Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (30.01.2014)


t0rik

Рекомендовані повідомлення

1-не повіриш-поляки вугіллям палять

2-продукцію вже і так не пускають

3- чомусь мені здається, років за 5 максимум , Росія матиме такі внутрішні проблеми, що їй буде не до Криму.

1. В Стокгольмі громадський транспорт їздить на біогазі з каналізації, але це значить що наші зможуть завтра так само. (найбільша проблема це те, що немає ні інновацій ні модернізації промисловості, яка використовує газ- вирішити це питання і рос газ нам більше не потрібний)

2. Точно не повню, орієнтовно 25% експорт в Росію від загального, переорієнтуватись на інші ринки таки дійсно необхідно, щоб менше бути залежним.

3. Чесно, вже достало, що вони не можуть без нас жити і весь час лізуть сюди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

1-не повіриш-поляки вугіллям палять

ну не вугіллям,але підтверджую, коли жив у Львові оформлявся на митному пості "Малехів", відправляв на Польщу тоннами пеллети з лузги соняшника, і таких як я було достатньо (митним брокером працював).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вдома палити дровами будеш? а що скажеш десяткам тисяч безробітних, яких звільнять бо продукцію не будуть пускати в РФ? Щоб зробити те, то необхідно знайти альтернативу.

і так дровами палю все життя, газу нема. а на рахунок пускати не будуть так тепер теж не все так просто, є міжнародні торгові організації, й пригрозити націоналізацією російського бізнесу теж можна цілком законно. памятається ситуація з грузинським вином що заборонили в росію продавати, так тепер Грузія ще більше я якісніше вино продає на весь світ, все діло в умілому управлінні а не вижиманні останніх соків з радянського морально застарілого розбитого обладнання. На те вони(чиновники) в крісла поставлені щоб альтернативи шукати ефективні.

про паливо це питання було риторичне, про вина згідний на 100%. Стосовно чиновників, то там не повинно бути пенсіонерів, бо про який розвиток можна говорити, коли ііновації не відрізняють від модернізації!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Barugan,

але це значить що наші зможуть завтра так само
так, нічого відразу не робиться, але якщо нічого не робити самому то за нас це теж ніхто не зробить, потрібно поступово але впевнено йти протореним шляхом Польщі й прибалтики.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Barugan,

але це значить що наші зможуть завтра так само
так, нічого відразу не робиться, але якщо нічого не робити самому то за нас це теж ніхто не зробить, потрібно поступово але впевнено йти протореним шляхом Польщі й прибалтики.

ВОО.... тепер саме головне, ЩО ВОНИ ЗРОБИЛИ НЕЙПЕРШЕ??? провели ЛЮСТРАЦІЮ!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Barugan,

але це значить що наші зможуть завтра так само
так, нічого відразу не робиться, але якщо нічого не робити самому то за нас це теж ніхто не зробить, потрібно поступово але впевнено йти протореним шляхом Польщі й прибалтики.

ВОО.... тепер саме головне, ЩО ВОНИ ЗРОБИЛИ НЕЙПЕРШЕ??? провели ЛЮСТРАЦІЮ!!!

якась стара комуністка по ТВ кричала вчора - "............ мы не допустим что-бы к нам приезжала Свобода и проводла люстрацию ........."

мені здається що вона, як і більшість комуністів, вважають що люстрація це медичний термін, близький до гінекології(проктології)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ, зав'язуйте оверквотити! На мобільному неможливо читати! Можна ж просто вказати нік, кому відповідаєш! А якщо вже так конче необхідна цитата, то витирайте лишнє, лишайтe тільки потрібне. Чи під спойлер ховайте... А то цитата в цитаті, а в цитаті цитата...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

A я б запропонував модерам створити нову теме а цю в архів

Тобто те саме, що зі старими темами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рибак в парламенті. На питання, чи готовий вибачатися сказав:"звичайно"

Ля ну це ппц! А за приняття злочинних законів хто відповідати буде??? Вибачився і все пройде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачила відео, як зустрічали беркут в Криму. Як героїв. Судити не вправі, адже міру вини знає лише Господь Бог. Але мені страшно за тих людей, які не усвідомлюють, що вони називають героїзмом. Вони не розуміють, що у їхніх "героїв" немає елементарних людських цінностей. І якщо завтра вони отримають наказ стріляти і вбивати тих хто їх зараз зустрічає з квітами, вони стрілятимуть. Бо їм просто скажуть, що це терористи. Чи що ці люди становлять загрозу. Життя жорстоке і за кожну маленьку помилку ми платимо досить дорого. Може ще мало я прожила, але багато бачила. Коли не могли покарати люди і суди, карали вищі сили. І в більшій мірі не тільки міліціонери винні у тому що відбувалось, винні ті хто їх виховував, батьки, вчителі, церква і вулиця. Мені шкода їх бо вони виросли в такому світі де людина це мішень чи об'єкт і вони не могли зрозуміти, чому наші хлопці йшли під кулі без зброї, ризикуючи життям заради світу, якого ці стрілки ніколи не бачили і не уявляли. Їм і досі дико, що хтось може вмирати за ідею, за свободу і за людей, за простих людей. І мені б дуже хотілось, щоб колись вони усвідомили, що ці люди вмирали не лише за нас, але і за них, за їх права і свободи, за їх дітей і батьків, просто за Українців і за те, щоб ми і вони не мали страху перед завтрашнім днем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навіщо той рибак там? після інсульту лікуються місяці, а він 2 дні полежав. я проти рибака,на вила його і на пенсію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Збуваються мої найгірші передчуття. Ще вчора мала думку, що абсурдне інтерв'ю яника розраховане не на нас, не для того, щоб ми позловтішались. Для Криму - це чергова кнопка. Залишилось Путіну його завалити (ще й на території кримської святині), і Крим - в Росії. Кінець гри.

Потрібно шукати інші важелі впливу на південь і схід, бо Європа для них - НЛО, а Росія - божественне створіння. Ми самі їх налаштовуємо проти себе, навіщо було чіпати мову.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...