Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (30.01.2014)


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Приміром завтра натовп прорве охорону АП і займе її.І далі

1- скільки буде жертв.

2-чи признає це легітимним Захід , без фіндопомоги якого ну ніяк не обіятись

3- цього точно не признає Схід та Південь України,тоді реально війна , або затяжний конфлікт який підірве економіку Укроаїни і який найкраз найбільше вигідний Росії.

Що тоді робити на другий, 5 , 10 йдень після такої перемоги? Поділити Україну своїми ж руками на догоду Кремлю?

Реальна перемога (зможливістю ефетивних дій подалі) лише у разі легальної відставки Януковича, який звісно на це сам не піде.Отже його треба послаблювати по всіх фронтах, поступово відкушуючи повноваження, а головно зменшуючи його опору в народі -ПР.

Це питання не одного дня і не одного місяця.Чим в більшій мірі ми це зрозуміємо, тим менше шансів на розчарування народу потім (як після 2004го) та на відродження ПР в майбутньому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Ви зверніть увагу скільки було партійних прапорів триголових на початках, а скільки зараз. Людям вже взападло навіть їх прапори тримати.:) Зневіра в політичному вирішенні спонукає людей гуртуватись, спиратись один на одного і довіряти один одному. Формується нація-моноліт в якій в найближчому майбутньому вже не буде "лідерів". Можливо чудесним чином перебіжчики від ПР отримають так бажану їм підтримку не в дракона, а в народу, і допоможуть цьому трьохголовому рахіту з мільйона сказаних слів вчинити хоч одну маленьку дію:) Їх проблема - тяжке політичне насліддя: тотальна недовіра до всього, видать вони стільки набрехали за життя (можливо крім Вєталя), що довіри до ближнього в них вже не з'явиться. Але недільні віча потрібні, вони визначають небайдужість, готовність до самозахисту, об'єднання. Це важливий націотворчий процес. Ну і рускі мають змогу з парасольками збоку постояти. Як подивишся на Майданівські барикади і на їхні парасольки, різко відчуваєш відмінність маштабів. Виглядає на те, що з квітучої Росії до нас буде багато біженців-дисидентів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жителі Житомира сказали: Яник, досить! Виліпивши зі снігу 10-метровий напис .

sUjSF.jpg

Так буде з усіма захисниками системи Януковича. Своїх же тиснуть. ДАI проти русофіла Рульова.

http://www.youtube.com/watch?v=Xq0ve2k31Ng

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1- скільки буде жертв

Вони вже є. А якщо один будинок велика маса піде штурмувати дуже великих жертв не буде. Беркут повинен здатись

2-чи признає це легітимним Захід , без фіндопомоги якого ну ніяк не обіятись

Визнає. Йому не буде куди діватись, якщо влада перейде до народу. Вчора виступав на майдані один з координаторів подій в Лівії в 2011 році. І там події не були такими, як тут кажуть, мирними.

3- цього точно не признає Схід та Південь України,тоді реально війна

Дивись скільки в Одесі, Дніпропетровську і Запоріжжі людей виходило на протести. Риги хіба що десь в Донбасі зможуть "окопатись. А тоді вже, дійсно, їх звідти силою прийдеться виганяти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1- скільки буде жертв. 2-чи признає це легітимним Захід , без фіндопомоги якого ну ніяк не обіятись 3- цього точно не признає Схід та Південь України

1 - менше чим просто чекати, а режим працює

2 - признають

3 - пофіг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні на Грушевського з'явився новий прапор

щось я не розберу)) інгушети?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні на Грушевського з'явився новий прапор

щось я не розберу)) інгушети?

чечени

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитал сегодня у Мустафы на фейсбуке: "

Я проголосую за кандидата в президенты Украины, который в своей программе гарантирует люстрацию в судебной системе, правоохранительных органах и органах прокуратуры. Главный критерий такой люстрации я бы сформулировал так: любой прошлый опыт в руководящих структурах - это автоматический запрет на продолжение работы в системе. Любой опыт работы в рядовом составе – перевод на годичный испытательный срок с повышенной системой контроля. В противном случае, я буду считать любого нового президента соучастником сегодняшних событий в стране.

Если вы считаете также - перепост!

"

Думаю все это и останется простым перепостом. :-(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спалити йому машину !!!

тобі й карти в руки))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

був в Крупі на вихідних, слова можу підтвердити, що ніхто нічого небачив і нечув подібного

Він додав, що такого оголошення у селах його сільради розклеєно не було. Очевидно, надрукували всього одне оголошення, аби сфотографувати – припускає він.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені стало вдруг цікаво, чому ці переписувачі конституції свідомо не піднімають питання які були підтримані українцями на референдумі Кучми 2000 чи якого там року, а саме - зменшення кількості нардепів з 450 до 300? Нафіга там оці Елібруси Тадеєви, Повалійки, Волкови, Яни Табачники і хто-там-ще? Аналогічно, питання недоторканості та пільг нардепів. Вони спочатку приймуть нову редакцію, а потім скажуть мол, звиняйте, для відміни недоторканості тра мінєти конституцію і це геморно? Я думаю ці 2 питання беззаперечно підтримав би майдан.

Крім того, варіант редакції Конституції із цими двома пунктами більш активно був би підтриманий на Сході та Півдні, а це "+" в карму того хто пропонуватиме, полюбому якийсь відсоток людей повірив би в щирі наміри певного політика. А то обіцяють ту недоторканість вже 10 років, створюють всякі "конституційні асамблеї" а толку? Потім все зводиться до того що щоб змінити Конституцію потрібно 6 місяців. Нах тоді ці асамблеї, ради і тому подібні зборіща, якщо їхні напрацювання не мають толку?

Я взагалі вважаю що нема сенсу міняти конституцію без цих двох пунктів, і якщо перший виглядає дещо популістськи (хоча зменшить тягар на бюджет), то другий для мене - принциповий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підтримую, тоді вже і потрібно брати в депутати ще й за дипломами (соціологи,політологи,ЗЕД та ін), а то маємо міністрів, які закінчили "кухарський" університет, ще й заочно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще мене кумарить позиція деяких форумчан стосовно наших волинських нардепів. З однієї сторони вони підтримують майдан, хочуть в європу, а з другої вони ставлять в заслугу Палицям-Єрємєєвим-Івахівим те що ті встановлюють лавочки-урни-вікна-майданчики, при цьому нагло забувають що це не депутатська робота, що депутатів обирають щоб вони писали закони і правильно голосували а не виконували задачі комунальних служб. Шановні, це лицемірство! Нас тупо "імєют", спочатку встановивши лавочку під під'їздом а потім голосуючи за кривий бюджет чи непідтримку відставки уряду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось таке чув?

Главный милиционер Волыни за свой позор отомстил Автомайдану уголовными делами

Милиция Волынской области начала уголовное производство по факту препятствования деятельности правоохранителей участниками Автомайдану в Луцке. Об этом сообщает УМВД Украины в Волынской области.

В милиции заявили, что вчера водители колонны автомайдановцев из десяти автомобилей выехали на встречные полосы проезжей части проспекта Свободы и после этого припарковались на Театральной площади, чем нарушили Правила дорожного движения.

«Когда сотрудники ГАИ остановили одного из водителей для проверки документов и составления административного протокола, к ним подошли несколько участников митинга и начали препятствовать правоохранителям выполнять служебные обязанности, держа инспекторов за форменную одежду и блокируя движение служебного автомобиля ГАИ», - сказано в сообщении.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тігіпко розкритикував роботу уряду, але з ПР не виходить

Регіонал Сергій Тігіпко заявляє, що не має наміру виходити з Партії регіонів..

Про це йдеться у коментарі, поширеному у понеділок.

"Я та мої колеги не збираємося виходити з Партії регіонів. У ці непрості часи, як і раніше, ми залишимося поруч з нашими однопартійцями по всій країні, з людьми, які довірили нам представляти їхні інтереси і відстоювати краще майбутнє для нашої країни", - заявив Тігіпко.

"Разом з тим ми вважаємо неприпустимим рівень корупції на всіх рівнях влади, а роботу уряду з подолання економічних проблем України та поліпшення рівня життя людей – неефективною", - наголосив він.

"Скажу більше – цю роботу фактично провалено", - підкреслив Тігіпко.

"Наші головні вороги – казнокради, корупція, безвідповідальність, неефективна робота. Переконаний, що Партії регіонів вистачить сил, щоб впоратись з цими викликами", - висловив він сподівання.

сумна новина для тих хто сподівався на розкол у партії рабів.

що тепер співатиме опозиція? може майдану пора забрати у них свій мандат на перемови й передати парубію та ярошу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Власти начали репрессии против активистов в восставших областях: массовые обыски в Виннице

604x453.jpg

думаю треба продовжувати парламентські переговори й далі скликати віче. владі потрібні нові заручники, щоб опозиції їх потім мужньо визволяла...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...