Перейти до змісту

Війна


phantom

  

932 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

От і все!

Чекаємо введення французького легіону на захист своїх громадян :)

50px-Flag_of_France.svg.png- прапор Франції

якби ти знав скільки там українців в тому легіоні))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 6,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Одни из лидеров сепаратистов выступил с заявлением для прессы. По его словам, участники протестов требуют немедленно собраться депутатам облсовета для того, чтобы объявить о проведении референдума об автономии Донбасса. "Даем им время до 12 часов", - сказал выступающий.

"Жители Донбасса обращаются в матери-России. Россия, заступись за нас!", - призвал активист. Участники продолжающегося митинга скандируют "Россия! Россия!"

як думаєте, заступиться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.pravda.com.ua/news/2014/04/6/7021524/

Буде вигідно то заступиться, ні то ні. Про діяльність авакова коментарі вже навіть неохота постити, всі і так бачуть що до чого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одни из лидеров сепаратистов выступил с заявлением для прессы. По его словам, участники протестов требуют немедленно собраться депутатам облсовета для того, чтобы объявить о проведении референдума об автономии Донбасса. "Даем им время до 12 часов", - сказал выступающий.

"Жители Донбасса обращаются в матери-России. Россия, заступись за нас!", - призвал активист. Участники продолжающегося митинга скандируют "Россия! Россия!"

як думаєте, заступиться?

так вiйська мабуть таки не просто так не вiдводять. Просто лякати такою кiлькiстю вiйськ щоденно це дуже дорого, значить чекають чогось. Дай Бог щоб не дочекались

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так вiйська мабуть таки не просто так не вiдводять.

так й я про те саме((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно на рамблері зявилося і майже відразу зникло повідомлення про те, що правоохоронці оточили будівлю Донецької облради. Цікаво чи правда ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так вiйська мабуть таки не просто так не вiдводять.

так й я про те саме((

В нас вибори, чекають і можливо буде спроба зірвати їх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так вiйська мабуть таки не просто так не вiдводять.

так й я про те саме((

В нас вибори, чекають і можливо буде спроба зірвати їх.

а як з допомогою вiйськ на кордонi можна зiрвати вибори ? Сутичка буде однозначно означати вiйну, а коли почнется вiйна, то вже неважливо буде, зiрванi вибори чи не зiрванi. Значить чекають чогось iншого, можливо ждуть повторення кримського варiанту, безкровно правда вже не получится, зате *очередная отмазка* буде. Правда до сих пiр дивуе, чому москалi таки пiдганяють все, щоб *отмазки* були, коли iм всерiвно нiхто не вiрить. Мабуть таки вже зовсiм безпардонна агрессiя всетаки може заставити навколишнiй свiт вiйськово ворушитися, тому й шифруются мабуть москалi, щоб захiдним буржуiнам було чим свою совiсть приспати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно на рамблері зявилося і майже відразу зникло повідомлення про те, що правоохоронці оточили будівлю Донецької облради. Цікаво чи правда ...

ВВ під приміщенням стоять постійно. Сепаратистів відносно небагато. Напевно чекають коли стане менше людей. Проте, коментатор каже прибувають підкріплення з інших міст (думаю ці повідомлення лише для підняття морального духу). Все залежатиме від позиції місцевих силовиків. Хоча освітлення біля ОДА немає....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://atn.ua/politika/v-harkove-uchastnikov-pravogo-sektora-zastavili-polzti-po-koridoru-pozora Трохи не в тему, але це не Правий Сектор - це ганьба українського народу, навіть для Харкова.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В сепаратистів є керіники, і там відомо хто вони. Про акцію протесту було відомо, мвс і сбу мали їх затримувати. Там люди зроблять кашу.

Вони влада якщо не змінить керівництво і не введе жорсткі міри, можем отримати велику халепу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось ранувато, навіть понеділка не дочекались та і аваков ще не встиг у фейсбуку напоститись.

Якби в нас дійсно працювали МВС з СБУ - всі сепаратисти давно вже би пили баланду в СІЗО. Їх же відносно небагато - максимум декілька тисяч особливо активних. Це ж не Майдан з мільйонною підтримкою.

та в тому то і справа, ще вчора МВС і СБУ були з сепаратистами заодно. Свої своїх не посадять.

PS. Поки я тут писав, аваков уже відзначився на фейсбуці lol

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://atn.ua/politi...koridoru-pozora Трохи не в тему, але це не Правий Сектор - це ганьба українського народу, навіть для Харкова.

І де ти там побачив ПС? Чи так, аби ляпнути? Я розумію що зараз модно стало макати ПС, але з чого ти взяв що це вони? Може десь пов'язку побачив, чи балаклаву, чи прапор?

ПС - підпільники а не ідіоти, вдесятьох проти натовпу у відкриту - повний абсурд. А те що написали на "мєгаповажному" ресурсі на який ти послався - черговий висєр кісєльовщини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://atn.ua/politi...koridoru-pozora Трохи не в тему, але це не Правий Сектор - це ганьба українського народу, навіть для Харкова.

І де ти там побачив ПС? Чи так, аби ляпнути? Я розумію що зараз модно стало макати ПС, але з чого ти взяв що це вони? Може десь пов'язку побачив, чи балаклаву, чи прапор?

ПС - підпільники а не ідіоти, вдесятьох проти натовпу у відкриту - повний абсурд. А те що написали на "мєгаповажному" ресурсі на який ти послався - черговий висєр кісєльовщини.

Я про це й написав, що від ПС там навіть запаху немає. ПС - це патріоти, а в Харкові було - ЧМО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://atn.ua/politi...koridoru-pozora Трохи не в тему, але це не Правий Сектор - це ганьба українського народу, навіть для Харкова.

І де ти там побачив ПС? Чи так, аби ляпнути? Я розумію що зараз модно стало макати ПС, але з чого ти взяв що це вони? Може десь пов'язку побачив, чи балаклаву, чи прапор?

ПС - підпільники а не ідіоти, вдесятьох проти натовпу у відкриту - повний абсурд. А те що написали на "мєгаповажному" ресурсі на який ти послався - черговий висєр кісєльовщини.

Я про це й написав, що від ПС там навіть запаху немає. ПС - це патріоти, а в Харкові було - ЧМО.

Прошу пробачення, я неправильно тебе зрозумів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут керівникам МВС і СБУ дуже нелегко в такій ситуації, з однієї сторони керівники підрозділів на місцях саботують роботу, а з іншої не можуть взяти і розігнати сепаратистів по типу як робили при минулій владі, тому що в такому разі є дуже велика імовірність що це приведе до ще більшої нестабільності в регіоні, і дати повід для москалів. ІМХО вони намагаються все робити тихо, відловлювати організаторів не зачіпаючи толпи, і не роблячи зайвого галасу, тому, думаю, не про всі спецоперації і затриманих ми знаємо.

Але все одно я залишаюсь при свої думці, що призначення міністром МВС Авакова це було неправильно, потрібно було призначати на цю посаду професіонала який має авторитет серед керівників МВС, і знає як ця структура працює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так вже 10 років професіоналів виганяють з органів, вони заважають красти і багато знають та кретикують керівників.

Якби в нас дійсно працювали МВС з СБУ - всі сепаратисти давно вже би пили баланду в СІЗО. Їх же відносно небагато - максимум декілька тисяч особливо активних. Це ж не Майдан з мільйонною підтримкою.

та в тому то і справа, ще вчора МВС і СБУ були з сепаратистами заодно. Свої своїх не посадять.

Практично всі силовики - другі після Кремля вороги України. Без тотальної чистки кадрів не буде ніякого толку з них.

Не треба про всіх силовиків, там теж порядні є і набагато більше інших. Перевірити дуже легко (майно, рахунки, одяг, відпочинок, як самого так і родичів). Думаю без розшифровки зрозуміло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://atn.ua/politi...koridoru-pozora Трохи не в тему, але це не Правий Сектор - це ганьба українського народу, навіть для Харкова.

І де ти там побачив ПС? Чи так, аби ляпнути? Я розумію що зараз модно стало макати ПС, але з чого ти взяв що це вони? Може десь пов'язку побачив, чи балаклаву, чи прапор?

ПС - підпільники а не ідіоти, вдесятьох проти натовпу у відкриту - повний абсурд. А те що написали на "мєгаповажному" ресурсі на який ти послався - черговий висєр кісєльовщини.

Я про це й написав, що від ПС там навіть запаху немає. ПС - це патріоти, а в Харкові було - ЧМО.

Прошу пробачення, я неправильно тебе зрозумів.

Я й сам на емоціях - або в бій або живіть спокійно - хочеться другого, але готовий до першого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

одного зрозумiти не можу, чому тi донбасiвськi дебiли не розумiють, що полiзе москальська армiя - буде вiйна, а буде вiйна, то вже буде пофiг, в якiй краiнi знаходится твоя розвалена квартира. Пiпец, хомо еректус, до хомо сапiенс iм ще срати й срати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сергій Лещенко

Есть информация из заслуживающих доверия источников, что в марте-апреле Ахметов летал в Москву на встречу с Путиным. Я так понимаю, результат - сегодня на улицах Донецка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"500 человек и около 30 боевиков в балаклавах и камуфляже", - в Харькове под ОГА собираются сторонники федерализации

памятаю на днях сабаков й його сабакі провели блискучу операцію під готелем "дніпро".

я так розумію, в пріоритетах влади боротьба з патріотами таки головніша за боротьбу з сепаратистами. не здивуюсь, якщо вони й схід здадуть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

одного зрозумiти не можу, чому тi донбасiвськi дебiли не розумiють, що полiзе москальська армiя - буде вiйна, а буде вiйна, то вже буде пофiг, в якiй краiнi знаходится твоя розвалена квартира. Пiпец, хомо еректус, до хомо сапiенс iм ще срати й срати

Та ні, MANJAK11, добре вони все розуміють, для того та вся буча і починалась :_02:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

одного зрозумiти не можу, чому тi донбасiвськi дебiли не розумiють, що полiзе москальська армiя - буде вiйна, а буде вiйна, то вже буде пофiг, в якiй краiнi знаходится твоя розвалена квартира. Пiпец, хомо еректус, до хомо сапiенс iм ще срати й срати

Исторично так склалося, що на схід відправляли зеків перед і після війни відповідно індустріалізацію робити та відновлювати шахти. Ось вам і IQ і ДНК (без обід, це факти) відповідне. І якщо поріняти, то виходить це ті самі люди, що і у РФ. Плюс там телебачення пукіна всі дивляться. А саме цікаве те, що їх задовбав яник з режимом, а винуваті нові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...