Перейти до змісту

Что будет с деньгами... Курс бакса, депозиты и т.д.


Рекомендовані повідомлення

Альфабанк - 23 грн. прийом - 24 продаж :0152:

Сбербанк - 22 - 24,90.

В Привата курс по картках - 22- 25 грн.

а він там є? можна купити?

так рано по банках не ходжу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

По ходу нас чекає великий маятник, В понеділок курс буде ну дуже відрізнятись від сьогоднішнього.http://niko-lutsk.com.ua/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Точно НЕ буде такий,як зараз. Валютники приймають 23 ,продають 24. За товар мені рахують по 23.вчорашнім курсом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не буває так, щоб не було ніяк. Якщо малому бізнесу буде малий пісєц- то великому прийде великий пісєц.

А це нікому не цікаво.Тому Краще думати , де заробити долар, пока на нього тут така ціна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нам не привикать, ото переможемо російський фашизм, і потім будемо боротися з американським капіталізмом який теж принижує інші країни, і може тільки тоді запануєм і ми браття від сяну до дону, відновимо київську русь і будемо правити у всьому світі серцем і душею, шкода лише, що ці мрії лише просто мрії.

Щось Ви таке кажете, як казала моя бабця, як з температури))))Відносно рашки - згідний, ну все інше то ви , теє, троха "загнули)))
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас ще дуже багато нічийного, і в першу чергу земля.ЇЇ можна купити , а за рік два.три вона вже коштуватиме впятеро дорожче. От поки це все не буде розподілено,розпродано і оформлено- доти в нас будуть процентні ставки в 25%річних.

Не змішуйте все в одну купу. Процентні ставки по кредитам в першу чергу залежать від ставки рефінансування, і в другу - від ліквідності фін. установи. Яким боком сюди відноситься "нічия земля" - незрозуміло.

Точно НЕ буде такий,як зараз. Валютники приймають 23 ,продають 24. За товар мені рахують по 23.вчорашнім курсом.

Я колись вже вам писав. Те, що вам оптовик виставляє певний товар по заниженому курсу, в першу чергу свідчить про те, що він хоче сплавити цю партію товару і вийти в кеш. І це ніяким боком не характеризує реальний стан курсу на ринку.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нам не привикать, ото переможемо російський фашизм, і потім будемо боротися з американським капіталізмом який теж принижує інші країни

американський капіталізм порівняно з українським менталітетом (давай--бери-кради) - ніщо

У майбутньому наші діти боротимуться уже не з Росією бо її небуде, а з Америкою, але є ймовірність велика , що просто стануть рабами.

а зараз люди хто? одні бісяться з жиру міняючи авто люкс класу кожен рік, а інші працюють на 1500 грн;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну типу зараз курс 24-25 завищенний. Думаю, що після зняття всіх обмежень НБУ, які вони на днях зроюили, він відкатиться, тільки коли? Явно не скоро, мінімум пару місяців-пів року. Друге питання, що це треба було зробити раніше, а не просирати золотовалютний запас впусту. Думаю, до 20 реально може опуститись.

Змінено користувачем KentUA
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну типу зараз курс 24-25 завищенний.

НБУ навпаки курс відпустив. Тому зараз він реальний, як ніколи.

Думаю, що після зняття всіх обмежень НБУ, які вони на днях зроюили, він відкатиться, тільки коли?

Просто так не відкотиться, треба щоб щось серйозне відбулося в економіці країни.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до 20 реально може опуститись.

на постійно ні)) вище- так, Курс оприділиться станом економіки та політичною доцільністю, зараз і тримається власне на цьому. ІМХО буде 27-30 констант (24 то за щастя), якщо не буде впливу(( "фінансистів" з днр, думаю здогадуєтесь якого. Аргументи: за кредити уже в 2015 тре віддавати ДУЖЕ БАГАТО))), ЗВР керманичи показують всього 7 (думаю ще менше), Фітч-рейтинг https://www.fitchratings.com/web_content/pages/market-topics/russia-ukraine-spotlight.htm нам конєшно до дупи))), але не радує, факт розміщення оперативних штабів НАТО навколо нас і Росії просто заставить)) ділові кола вкладатися в нашу економіку, левова частина валютопостачальників країни де? отожбо і нарешті війна хіба закінчилася??? не чув.

Можу і посилання з цифрами, та не бачу потреби.

Мені б ваш оптимізм, пане Кенте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене така ідея появилася....

все це нагнітання по замовленні мордору. тобто така схема - їхній банк друкує і друкує свої рублі,які нікому не потрібно,їдуть сюди і міняють їх на гривні, після чого за гривні купують у бариг весь доллар,який є (тому як не завжди у бариг є даллари по такому курсу), після чого перевозять собі в мордор. Оскільки це реально чудовий план сусідньої (в розумінні межуючої) країни забрати усю валюту на свою територію,і це все проходить на ріфні банків та станків. Я взагалі не розумію,чому досі не заборонили обмін рублів у нашій країні - це ж першочергове, що мусить бути зробленно. Їхні станки працюють, а нам мільярди у ролі фін.допомоги все дають,а курс дорощає... нонсенс якийсь,правда?

а взагалі... далі так і буде... десь у вівторок порохчмо (як же ж інакше) зробить заяву,яку він зробив перед Новим Роком, і курс впаде + скоро нам будуть наданні додаткові лярди... але потрібно прибрати з України рублі.

  • +1 1
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага опуститься до 20 )))))

НБУ підняв офіційний до 23 )))) на 5 грн))))

ну нічьо хоть із зарплатами усе стабільно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не буду писати про економіку, але напишу одне, курс гривні до рубля стабільній, таке враження, що його ципами привязали і це не менше 10 років. Всі раді.ть, що рубль падає, так він і нашу гривню в прірву тягне. Що не бачите? І уряд не бачить? Виходить як в АТО, одне робимо, друге замовчуємо і хтось та щось в расею переказуємо.

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з вересня по січень з 0,35 до 0,25 це стабільний? Окау.

а якщо порівняти пари рубль/долар - гривня/долар?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з вересня по січень з 0,35 до 0,25 це стабільний? Окау.

https://privatbank.ua/ua/

А якщо тут зараз глянути? 0.3371 - це не як не 0,25

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в порівнянні з іншими валютами – навіть дуже стабільний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з вересня по січень з 0,35 до 0,25 це стабільний? Окау.

а якщо порівняти пари рубль/долар - гривня/долар?

Костя сьогодні - 0.3371

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

курс гривні до рубля стабільній, таке враження, що його ципами привязали і це не менше 10 років.

Ключове слово "враження". Падіння рубля і гривні зумовлене зовсім різними причинами. Те, що чеше Гонтарєва про зниження курсу гривні через падіння рубля - не більше ніж чергова казочка в стилі "то не ми, то все Росія винувата".

Змінено користувачем Frank Cowperwood
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і в кого які прогнози по курсу на завтра? Сам вангую продаж - в районі 26, купівля - в районі 22 (по банках). :0159: У валютчиків відповідно "чуть-чуть" на якусь там гривню-другу вище :_04: ПіСі А Гонтарєва до речі права, долара по 25 не буде, буде відразу вище.

Ну що ж завангував я знатно. :_02:

Особливо Аваль порадував, "тютілька в тютільку" :_04:

А валютчики, ще поки не роздуплилися, але все ще попереду.

Ось вам - "Україна це Європа!" і " Хто не скаче той москаль!"

  • +1 2
  • -1 14
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

курс гривні до рубля стабільній, таке враження, що його ципами привязали і це не менше 10 років.

Ключове слово "враження". Падіння рубля і гривні зумовлене зовсім різними причинами. Те, що чеше Гонтарєва про зниження курсу гривні через падіння рубля - не більше ніж чергова казочка в стилі "то не ми, то все Росія винувата".

Падіння зумовлене стрімким (відносно) скороченням ЗВР, як у нас, так і в них. Це так, в загальному, не вдаючись до понять емісія, рефінанс і т.д. Україна наразі витрачає більше валюти, ніж заробляє. Коли тенденція зміниться - гривня зміцніє.

А шо там Надра? Знову всьо пропало? Є в когось інфа, мо хто там обслуговується?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А шо там Надра? Знову всьо пропало? Є в когось інфа, мо хто там обслуговується?

Банк «Надра» признали неплатежеспособным

Общий объем всех выплат вкладчикам финучреждения составит около 3,6 млрд грн.

http://business.vesti-ukr.com/87924-bank-nadra-priznali-neplatezhesposobnym

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть як під спойлер сховати?) Дякую.. nikblack

З одного хорошого серйозного форуму..

Добрый вечер всем!

Если он конечно добрый...

Я не буду сегодня бросаться словами "ШОК" и т.п. :) Об этом уже достаточно сказано журналистами: http://kurs.com.ua/n...ennikah-r305780

Я хочу поговорить о другом.

Возможно, у меня не хватит сил за один вечер высказать ВСЕ мысли, которые сегодня пришли мне в голову. Поэтому я обозначу основные, а завтра,что не успею, разовью. Договорились?

Итак.

1. Мои поздравления! Мы наконец-то обогнали Белоруссию, с которой постоянно сравнивали Украину, по глубине девальвации.

В связи со столь знаменательным фактом я ПРЯМО обвиняю Национальный банк и его главу Валерию Гонтареву в происшедшем. Ее непрофессионализм + явный злой умысел сделали свое дело.

Курс "черного рынка" , застрявший не так давно на подходе к цифре 21, резким движением подтолкнули на 3 гривны выше. Толкали настолько искусственно, что это бросается в глаза. Именно эти РЕЗКИЕ движения - подтверждение моей теории.

Может ли быть совпадением то, что в день , когда НБУ афишировал "либерализацию", первое лицо страны - наш "горячо любимый" "народный" "Гарант" заявляет, что может ввести военное положение. В этот же день в Украину приезжают первые лица ведущих стран мира. Это все совпадения? НЕ ВЕРЮ...

Готовясь к масштабной реприватизации (читай - переделу собственности) и приватизации земли (читай - разграблению национального достояния), курс задирают до небес, чтобы потратить на все это как можно меньше валюты. "Зачем платить больше?" - по 8 грн за доллар отдаешь 3 млн. долларов за 24 млн. гривень. А по 24 грн за доллар - всего 1 млн. А разницу - заплатим все мы.

Если кому-то еще это неясно - можно продолжать повторять по "объективные экономические законы", набившую оскомину фразу про М2/ЗВР (при ЗВР = 0 - курс 100000000000000000000, да? смешно!)

За спиной по Интеру вещают "Черное зеркало"... Сижу.. пишу... слушаю... ЧТО ОНИ НЕСУТ?!!

2. Происходящее сегодня на межбанке можно назвать одним словом - шАбаш. Невольно вспомнились 20-е годы. И Торгсины (молодежь - погуглите, это интересно!). Вот нечто подобное сейчас творится на межбанке. Покупают только те, кому НУ ОЧЕНЬ НАДО. Остальные - отходят от увиденного. Сегодня, по сообщениям нескольких моих коллег, многие клиенты-юрлица просто отказались от продаж.

Но... погоду делают не они. Погоду делают ТЕ, кто сейчас... МАССОВО ВЫВОДИТ ДЕНЬГИ ИЗ СТРАНЫ. То ли опасаясь войны и развития событий. То ли - резонно понимая, что при таком развитии ДОЛГО У ВЛАСТИ они не продержатся. Я не буду называть фамилий...

Так вот. Что происходит сейчас. НЕКИЕ банки, покупая валюту по ЛЮБОЙ цене - наличную... переводят ее в безнал и ... дальше дело техники

Кто-нибудь обратил внимание, КАКОЙ сегодня банк брал валюту дороже всех? А?

Мелкий донецкий банк "Капитал". Брал по 23,80... в розницу :) :)

Дальше намекать...?

3. Кстати, о наличном рынке.

Давайте немного цифр посмотрим. Я вообще ЛЮБЛЮ цифры. Они не врут, в отличие от людей...

Так вот.

Понедельник 2 февраля . Уже известно, что в четверг - либерализация. И что? Продают доллар наши гуру валютного рынка по 20,80-20,90. Кстати, до этого - рост за неделю примерно 30 копеек.

Вторник 3 февраля. Курс растет на 70 копеек - с 20,90 до 21,60. Я пишу только продажу.

Среда 4 февраля. Курс растет на 1 гривну - до 22,60.

Четверг 5 февраля. Стартует либерализация. Еще +90 копеек до 23,50.

Пятница 6 февраля. Пиковые цены - 24,50... где-то 25... Бердянск - 26. В каком-нибудь сельской райцентре допускаю 27... неважно.

У нас за день рост... такой же, как перед этим - за 1,5-2 недели. Улавливаете мысль? ЧТО изменилось в экономике и политике страны на этой неделе? ЧТО вызвало такой взрывной рост?

Если мне кто-то будет доказывать, что это - естественный процесс... тогда просто ответьте: откуда появилось СТОЛЬКО наличной гривны, чтобы разогнать курс так, чтобы рост был ЗА ДЕНЬ на величину, на которую до этого росли две недели?

Да вообще - рост за январь на 1,5 гривны. Так же выросли за 2 последних дня!!

Это реальный рост? ЭТО НЕ ЗАГОН? Ну не смешите меня.

Если бы... вдруг ... выплатили СРАЗУ из Фонда... всем проблемным: "Надрам", "Дельте", "ФиКу" , "ФИ" и т.д, и т.п. Выплатили за пару дней ВСЕ СРАЗУ... И вся эта гривна за два дня вышла на рынок... Вот тогда бы поверил.

А так - не верю

Дальше. Как я уже сказал, сижу, слушаю (за спиной орет ) "Черное зеркало" по Интеру. В начале передачи - уже традиционно за последние два дня - о росте курса.

ЭТИМ (ростом курса) начался выпуск новостей на "1+1", этим начался выпуск новостей на "Интере", об этом говорят все.

Кстати, в студии называли цифры от "28" до "трудно представить"...

Но никто не сказал, что ПОКА НБУ не отменит все ограничения... пока не снимут 3000 грн в день ограничение на продажу - препятствий для роста курса НЕТ.

НО! Я делаю еще одно официальное заявление. Пока мы не получим транш от МВФа... НБУ ничего не отменит. Более того. Я думаю, они не отменят и потом. Они будут только ужесточать.

Цели:

1) добиться монополии черного рынка на валютообмен. Это уже реализовано

2) по максимуму ограбить народ. В процессе

3) резкое снижение реальных зарплат (в долларовом эквиваленте) поставит народ на грань выживания, а значит, просто отнимет у них возможность борьбы за свои права. Рабы не бунтуют. Рабы довольствуются едой и зрелищами...

Может, это прозвучит слишком громко и пафосно, но именно такую политику проводит сейчас наше правительство , а инструмент - Национальный банк. Вот и все.

Резюме: откаты могут быть - даже в течение дня. Но цель сейчас - разогнать курс до ТОГО максимума, до которого возможно. Рассчитать его не сможет никто. Он будет получен эмпирическим путем. И только после этого будет откат.

Все. Шутки закончились :)

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...