Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (30.01.2014)


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Президент України Віктор Янукович став чи не єдиним лідером, якого російське телебачення не показало під час трансляції церемонії відкриття Олімпійських ігор у Сочі.

За даними очевидців , присутніх на відкритті Олімпіади , під час виходу української делегації Янукович привітав спортсменів , загорнувшись у національний прапор і при цьому розмахуючи ним .Однак російські телевізійники проігнорували присутність українського гостя .Такий крок на мові сучасної російської дипломатії можна трактувати як вираження Кремлем невдоволення українським президентом.

Незабаром природні явища будуть приймати за вираження волі кремля...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

в боснії закрили завод

bosnia_3.jpg\

спалили декілька урядових будівель. й це лише третій день протестів))

нехай наша влада подякує, що ми дійсно стільки часу відстояли мирно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Меньше безобразничайте, и не придётся делать то, что справедливо сделал тов. Сталин.

не смiй згадувати iмья того катюги, який стiльки життiв знищив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Афганці попереджують "беркутят" - повернетесь додому в "цинку"

"Розгону - не буде. Буде бій, дорослий бій. Хто залишилися з них в живих, будуть згадувати в кошмарах все життя. Як ми згадуємо. Це їм не в пацанів на Груші стріляти картеччю. Нехай знають - ми тут до кінця. Ми залишимо своїм дітям іншу країну. А "беркутята" - нехай дуже подумають, перш ніж брати в руки нарізну (зброю)... Додому вони повернуться в "цинку" або каліками. Як там кажуть донецькі - в асфальт вкатаем. Нам вже нічого втрачати"

Повністю - ТУТ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сталінський режим зараз близький як ніколи. Повертаючись до того ж Жиліна з його Оплотом -- хто витерпів 2 години подивитись те інтервью, той не міг не взяти до уваги намір Оплоту розігнати не тільки Євромайдан, а і антимайдан. Жилін не підтримує ні майдани ні януковича, він "підтримує порядок і законність", тобто вони збирають тупо місити народ -- це те ж саме єжовське НКВС -- усіх підряд, а далі розберемся, ми вирішуєм хто винен а хто ні. Тобто слід вважати, що йому чисто пофіг -- хто при владі -- головне наводити "порядок на власний розсуд" і не гребуючи при цьому методами досягнення порядку, і як сказав Жилін -- ну якшо від наших рук загине людина неоправдано, то за це дадуть НУ МАКСИМУМ 3 роки позбавлення волі. Це було сказано на камеру, а уявіть як зомбують бійців оплоту і той же Беркут? Збирають банду відморозків, яких прикриватиме МВС і "мандат" легалізованої народної дружини і їм абсолютно всерівно кого і як вбивати. І навіть після зміни влади Оплот нікуди не дінеться, це відморозки-головорізи, повністю послідовники сталінського НКВС, фанатики-садисти. Сам Жилін явно пережив якесь життєве потрясіння чи вроджено має певні психологічні і психічні вади, оскільки він вповні спокійно і розказував неодноразово, що вони вибиватимуть людям по одному оку, відрубуватимуть руку і ногу, хто буде з палкою -- вбиватимуть, хто випадково опинився поруч -- ну так вийшло,... Під час інтервью навіть заплакав, постійно сам собі суперечив. Тобто людина перебуває не в адекваті, поза психологічною рівновагою і при цьому очолює банду головорізів. Аааа... забув зазначити -- він 3 роки просидів в СІЗО за підозрою у подвійному вбивстві, кадровий працівник МВС (очевидно колишній).

І коли Ви пишете. шо це просто такі реалії, то я неможу цього зрозуміти, в мене є діти, в мене є рідні, у Вас є рідні і діти. Вас не бентежить перспектива бути покаліченими чи вбитими по причині "так вийшло"??? Чи ви думаєте що у планах Жиліна немає Луцька, Львова, Рівного? -- Зона нашої діяльності -- по кордони України, особливо західно-українські міста

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Викотять БТРи і народ сам побіжить, хотя БТР-80 -- це сама безобідність -- 2 КамАЗовські двигуни з повітрезабором на вулицю обдують вогняним шквалом салон від 2-3 пляшок молотова на решітках повітрезабірників. Коробочки не слід боятись, слід боятись нелюдів і садистів у пагонах, що йтимуть позаду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Викотять БТРи і народ сам побіжить

*рукаліцо*

звідки таки відірвані від реальності висновки? чи ви думаєте про бетеер ніхто не в курсі? чи для того, щоб розуміти його не ефективність в умовах міста потрібно десять років прапором в армії штани протерати?

народ не побіжить, а відбіжить на правильні позиції...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Президент України Віктор Янукович став чи не єдиним лідером, якого російське телебачення не показало під час трансляції церемонії відкриття Олімпійських ігор у Сочі.

За даними очевидців , присутніх на відкритті Олімпіади , під час виходу української делегації Янукович привітав спортсменів , загорнувшись у національний прапор і при цьому розмахуючи ним .Однак російські телевізійники проігнорували присутність українського гостя .Такий крок на мові сучасної російської дипломатії можна трактувати як вираження Кремлем невдоволення українським президентом.

http://zn.ua/SOCHI-2...ha-138369_.html

Брехня,коли вийшла збірна України і весь стадіон голосно закричав,овоч встав з прапором,чужої йому, України і махав ним,як дитина.Якийсь чувак йому допомагав.Це я дивився на першому російському.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Брехня,коли вийшла збірна України і весь стадіон голосно закричав,овоч встав з прапором україни і махав ним,як дитина.Якийсь чувак йому допомагав.Це я дивився на першому російському.

я дивився по інтеру. його реально не показали))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навіть абрамси в умовах міста -- металобрухт в вогні + затор для просування військ. В Єгипті взагалі шикарне вирішення знайшли для бронетехніки -- налетіти і обліпити танк людьми до відказу ))).

Крім того там на Грушевського афганці -- вони в тому не одну собаку зїли, і краще них слабкі місця і вразливість бронетехніки немає нікого. В мене тесть афганець, нераз розказував про то, як просто покидали машини і розбігались при обстрілах, чи навіть просто зустрічі з бойовиками

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Судя по всему, это не фейк, а норма поведения для данного субъекта: http://www.viche.lut...-golova-id1736/ http://www.viche.lut...zakonom-id1746/ http://www.viche.lut...ivskogo-id1761/ Зато есть, чем активистам-патриотам заняться.

Перед тим як їхати і займатися цим суб'єктом, заїдьте в Підгайці і поцікавтесь чи "аборигени" цього хочуть. А ще, заразом, подивіться на дороги, почищені вулиці, вивіз сміття, школу, дитячі майданчики, церкву і тд і тп.

Не знаю ні партійної приналежності Семенюка, ні суті конфліктів з деякими місцевими жителями, але бачив що ця людина зробила. І чув під яким тиском він це все робить. Бо кожне прокурорисько і чинушка нєпрочь нахаляву поімєть зємєльку під Луцьком. І кожне чмо намагається його зламати законними і незаконними методами. Але людина бореться з цим, і доволі успішно.

odna, я можу в приватній бесіді розказати про багатьох сільських голів, і про те на які хитрощі йдуть ті люди, щоби зробити щось для своєї громади, бо то владне кодло намагається здоїти з села все що можно. А сільський голова - виборна посада, і там не купиш за сто рублів голос, бо всі дії на виду. Сьогодні зробив пагано - завтра тебе не оберуть знову.

зі Не маю взагалі ніякого відношення до Підгайців, просто пару разів перетинався по роботі з головою

зіі Якщо мене хтось переконає в протилежному, то я візьму свої слова назад і зітру з пам'яті все що я бачив в Підгайцях і Крупі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ок, допустим. Але ж писати погрози типу -- почну гоніння проти членів твоєї сімї. відключу газ, світло і воду -- це злочин. На якій підставі відключать людині світлопостачання -- прийняв участь у мітингу? це ж погрози і порушення прав людини, закладених у конституції України і в міжнародному праві на право на протест. Якшо він хороший голова, господар, то його оберуть при будьякій владі, ну логічно з Ваших слів виходить. То який сенс йому тоді погрожувати людям?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ок, допустим. Але ж писати погрози типу -- почну гоніння проти членів твоєї сімї. відключу газ, світло і воду -- це злочин. На якій підставі відключать людині світлопостачання -- прийняв участь у мітингу? це ж погрози і порушення прав людини, закладених у конституції України і в міжнародному праві на право на протест. Якшо він хороший голова, господар, то його оберуть при будьякій владі, ну логічно з Ваших слів виходить. То який сенс йому тоді погрожувати людям?

Найімовірніше дане оголошення (що на фото пару десятків постів назад http://board.lutsk.u...ttach_id=234536) - злосний фейк...

Тут ще питання - чия це провокація??? І чи це примітивна провокація чи це стратегічна гра чиясь...???

Ненавиджу владу всім серцем, але впевнений, що дане оголошення, до зазначеного в ньому голови сільради немає нічого спільного. Не тому, що він "білий і пухнастий", а тому що навряд чи він би діяв так примітивно. От тепер цікаво від кого ніжки тягнуться??? І чи це примітивний "вброс на вентилятор" чи це тонка інтрига...???

Хотілось би більше креатива від наших активістів... Хотілось би, щоб завтра влада і система змінилась і нам почали відкривати очі, що такими-то і такими кроками, це готовилось заздалегідь, а ніхто з нас і з "них" це зразу не зрозумів, тому і є результат.... Може я і ідеаліст, але хочеться вірити, що з нашої сторони десь там високо і далеко, але ЩИРО за нас з Вами (за наш народ) хтось сильний думає і хоч трохи керує тими процесами, що нам здаються незрозумілими...

ПиСи. Вибачте за "многа букафф"((( Накипіло...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шо ви до того Жиліна вчепились, пристий Гєпа, тільки накачаний. Ну і тупий, а цей його словесний понос - то якраз і призначено для того, щоб посіяти страх, не будете його переповідати, дивитись і читати - не стане і жиліна з оплотом. Якщо вам так страшно - то зайдіть в будь-який спортзал, там завжди є люди, що жиліна скрутять в дулю, відірвуть руку-ногу і око виколють. Власне обговорюючи ту маячню з оплотом - ви продовжуєте їхні завдання - сієте страх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Судя по всему, это не фейк, а норма поведения для данного субъекта: http://www.viche.lut...-golova-id1736/ http://www.viche.lut...zakonom-id1746/ http://www.viche.lut...ivskogo-id1761/ Зато есть, чем активистам-патриотам заняться.

Перед тим як їхати і займатися цим суб'єктом, заїдьте в Підгайці і поцікавтесь чи "аборигени" цього хочуть. А ще, заразом, подивіться на дороги, почищені вулиці, вивіз сміття, школу, дитячі майданчики, церкву і тд і тп.

Не знаю ні партійної приналежності Семенюка, ні суті конфліктів з деякими місцевими жителями, але бачив що ця людина зробила. І чув під яким тиском він це все робить. Бо кожне прокурорисько і чинушка нєпрочь нахаляву поімєть зємєльку під Луцьком. І кожне чмо намагається його зламати законними і незаконними методами. Але людина бореться з цим, і доволі успішно.

odna, я можу в приватній бесіді розказати про багатьох сільських голів, і про те на які хитрощі йдуть ті люди, щоби зробити щось для своєї громади, бо то владне кодло намагається здоїти з села все що можно. А сільський голова - виборна посада, і там не купиш за сто рублів голос, бо всі дії на виду. Сьогодні зробив пагано - завтра тебе не оберуть знову.

зі Не маю взагалі ніякого відношення до Підгайців, просто пару разів перетинався по роботі з головою

зіі Якщо мене хтось переконає в протилежному, то я візьму свої слова назад і зітру з пам'яті все що я бачив в Підгайцях і Крупі

Между прочим, чем орать, узнайте сначала, что я предлагала. А я ничего не предлагала. Я не активистка, хоть и патриот.

Но лично я собрала бы друзей, поехали бы в гости и просто спросили бы у головы, он ли написал эти объявления. Для начала. Лично мне бы этого было достаточно. Если он сделал - сказали бы, что это неправильно и незаконно. А если не он, тогда надо бы прибраться и дать опровержение.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні прочитав у новинах:

15837_1.jpg

Усилена охрана Януковича

Кроме всего прочего, гражданам запрещено иметь при себе мобильные телефоны, аудио- и видеозаписывающие устройства, если рядом с ними президент.

Это выражается, в частности, в более внимательном досмотре лиц, допускающихся к президенту.

Охрана президента Украины Виктора Януковича усилена. Об этом сообщает«Коммерсантъ-Украина» со ссылкой на источник в Управлении госохраны (УГО).

«Сейчас охрана президента усилена. Это выражается, в частности, в более внимательном досмотре лиц, допускающихся к президенту, особо тщательном контроле документов, усиленной проверке территорий», - рассказал источник.

Ведомство среди прочего запретило гражданам, посещающим места постоянного или временного пребывания главы государства, иметь при себе мобильные телефоны, аудио- и видеозаписывающие устройства. Соответствующий приказ, помеченный грифом «для служебного пользования», был зарегистрирован в министерстве юстиции 30 января.

Кроме того, гражданам, проходящим на «режимные территории, запрещается иметь при себе портфели и сумки, «вещества, которые могут быть использованы для осуществления диверсий и терактов», а также предметы, «вызывающие подозрение». В управлении поясняют, что «подозрительность предметов» сотрудники охраны определяют самостоятельно. «Наш человек... должен уметь предвидеть опасность, которая может крыться в простых вещах. Вы помните, как убили Степана Бандеру? Его отравили неожиданным способом. Нам надо подозревать все!», - отметил источник.

Появление приказа силовики объясняют напряженной обстановкой в стране.

В Украине с конца ноября проходят акции протеста оппозиции, спровоцированные отказом правительства подписывать соглашение об ассоциации с Евросоюзом. Многотысячные демонстрации в Киеве несколько раз перерастали в беспорядки, в ходе которых пострадали сотни человек, трое погибли. Оппозиционеры требуют от властей вернуться к курсу на евроинтеграцию, а также провести досрочные президентские и парламентские выборы.

На днях представитель президента в Верховной Раде Юрий Мирошниченко заявил, что Виктор Янукович готов провести досрочное голосование, если власти и оппозиции не удастся другим способом разрешить политический кризис в стране.

Від себе. Це свідоме грубе порушення конституції. Адже висопосадовці на офіційних посадах, і особисте життя тут ніяким чином.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Между прочим, чем орать, узнайте сначала, что я предлагала. А я ничего не предлагала. Я не активистка, хоть и патриот. Но лично я собрала бы друзей, поехали бы в гости и просто спросили бы у головы, он ли написал эти объявления. Для начала. Лично мне бы этого было достаточно. Если он сделал - сказали бы, что это неправильно и незаконно. А если не он, тогда надо бы прибраться и дать опровержение.

Перечитал свой пост - так и не понял где я орал)

Вас ничему не научил опыт коляды у Климчука. Вы судите по людям по нескольким поступкам, не имея всего объема информации. Прежде чем ехать куда-то и требовать что-то, надо вооружиться информацией. Может быть после этого окажеться, что ехать то никуда уже и ненужно))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перечитал свой пост - так и не понял где я орал)

Вас ничему не научил опыт коляды у Климчука. Вы судите по людям по нескольким поступкам, не имея всего объема информации. Прежде чем ехать куда-то и требовать что-то, надо вооружиться информацией. Может быть после этого окажеться, что ехать то никуда уже и ненужно))

Во-первых, никто никуда не едет. Во вторых, я и предлагаю разобраться на месте. Где же еще лучше разбираться, как не на месте и без посредников.

Что-то же нужно сделать. Хотя бы объявления поснимать, или заменить чем-нибудь мотивирующим ))

пс: кстати, опыт коляды у Климчука не считаю неудачным. Того чего хотели от этого мероприятия, мы добились.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перезвонили Семенюку. Был очень удивлён, и просил написать, что впервые от нас это услышал. И что такие провокации организовываються против него уже не в первый раз.

зы По стилю изложения и грамотности и коню было понятно, что это не он автор)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Власне назріває новий небезпечий силовий конфлікт на Хмельницького. Сотні "киян" йшли розбирати барикади на Хрещатику і їх перехопила самооборона. Небезпека такого протистояння в тому, що тепер "екстримісти майдану" протистоятимуть "мирним киянам", і уже виглядатиме це як конфлікт між "екстримістами" і народом. і зрештою неконтрольованість і нестриманість людей може породити громадянську війну. Міліція на разі не контролює ситуацію в зоні кофлікту

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Власне назріває новий небезпечий силовий конфлікт на Хмельницького. Сотні "киян" йшли розбирати барикади на Хрещатику і їх перехопила самооборона. Небезпека такого протистояння в тому, що тепер "екстримісти майдану" протистоятимуть "мирним киянам", і уже виглядатиме це як конфлікт між "екстримістами" і народом. і зрештою неконтрольованість і нестриманість людей може породити громадянську війну. Міліція на разі не контролює ситуацію в зоні кофлікту

Тут варіант тільки один - треба щоб ТИСЯЧІ киян (простих і мирних!!!!) вийшли захищати барикади, як в ті дні коли були попередні загострення протистояння. Знову ж таки продовжую переконуватись, що ми точно маріонетки в чиїхось руках і ці всі загострення не з пальця висмоктані і не на рівному місці виникають. Але хочеться вірити, що ці сильні руки на нашій стороні....

Слава Україні!!!

Героям слава!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дмитро Ярош

Янукович у Сочі. Біля Цуму сконцетрувалися тітушки. Бандформування "беркут" активізувалося - відбувається певне перегрупування. Сотні "Правого сектору" висуваються на барикади. Враження: перемир'я сьогодні може закінчитися. Всім командирам "ПС" в областях - привести підрозділи у стан повної бойової готовності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...