Перейти до змісту

ig_rok

Power users
 • Кількість зміста

  1 515
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  3

ig_rok last won the day on Жовтень 3 2014

ig_rok had the most liked content!

Репутація громади

616 Професор

Про ig_rok

 • Ранг
  Флудилка-говорилка

Контакты

 • Сайт
  https://www.facebook.com/profile.php?id=100001695122425
 • Skype
  igor12133

Останні відвідувачі профілю

11 678 перелядів профілю
 1. Тут можна https://auction.violity.com/auction/120-mebel-zerkala-kaminy?show_type=0&sort=30
 2. Щось ви з ціною переборщили.я тільки з базару,та що я розповідаю,поїдьте і гляньте самі ціни.
 3. По нормальному,що б зробити треба шукати майстра який виточить шкворня і поставить *масленку*.Мені так зроби років 5 назад на Рено 19.Я правда мало їзжу цією машиною-так,для хоз.потреб.Ще на рибалку скочити,а так нормально,правда раз на 4 -5 місяців прошприцювати солідолом.робили в гаражах як їхати на ДПЗ,там поряд футбольне поле. А ставити нові підшибники-то гроші на вітер,максимум 2 місяці виходжують.
 4. Палишся,рекламодавець.не так розповідають пересічні громадяни,хто і де що купляв.Тут прослідковується професійна подача реклами.А реклама платна.
 5. Сьогоднішня чергова ДТП - 2017

  Гугл-перекладачем користуємся?Чи у вас там спеціальний якийсь є?
 6. Дорога і хороша техніка,так то в кожного своє поняття,що це таке.Приведу приклад,одна знана на Волині людина,до речі все життя на держслужбі,собі купив хорошу техніку.Вся техніка miele .Так того,що не було в Україні виробництва Німеччини (дещо Чехи роблять) з за кордону йому привозили.Так що техніку рахувати не вірно,у кожного своє уявлення про хорошу техніку.
 7. А ви колись відновлювали?Там приватна кантора,прийшов,дав свідоцтво про реєстрацію,паспорт і 5 хвилин-забирай.
 8. Хоча б дві перші цифри назвіть.Я правда раніше згубив,то вже й зробив відразу.
 9. Хоча б щось назвіть.Я при СРСР в армії служив,десь 40% було москалів,ні на одній посаді,спеціальності де треба мати прямі руки,або головою мислити не було москаля.Наш комбат добре їх знав..А тут про Одесу http://incognita.day.kiev.ua/yak-nashhadki-kozakiv-odesu-buduvali.html
 10. А поцікавтесь,чисто для себе,хто там архітектори були,майстри,робітники.Як би криворукі москалі його будували,то Одеса на якійсь Норільск змахувала б.
 11. Був я там,реально Венеція.Все на човнах,сидимо-їмо юшку,дивимось човен підпливає.Два хлопця хазяїну-*щебінь замовляли?*.Глянув -повний човен щебню,такий там транспорт.
 12. В Струмівці,на початку села справа.Мені потрібно було 2 шт.Так працівник показав на стопку покришок і сказав-*Хоч всі забирай*.
 13. Ясно,просто не звернув увагу на виділено жирним шрифтом.
×