Перейти до змісту

Что будет с деньгами... Курс бакса, депозиты и т.д.


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Після 35 буде 45..Можливо.

А через місяць буде 25.Ймовірність 90%. І на такому рівні десь до осені, зими.

Чесно, не хочу нікого образити, але просто смішно читати черговий погноз :D

Не знайшов правда про бакс по 8

1.Отправлено 17 вересня 2014 - 22:53

Курс судя по всьому буде 16-18 грн. і то досить скоро

Готовий поставити якусь ставку на такий прогноз?

2.Отправлено 31 жовтня 2014 - 11:15

Не буде 15 и больше.

Буде 13 и меньше.

Кому треба було заробити на продажу , вже і так заробив. Пришла пора заробити на купівлі.

3. Про курс долара - Отправлено 31 жовтня 2014 - 22:26

А у всіх наведених постах моя цифра одна й та сама -13

То хто балабол?

4.Отправлено 31 жовтня 2014 - 15:59

В нас в цьому році, здається більше як за 10 років, вперше позитивне торгівельне сальдо. Ясно, що не за рахунок збільшення експорту, а через обвал імпорту. А курс 20, зажене економіку в добрячу яму, з якої складно буде вибиратись...

Ця наша яма , до речі , не вигідна ні Росії, ні Європі. І Китаю теж не вигідна.

Так що долар зараз треба скидати.

Якщо він у вас є.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно, не хочу нікого образити, але просто смішно читати черговий погноз :D

Не знайшов правда про бакс по 8

як показує практика, ложив він на наші цитати. Мудрий вчится на чужих помилках, розумний на своїх, а дурак взагалі не вчится (ніби народна мудрість)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

граються експерементують, який край, та таким курсом вище 30-кі доллар купуватимуть тількі бізнесмени для закупки, простому народу це непідйомний курс.

Помню так и про 12 говорили и про 18 и про 27, просто мы беднеем и беднеем на глазах :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як показує практика, ложив він на наші цитати. Мудрий вчится на чужих помилках, розумний на своїх, а дурак взагалі не вчится (ніби народна мудрість)

Він просто дійсно вірить зрозумійте!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МБ

29,40/30,00

звідки такі дані?

від Ласвєгаса :)

зараз

29,00/29,50

Саме так.

Хто не вкурсі, міжбанк міняється багато рахів на день..

Зараз

МБ

28,90/29,40

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Говерла щойно змінила курси.

Долар 29/30,05 Євро 32/33,4

По долару спекулювання 33,4/30,05=1,111. Тоді як Форекс показує 1,133. Тобто справедливий курс продажу долара 33,4/1,133=29,8

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І тишина...

Де заяви, виступи, звернення влади до народу? Всі, як в рот води набрали. І ця тишина, лякає більше ніж курс 30 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще трошки і добрий Поршень звільнить погану гонтарьову.

а ти жартівник. Сьогодні ж тільки вийшла новина:

Гонтарєва, Аваков та Наливайченко пройшли люстраційну перевірку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну просто цей крок ніби напрошується, бо нічого іншого вони впринципі не здатні зробити, як не як Млявий Сектор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще трошки і добрий Поршень звільнить погану гонтарьову.

Схоже її спеціально призначили, що б потім зняти і списати на неї усіх "собак".

Змінено користувачем Skorpio76
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І тишина...

Де заяви, виступи, звернення влади до народу? Всі, як в рот води набрали. І ця тишина, лякає більше ніж курс 30 грн.

Та яке там звернення, Ви що))))Влада вважає, що народ вже звик до подібних "стрибків"))))) Чи Ви очікуєте, що ті, хто відповідальний за ситуацію, почнуть рвати на собі стрінги і кричати, я компенсую за власний рахунок?)))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 лютого це справді чорний день для України. Що в 2014, що в 2015. Тільки ворогів побільшало, а друзі здулись.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 рокій інституту щоб мати заробітну плату нищу ніж в країнах африки :_09:

Змінено користувачем arxius
  • +1 4
  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З одного хорошого серйозного форуму:

Отправлено 7 минут назад

"Lasvegas, on 09 Feb 2015 - 21:14, said:

Я вижу ситуацию чуть по другому:

Сейчас загонят ситуацию на валютном рынке и курс, до максимумa, до которого смогут загнать, думаю это будет в районе 27+/-

После этого снимают Гонтареву, все проблемы вешают на неё и ставят другого человека, он все нэгаразды сваливает на папэрэдныцю и делает вид что работает.

Так как ситуация уже загнана до максимально возможного уровня, то курс уже не растёт и все думают какой у нас гениальный новый Голова НБУ и возможно, по мере поступления транша и других положительных новостей, курс просаживается на пару-тройку гривен и на этой отметке и стоит уже продолжительное время без резких колебаний

как то так....."

Ну не гад он...

Я целый день думаю, как это все расписать да разложить... А этот "нехороший человек", "редиска" берет - и прямым текстом все выкладывает :)

А если серьезно.. "Я согласен с Арамисом".

На 10 февраля намечена встреча Гонтаревой в закрытом формате с финансовым комитетом Верховной Рады. Хм... да это ж завтра...

От чего-то мне кажется, что там ей "черную метку" и покажут.

Мавр сделал свое дело... (интересно , как будет мавр женского рода?).

А Гонтарева еще долго будет ассоциироваться в нашей памяти с "мадам Стороженко", помните? "Бычки... бычки... камбала!"... ах, Одесса...

А теперь - "о делах наших скорбных".

1. Межбанк просел. Да, не на бидах, на офферах... но просел. Уже что-то. А ведь после выходных ждали некоторые "Сегодня идем на 28...30". И сегодня ждут. ПУСТЬ ждут.

Если после всего негатива не пошли...

2. Наличный доллар подрос. Аякже... Такой разрыв с безналом - это ж ни в какие ворота не лезет. И вот я что думаю... Завтра мы таки увидим локальный "пичок". Я ждал его в четверг... ждал в пятницу.. ну неужели во вторник его не будет? Пичок такой незаметненький невооруженным глазом...

Но те, кому надо сдать доллар - делайте это в первой половине дня, мне так кажется...

Остальным ничего советовать не буду.

3. Когда отменят "3000". Вот вопрос, который меня сейчас интересует. В свете теории Ласвегаса... вполне возможно, что при "новом Папе"... а? Чом би й ні...

пока все по сценарію :(

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пока все по сценарію :(

я помітив іншу закономірність. Чим гірше в нас на фронті тим більший курс. Окупували Крим + 2 грн. до курсу. гіркін добавив ще +2 грн. Після того, як його вибили з Слявянська курс дещо спустився і тримався довго. Наші звільняли території, поки не зайшла російська армія. Після цього курс знову піднявся. Після Мінськ 1 трози тримався. Але просідав під час кожного порушення перемир'я. Після ДАП конкретно просів. А після Мінська 2 і Дебальцево маємо 30.

Стосовно ПОП він має публічно сказати, що Україна буде робити.

1. Ми воюємо по повній.

2. Ми здаємось.

Бо ця політика, яка є зараз це виснаження і знекровлення народу.

Змінено користувачем sergyj
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пока все по сценарію :(

я помітив іншу закономірність. Чим гірше в нас на фронті тим більший курс. Окупували Крим + 2 грн. до курсу. гіркін добавив ще +2 грн. Після того, як його вибили з Слявянська курс дещо спустився і тримався довго. Наші звільняли території, поки не зайшла російська армія. Після цього курс знову піднявся. Після Мінськ 1 трози тримався. Але просідав під час кожного порушення перемир'я. Після ДАП конкретно просів. А після Мінська 2 і Дебальцево маємо 30.

Стосовно ПОП він має публічно сказати, що Україна буде робити.

1. Ми воюємо по повній.

2. Ми здаємось.

Бо ця політика, яка є зараз це виснаження і знекровлення народу.

Мені здаєця вони самі незнають що робити з одної сторони безхрибетна європа якій по суті всерівно до нас головне щоб ми не мігрували до них і не пускали азію і не вимахувались на рахунок транзиту + америка яка всім помагала але порядку і спокою ніде нема де вона помагала а з другої россія яка злетіла з катушок на повну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до слова медтехніки львова виставили ціни в євро стоматологія при теперішніх цінах удел багатих

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...