Перейти до змісту

Что будет с деньгами... Курс бакса, депозиты и т.д.


Рекомендовані повідомлення

всі беруть і приват бере, раз дають - гріх не взяти

тут питання до нацбанку - хулі дають

Я не банкір, але на скільки розумію, рефінанс не дається лише за гарні очі. Потрібна якась застава, типу там майно, облігації чи інші цінні папери. Приват міг би надати в таку заставу, наприклад, свої відділення, які розташовані в Криму ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Приват міг би надати в таку заставу, наприклад, свої відділення, які розташовані в Криму

якщо не помиляюсь, саме це він і зробив, за кілька днів до так званого рефендуму... тобто, Бєня вже знав що "запахло жареным" і взяв кредит під заставу відділень в Криму, і тут нічого не пред'явиш, вн відділення віддав - ідіть забирайте,якщо зможете. Те що це було зроблено з благословіння відома керівництва країни - факт!

Змінено користувачем BkSeo
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з благословіння відома керівництва країни

керівництво країни - не боги, їх теж можна на@бати. Крім того, коли Крим став "їх", керівництва як такого не було, тому я сумніваюсь, що тоді хтось брав під заставу будь-що в Криму.

BkSeo, щось у твоїй інформації не сходиться....

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шо потихеньку починаєм розуміти шо нас як "лохів" держава розводить з курсами та податками?)

дивись через років 10 і остальні це зрозуміють.... тількі ото як в поговорці говориться: "пізно вср"вся"

Змінено користувачем HelloBoy
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ю 2007, я приклад кума виклав як негативний, як реальний практичний результат всіх оповідань Нокіана. Людина мала 12000$, влада його косанула і поки залишила менше 4000$.

Рефінансування вже пару років як є прямим легальним інструментом грабунку держави. Задоволені всі: і банкіри і чиновники, кожен отримує свій процент і втухає з цієї країни.

По об'єму рефінансування вже зараз можна бачити скільки вирішили вижати з бюджету ще і на скільки впаде гривня. Давайте разом помолимось за цих розумних, багатих, щасливих людей, за нашу владу. Підтримаємо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

керівництво країни - не боги, їх теж можна на@бати. Крім того, коли Крим став "їх", керівництва як такого не було, тому я сумніваюсь, що тоді хтось брав під заставу будь-що в Криму. BkSeo, щось у твоїй інформації не сходиться....

Я ж не кажу що особисто мені Бєня покаявся, але, ось тут читав

Кроме того, как упомянула сама Гонтарева, есть вопросы относительно имущества, оставленного банками в залог под рефинансирование. Коломойский и здесь сумел всех обвести вокруг пальца. Его банк оставил в качестве залога 10 миллиардов гривен имущество в Крыму. Дело было в апреле, и уже тогда было ясно, что, скорей всего, все имущество, находящееся в Крыму, потеряно. Днепропетровский губернатор оставил в качестве залога – воздух. Отдельный вопрос – почему НБУ, вернее, его руководитель Степан Кубив принял в качестве залога такое имущество. Не иначе, как между Кубивым и Коломойским были определенные договоренности не без пользы для собственного кармана.

ссиль

і от

9 сентября глава НБУ Украины вскользь заметила, что относительно залогового имущества коммерческих банков, под которое ее предшественник выдавал рефинансирование, «есть вопросы».

Что же это за вопросы такие?

Дело в том, что банк Игоря Коломойского оставил в залог 10 миллиардов гривен некое имущество … в Крыму. А НБУ это имущество в качестве залога принял.

Вот как о данном имуществе сказал замглавы Днепропетровской облгосадминистрации Г.Корбан:

- Это отделения самого “ПриватБанка” и, наверное, какое-то залоговое имущество, которое осталось в качестве залога в “ПриватБанке” по выданным кредитам.

На тот момент сумма рефинансирования была равна 1,1 млрд. долларов США.

Это и есть «вопрос». Во-первых, каким образом данное имущество потянуло на такую сумму, во-вторых, каким образом его взяли в залог, если на момент выдачи любой специалист сказал бы с уверенностью 99,9%, что оно утеряно?

ссиль

Що тепер не сходиться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме кумедно, це те, що ніхто депозити в гривнях не тримає з "патріотів". А, на словах, так нацвалюту вболівають....прям труси останні віддадуть за українську економіку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давайте разом помолимось за цих розумних, багатих, щасливих людей, за нашу владу. Підтримаємо!

Давайте нікому не вірити

або просто пошлемо

або просто нічого не платитимо

або будемо красти державне, бо всі крадуть і вже дехто ну так накрав, а я ж не дурніший.

або віджимати, накрадене чи не накрадене, війна спише.

або вбивати, Так хочеться заткнути, того ,хто зі мною не згідний.

або взагалі багатих, розумних , щасливих.Щоб не було кращих за мене.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме кумедно, це те, що ніхто депозити в гривнях не тримає з "патріотів". А, на словах, так нацвалюту вболівають....прям труси останні віддадуть за українську економіку.

Я, дурень, патріотично тримав 100 кгрн, при стрибку з 8 до 13, вірив у здоровий глузд керівництва країни. В підсумку втратив те, що збирав роками. Зараз не виникає навіть думок, тримати в гривнях, і особливо на депозитах). І хай мене звинувачують у "непатріотизмі". Але я, як мінімум , не краду у людей, а намагаюсь зберегти своє.

Змінено користувачем vaz75
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме кумедно, це те, що ніхто депозити в гривнях не тримає з "патріотів". А, на словах, так нацвалюту вболівають....прям труси останні віддадуть за українську економіку.

Кого Ви вважаєте "патріотом", а то щось не зовсім зрозуміло які поняття туди складаються.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме кумедно, це те, що ніхто депозити в гривнях не тримає з "патріотів". А, на словах, так нацвалюту вболівають....прям труси останні віддадуть за українську економіку.

Кого Ви вважаєте "патріотом", а то щось не зовсім зрозуміло які поняття туди складаються.

Порошенко, Яценюк, Гонтарєва.. Продовжувати перелік, чи сам догадаєшся?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ті, хто на словах говорить одне, а роблять зовсім інше. Ті, хто обвішують прапорами, вишиванками, на різних форумах пишуть на мега патріотичні пости, а на на ділі навіть і 10 гривень не пожертвували на війну.

Справжні патріоти роблять, а не говорять, і від них словесних замків які величають Україну ви практично ніколи не почуєте.

От кого я маю на увазі. Надіюсь я вичерпно виклав свою думку. :-)

Змінено користувачем Vergil
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Багато знайомих тримають гроші у валюті та віддають її під 2-3% місяць.І це вже добре, хоч крутиться і приносить прибуток і зменшують навантаження на банки , а не лежить під матрацом. Пенсіонерам, що мають кілька тисяч гривень простіше і зручніше тримати їх в гривні у банку.

Взагалі в такій ситуації як сьогодні, важко знайти рішення , котре би влаштувало всіх.

Але ідея зі здачею державі золота дуже цікава і перспективна.

Просто хай держава дасть за це золото чи валюту заставу у вигляді землі.

  • +1 1
  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пенсіонерам, що мають кілька тисяч гривень простіше і зручніше тримати їх в гривні у банку.

Це вже пенсіонер має зовсім з глузду з'їхати що б нести кілька тисяч гривень в банк :)

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Багато знайомих тримають гроші у валюті та віддають її під 2-3% місяць.І це вже добре, хоч крутиться і приносить прибуток і зменшують навантаження на банки , а не лежить під матрацом. Пенсіонерам, що мають кілька тисяч гривень простіше і зручніше тримати їх в гривні у банку.

Ти впевнений? Розкажи це тисячам людей, які роками не можуть забрати свої, не кажучи вже про втрати на інфляції, кровні з проблемних банків, тим, кому терміново потрібні були кошти на лікування, а була заборона на дострокове закриття депозиту, тим, кому з доларового депозиту мав зняти суму в доларах, а натомість отримував в гривні по заниженому банківському курсу гривні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я брав кредит по 5грн за долар, а віддаю ще й зараз.І що мені тепер , всратися і не жити?

Ч покажеш кого розстріляти і все повернеться назад,як в кіно?

Да нам важко, дуже важко- а що казати про східняків , у яких пропало все, гроші, бізнес, житло.І саме страшніше загинули рідні, цього не повернеш НІЧИМ,

І таких людей сотні тисяч.

Так що є хрест і поважче нашого.Досить плакатись, треба щось робити.

Швидко і правильно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я брав кредит по 5грн за долар, а віддаю ще й зараз.І що мені тепер , всратися і не жити?

Ні, просто не створювати самому собі проблем непродуманими рішеннями.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я брав кредит по 5грн за долар, а віддаю ще й зараз.І що мені тепер , всратися і не жити?

Ч покажеш кого розстріляти і все повернеться назад,як в кіно?

Да нам важко, дуже важко- а що казати про східняків , у яких пропало все, гроші, бізнес, житло.І саме страшніше загинули рідні, цього не повернеш НІЧИМ,

І таких людей сотні тисяч.

Так що є хрест і поважче нашого.Досить плакатись, треба щось робити.

Швидко і правильно.

А хіба я тобі плакати казав. Та ні. А те, що ти не здався, заробляєш, гасиш це триклятий кредит, не стоїш перед банком з плакатами "долар по 5" тільки придає тобі честі.

В більшості людей є високий ступінь недовіри до влади і її дій, яка ніяк не звітується про роботу (погану\хорошу). Прикручує гайки простому люду, не чіпаючи олігархів, які що хочуть, те і роблять. Тому я б не смів, як ти, радити пенсіонерам класти гроші в банки, підтримуючи, як ти кажеш, економіку країни.

Щось будемо робити, що?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я брав кредит по 5грн за долар, а віддаю ще й зараз.І що мені тепер , всратися і не жити?

Ні, просто не створювати самому собі проблем непродуманими рішеннями.

Скільки тобі, перепрошую, років?

Просто 7-8 років тому всі були впевнені, що ми йдемо до кращого (тобто були впевнені в завтрашньому дні). Зароблялися кошти. І самі вигідні були саме доларові кредити (по 5). А потім у 2008 році несподівана криза, долар по 12 (потім по 8). І всі, хто не погасив - попав.

І що тут можна було продумати? Так що не треба ля-ля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто 7-8 років тому всі були впевнені, що ми йдемо до кращого (тобто були впевнені в завтрашньому дні). Зароблялися кошти. І самі вигідні були саме доларові кредити (по 5). А потім у 2008 році несподівана криза, долар по 12 (потім по 8). І всі, хто не погасив - попав.

І що тут можна було продумати? Так що не треба ля-ля.

Ну за всіх я б не розписувався.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто 7-8 років тому всі були впевнені, що ми йдемо до кращого (тобто були впевнені в завтрашньому дні). Зароблялися кошти. І самі вигідні були саме доларові кредити (по 5). А потім у 2008 році несподівана криза, долар по 12 (потім по 8). І всі, хто не погасив - попав.

І що тут можна було продумати? Так що не треба ля-ля.

Ну за всіх я б не розписувався.

Ну да, хто мав і має зарплату в баксах\євро, тим все одно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну да, хто мав і має зарплату в баксах\євро, тим все одно.

Я до таких ніколи не належав, але я і не їх мав на увазі.

Змінено користувачем nickel
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кредити у валюті, давним-давно можна було перевести у гривневі. Під значно більші відсотки, але все ж таки, коли дохід в гривнях навщо було тягнути і сподіватися що більше не буде девальвації. Кілька відносно стабільних років не гарантія, що так буде завжди.

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кредити у валюті, давним-давно можна було перевести у гривневі. Під значно більші відсотки, але все ж таки, коли дохід в гривнях навщо було тягнути і сподіватися що більше не буде девальвації. Кілька відносно стабільних років не гарантія, що так буде завжди.

Тоді здавалося, що так буде завжди :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому я б не смів, як ти, радити пенсіонерам класти гроші в банки, підтримуючи, як ти кажеш, економіку країни.

Знаєш, вони це роблять і будуть робити незалежно від моїх, чи твоїх порад.Прицьому підтримка економіки для них абсолютно не на першому місці, а зовсім інші моменти.

Я пережив не одну кризу і точно скажу-досить року, максимум два стабільності.як люди знову понесуть гроші у банки.Так було є і буде.І єдине на що ми можемо вплинути-це строк настання стабільності. Чим менше паніки, тим швидше стабілізується.

Ну і ще , в на зараз десь 5% населення має дохід у валюті.Коли цей відсоток доведеться до 15-20 , ніяких скачків різких не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...