Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (30.01.2014)


t0rik

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 2,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

zigorko, так, куверкає. Але ж зате старається розмовляти! У Києві взагалі процентне співвідношення україномовних до російськомовних дуже маленьке. І це не заважає йому, на відміну від наших чинуш, знати на дуже пристойному рівні англійську + німецьку. Він набагато ерудованіший, ніж Гарант. Боксер? Що ж, це не завадило йому разом з братом заробити добрий десяток мільйонів доларів. Хай ті, що вважають його недолугим, а себе розумнішим за нього, покажуть свої кишені. І тоді усе стане на свої місця. І попросимо розповісти. хто як гроші заробив.

Чи є якісь сумніви, що він заробив гроші чесно? А про нашого "Г" можна так сказати? Так от, щоб не було чогось такого:

demotivators.org.ua-88617-3.jpg

І не забуваймо

demotivators.org.ua-174164-3.jpg
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б не мірявся пісюнами, всім важко.

ВВ-шники не є серйозним гравцем у цій історії. Як тільки на вулицях стане ду-у-у-у-же гаряче - вони втікатимуть перші. І це найправильніше зі всього, що вони можуть зробити. Я впевнений, що вони чекають підстав для втечі.

Беркут - це найманці. Їх треба хєрячити, бо вони звірі. Боятись їх не варто, вони у більшості жирні хряки, здатні бити тільки слабких і беззахисних, або 5 на 1. Якщо хоча б раз-на-раз - вони сцять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

«Ту пропасть, которая существует между Майданом и лидерами парламентской оппозиции, преодолеть уже невозможно. Сегодня это просто параллельные политические миры. И этот слом в отношениях между парламентской оппозицией и Майданом будет провоцировать их на войну с новой волной оппозиционеров, которая появилась в ходе акций протестов. Политикам придется уже воевать не столько с властью, сколько с представителями этой новой волны — это и “Правый сектор”, и “Демократический альянс” и другие. Ради собственного спасения оппозиционерам из парламента выгоднее договариваться с властью, чем с активистами Майдана», — сказал Цыбулько.

Эксперт подверг критике предложение представителей парламентской оппозиции вернуться к тексту Конституции образца 2004 года, поскольку это создаст лишь новые проблемы из-за несовершенства старой политической модели.

«Сейчас оппозиция настаивает на механическом возврате к тексту Конституции 2004 года. Но здесь сумма рисков не меньше, чем подготовка новой версии Конституции. Механический возврат к Конституции 2004 года автоматически вернет и ее недостатки, которые состоят в несовершенстве распределения властных полномочий в системе власти, в частности распределение полномочий центра и регионов. Поэтому механический перенос норм Конституции-2004 — это хороший способ для лидеров парламентской оппозиции найти компромисс с Майданом, но это не решение нынешних политических проблем, а создание новых. Поэтому поспешное изменение Конституции, чтобы уладить нынешний политический кризис, несет новые риски», — добавил он.

Хто що знає про Демократичнмй альянс?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як,десь,колись прочитав,що незалежність нам далася просто.Інші її роками здобувають,кров'ю...Певне зараз саме цей час визначення.Бути нам,чи не бути.Потрібно раз і на віки відшити Кремль,як Грузія,Прибалти.І тільки питання-яка ціна цієї свободи?

Свобода - безцінна, і тому питання про її ціну недоречне.

Зараз кожен із нас повинен визначитись, в якій країні він хоче жити. Чи це буде вільна, незалежна демократична європейська держава, де всі будуть рівні перед законом, де беззаперечно будуть виконуватись права і свободи кожного громадянина, чи це буде диктатура "мєнтовського безпрєдєлу", де простий народ не матиме жодних прав і свобод.

Так, незалежність ми отримали досить легко, але зараз ця незалежність під загрозою, і настав час захистити її. Можливо й дуже високою ціною. Але у справжнього українця, патріота ніяких сумнівів у перемозі бути не повинно. Якраз час згадати Декалог (10 заповідей українського патріота):

1. Здобудеш Українську Державу або загинеш у боротьбі за Неї.

2. Не дозволиш нікому плямити слави, ні чести Твоєї Нації.

3. Пам'ятай про великі дні наших Визвольних змагань.

4. Будь гордий з того, що ти є спадкоємцем боротьби за славу Володимирового Тризуба.

5. Пімсти смерть Великих Лицарів.

6. Про справу не говори з тим, з ким можна, а з тим, з ким треба.

7. Не завагаєшся виконати найнебезпечнішого чину, якщо цього вимагатиме добро справи.

8. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації.

9. Ні просьби, ні грозьби, ні тортури, ані смерть не приневолять Тебе виявити тайни.

10. Змагатимеш до поширення сили, слави, багатства й простору Української Держави.

Я впевнений, якщо дійде до рішучих дій, абсолютна більшість із нас забуде про страх і вийде на барикади, бо іншого шляху у нас немає. Або свобода, або рабство.

Ми переможемо, бо нас - мільйони!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто що знає про Демократичнмй альянс?

норм контора. від початку на майдані. багато мирних акцій провели, багато поліграфії випустили. "Президент підарешт" - їхня тєма. Надто мирні, тому зараз не популярні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто що знає про Демократичнмй альянс?

норм контора. від початку на майдані. багато мирних акцій провели, багато поліграфії випустили. "Президент підарешт" - їхня тєма. Надто мирні, тому зараз не популярні.

Очень молодой, креативный и очень активный альянс. Они всегда заняты полезным делом. Но, видать, для Украины они, пока еще, слишком европейские.

пс: Кстати, "Переступили через закон, переступите через нас", тоже их идея, лежачая акция под Прокуратурой. И еще много чего.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всем постящим картинки ветеранов вперемешку с беркутом, а также ментам подцепившим георгиевские ленточки посвящается

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і ще одне, правильно виховуйте своїх дітей, щоб таким бидлом не ставали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і ще одне, правильно виховуйте своїх дітей, щоб таким бидлом не ставали.

Мєнт - це генетичне бидло, яке передається по ДНК.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавий аддон до Firefox'a надибав - бойкот партії регіонів

Викидає повідомлення, якщо ресурс належить ПР

h_1392287213_4309794_88ac5ed537.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Меньше безобразничайте, и не придётся делать то, что справедливо сделал тов. Сталин.

не смiй згадувати iмья того катюги, який стiльки життiв знищив

так сколько?

ЗЫ билборди "народовладдя" Медведчука?

я тебе троль кормити не буду

ЗЫ судячи з ваших постiв, то якраз для вас бiлборди й iнша жовта макулатура е основним джерелом знань

да и не нужно. я сыт и самодостаточен (в некой мере)

я задал конкретный вопрос: СКОЛЬКО?

(и источники информации потрудись привести)

ЗЫ тебе и подобным для самоидентификации ;)

Мы — стадо. Миллионы нас голов.

Пасёмся дружно мы и дружно блеем,

И ни о чём на свете не жалеем.

Баранье стадо — наш удел таков.

В загон нас гонят — мы спешим в загон.

На выпас гонят — мы спешим на выпас.

Быть в стаде — основной закон ,

И страшно лишь одно — из стада выпасть.

Когда приходит время — нас стригут.

Зачем стригут? Нам это непонятно.

Но всех стригут. Куда ж податься тут,

Хоть процедура эта крайне неприятна.

А пастухам над нами власть дана,

Сказали, что по воле колдуна.

Так и живём, не зная тех тиранов,

Что превратили нас в баранов!

Ах, как сочна на пастбище хрустящая трава!

Как холодна вода в ручьях журчащих!

Зачем нам знать о кознях колдовства,

Когда так сладок сон в тенистых чащах…

Да, хлещет по бокам пастуший кнут.

Что ж из того: не отставай от стада!

А у загонов прочная ограда.

И пастухи нас зорко стерегут!

Но всё ж вчера пропали два барана…

Не помогла им пастухов «охрана».

Их съели сами пастухи, а виноваты будут волки.

Но стаду наплевать на братьев, «с верхней полки».

Мы стадо. Миллионы нас голов.

Идём, покачивая курдюками.

Нам не страшны проделки колдунов.

Бараны мы. Что хочешь, то и делай с нами!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще мене кумарить позиція деяких форумчан стосовно наших волинських нардепів. З однієї сторони вони підтримують майдан, хочуть в європу, а з другої вони ставлять в заслугу Палицям-Єрємєєвим-Івахівим те що ті встановлюють лавочки-урни-вікна-майданчики, при цьому нагло забувають що це не депутатська робота, що депутатів обирають щоб вони писали закони і правильно голосували а не виконували задачі комунальних служб. Шановні, це лицемірство! Нас тупо "імєют", спочатку встановивши лавочку під під'їздом а потім голосуючи за кривий бюджет чи непідтримку відставки уряду.

прикінь як все міняється) колись коли я писав цю ж саму думку в іншій темі мене затролили і натикали мінусів) бо ж то була тема про хорошого Палицю)

O tempora! O mores!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

david, чьотко про антимайдан і електорат янукосатаніста...

Стадо - електорат і члени антимайдану, вузьколобі раби совкової закалки, українофоби і зомбовані ними слабодухі сцикоагресори, нажаль, значний відсоток населення півдня та сходу.

Пастухи - яник, ПР, і приблатньонні члени антимайдану, вузьколобі раби совкової закалки, українофоби і зомбовані ними слабодухі сцикоагресори.

Ах, как сочна на пастбище хрустящая трава - 200 грн в день на барана.

А у загонов прочная ограда и пастухи нас зорко стерегут! - беркут і інші уйобки у формі.

Вовки - Майдан.

И страшно лишь одно — из стада выпасть. - бійтесь.

Мы стадо. Миллионы нас голов - ......голов??? були б голови - були б не стадом баранів.

david[/b - баран-ефрейтор, кандидат в пастухи.

я задал конкретный вопрос: СКОЛЬКО? (и источники информации потрудись привести)

Встречный вопрос: у вас, у сталинистов, на входе в ад партбилеты проверяют?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Меньше безобразничайте, и не придётся делать то, что справедливо сделал тов. Сталин.

не смiй згадувати iмья того катюги, який стiльки життiв знищив

так сколько?

ЗЫ билборди "народовладдя" Медведчука?

я тебе троль кормити не буду

ЗЫ судячи з ваших постiв, то якраз для вас бiлборди й iнша жовта макулатура е основним джерелом знань

да и не нужно. я сыт и самодостаточен (в некой мере)

я задал конкретный вопрос: бла... бла...

Друзья, зачем вы его кормите? Еще так сытно. Мне кажется, что это клон кого-то из админов, или приближенных. Почему же еще он тут так долго и беззаботно пасется?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МВС визнало, що на Грушевського були снайпери

Снайпер «Беркуту» дав свідчення про участь у масових заворушеннях громадянина Таджикистану, якого було затримано 21 січня

Про це свідчить рішення Солом’янського районного суду міста Києва від 23 січня, повідомляє Еспресо.TV з посиланням на «Наші гроші».

Таджика було затримано о третій годині ночі у невказаному місці. Йому інкримінували ч. 2 ст. 294 КК України, звинувативши у тому, що він своїми умисними діями вчинив активну участь у масових заворушеннях, що супроводжувалися насильством над особою, знищенням майна, погрозами, підпалами, опором представникам влади із застосуванням предметів, які використовувались як зброя, і потягли за собою тяжкі наслідки. За цією статтею передбачено покарання від 8 до 15 років.

Чоловіка було затримано на підставі рапорту прапорщика міліції «Беркуту» та протоколу допиту міліціонера-снайпера «Беркуту». Суд присудив йому утримання під вартою строком 30 днів.

Жодних подробиць про свідчення міліціонерів у судовому рішенні немає.

Нагадаємо, після вбивств протестувальників на Грушевського в МВС неодноразово заявляли про свою непричетність, оскільки у бійців ВВ та "Беркуту", згідно з офіційними документами, на озброєнні немає табельної вогнепальної зброї та снайперських гвинтівок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

david, чьотко про ...

чиотко про ЛЮБОЙ ЭЛЕКТОРАТ!

"волки - майдан"? )) майдан - это бараны-неадекваты

я задал конкретный вопрос: СКОЛЬКО? (и источники информации потрудись привести)

Встречный вопрос:

ты из Одессы?

да и что за ярлыки? ))

Веломама и иже, я здесь не пасусь, а аккуратненько ступаю, дабы не запачкаться

(в каждой шутке есть доля шутки)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Веломама и иже, я здесь не пасусь, а аккуратненько ступаю, дабы не запачкаться

(в каждой шутке есть доля шутки)

Кстати, убогонький, я тебя даже не минусую. Минуса, считаю, для адекватных неадекватов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Грушевського збираються журналісти і священники правлять. щось цікаве буде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстати, убогонький, я тебя даже не ...

благо_дарю за "профанацию".

к сожалению, себя отнесу к богоборцам :_08: ...

а быть У-БОГим?... при жизни доступно только Пророкам (Эхнатон, Иисус, Мухаммад и многие другие)

но всё равно, приятненько ))

... і священники правлять.

а вот и пастушье подразделение подоспело
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстати, убогонький, я тебя даже не ...

благо_дарю за "профанацию".

к сожалению, себя отнесу к богоборцам :_08: ...

а быть У-БОГим?... при жизни доступно только Пророкам (Эхнатон, Иисус, Мухаммад и многие другие)

но всё равно, приятненько ))

... і священники правлять.

а вот и пастушье подразделение подоспело

А?... Что вы говорите?... Как интересно. Продолжайте, пожалуйста. Я не сплю... Я вас внимательно слу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...