ig_rok

Power users
 • Кількість зміста

  1 468
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  3

ig_rok last won the day on Жовтень 3 2014

ig_rok had the most liked content!

Репутація громади

569 Професор

Про ig_rok

 • Ранг
  Talking box

Контакты

 • Сайт
  https://www.facebook.com/profile.php?id=100001695122425
 • Skype
  igor12133

Останні відвідувачі профілю

11 449 перелядів профілю
 1. Там не було написано який рік..Але я думаю десь 1969-1973 р.р.
 2. З Однокласників пр Правди.В нас як би не було таких фото.
 3. Та я ж не кажу про спортивні,так і в цю категорію,я про не видачу держномерів,можна і спортивні мотоцикли підвести.Там теж не має поворотів\стопів.Людина стверджувала,що номера не видають ВСІМ квадрикам,бо у ВСІХ їх не має поворотів\стопів.
 4. У всіх нормальних є всі світові сигнали.Без цього фірма не випустить з заводу(та й виробляти такий *фантом* ніхто не дозволить)А якщо самопал,так ясно що без світла,по прибору нічного бачення іздять-так дешевше.
 5. Я вже писав колись,про тих що скиглять. Взяти Ізрайль, площа 27,8 тыс. км² ,Волинська обл.20,2 тис.кв.км. Так там наліт пілотів найвищий у світі і євреї не скиглять,бо розумні.Хай краще свої вчаться,чим чужі прийдуть.А в нас соплі до асфальту-*спати мішають*.
 6. В основному питання не в тому,що в тебе залишиться,а чи вцілієш ти сам.Не дуже давно біля луцька згоріла деревяна хата(не буду казати чия,багато хто здогадається),так там ледь встигли вибігти люди з другого поверху.Це я знаю точно,в мене навіть фото є цієї хати в середині,є і на стадії будівництва.Там було з бруса не пиляного,тільки кора знята,пошліфовано,полаковано.А обробка проти горіння була найсучасніша.І що?Секунди і не має хати.
 7. Нічого не треба,просто -церква в москві?В москві.То хай москалі і платять,зробити все для МП на загальних умовах,плата за землю,за нерухомість,газ,вода,електрика і т.д. Більше нічого не потрібно,Знаєте скільки за газ платить МП? 3 913 грн за тысячу куб.м.За нерухомість-0.Ми спонсуємо їх,гроші ідуть в масковію,а звідти у вигляді озброєння на Донбас.Ось так.
 8. Буває.а ви смієтеся..Ракети навіть падають
 9. Це вже стало імям загальним(Нарицательным по російські),я сам не свідомо сказав-*польські бляхі*,хоча і не памятаю точно якої країни. PS Це вже стало типу Керхер ,очистник,пилосос і т.д.А це назва фірми просто
 10. Так сюди ще треба доплюсувати безнаказанність.А що мені зроблять,хто мене вичисле,а якщо то покину машину-щось таке там в черепушці вариться.Так то разом гремуча суміш ..
 11. Дуже скромно,це що б не образити?Там не один з десяти,але що я говорю.Самі своєю поведінкою зробили,що ніякого співчуття,стосовно іхньої ситуації з номерами не буде.Як кажуть москалі-*за что боролись.на то и напоролись*.
 12. Не даром кажуть-*одна голова добре,а дві краще*.А я два місяці голову ломаю,на бляхах,Беха і по правилам.Точно,видно поляк попався.