Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (30.01.2014)


t0rik

Рекомендовані повідомлення

а чи не буде це виглядати плану "мене примусили, мені погрожували, я не хотів" і Росія начне "хоботиться" ????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

і я вірю,що це "наш", так як тільки ми могли побудувати "дворецЬ" і постелити радянський коврик,який мабудь був у кожній сіm'ї

все майно на аукціон,а гроші віддати лікарням

хоча схоже на картинку з рендера (у мене дружина коли робить дизайн також вставляє якийсь фільм у ТВ)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 Лютого 2014 11:25

Со стороны Бессарабки бежала большая группа вооруженных щитами и битами людей... Это был конец, - спогади очевидця

Подобається

Хочу рассказать о ночи 19 февраля, когда происходила зачистка майдана. Тогда была самая напряженная ночь. Про це пише на Фейсбуці Sergey Suprun.

"Пресловутых сотен самообороны не было, свободовской гвардии не было, люди которые держали оборону были плохо организованны и истощенны, щиты держали до изнеможения подпирая головой. Радовала сцена, наверное потому, что пафосных депутатов с их дешевыми манипулятивными лозунгами не было. Никого.... Парубий заявил, что у него инсульт и довольный свалил домой. Турчинов потребовал носилки и заявил, что его убил снайпер. Беркут постоянно атаковал. Периметр держало человек 300-400 остальные – сочувствующие. Людей под утро становилось все меньше и меньше, Крещатик опустел, и те кто остались либо бегали, либо еле передвигались перетаскивая к передовой все что горит.

Около пяти часов положение стало отчаянным, передовую потеснили опять. Баррикады на Прорезной и в Пассаже осталась совсем без охраны, несколько раз прибегали ребята с предупреждением о движущемся беркуте и титушках со стороны Бессарабки. Было тревожно. Было страшно. Все понимали, что удержать Крещатик шанса нет никакого. После восьми люди стали расходиться активнее, прибывающих почти не было.

По Крешатику со стороны Бессарабки бежала большая группа вооруженных щитами и битами людей до ста человек. Это был конец. Ребята взялись за камни и кинулись поджигать коктели. Группа быстро приближалась, когда стали видны их лица закрались сомнения сменившиеся пониманием – Наши. Такие лица могут быть только у Наших.

Мужики сорока- пятидесяти лет подбежали, выстроились в колону по четверо и первый ряд грохнув щитами упал на колени. То, что мы услышали вырвало сознание. – Брати! пробачте що так довго їхали. Плакали все. Все. Это была Львовская сотня.

Они убежали на передовую, пару человек осталась, и рассказала длинную историю о том КАК они добирались. Я не буду писать об этом это длинная повесть о мужестве и непреклонной воле. Слава Львовской Сотне. Через час был Тернополь".

Sergey Suprun

http://galinfo.com.ua/news/154995.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз повно мерзоти буде пертись у владу. Може вона і вкурює, що відбулись зміни, проте поки-що притупила інстинкт самозбереження і лізе за дармовщинкою. Робиш це на свій страх і ризик, розплата може не виправдати ризиків. Подумай двічі.

Перед тим як голосувати за когось перегляньте фотографії тих хто загинув, подивіться у їх очі, а потім на вашого обранця. Чи заслужив він цю посаду, чи заслужив він щоб за нього вмерла така кількість героїв, найкращих людей?

Вже преться. Як-що знову повибирають бариг - буде теж-саме. До речі зараз є нагода провести об"єктивне розслідування пожежі в ЦУМі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

rl72, це вже було, декілька сторінок тому.

Народ, хто що ще знає про наших поранених хлопців, що потребують коштів? Може ще є такі? Чи все скидати для Артема?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

побувавши в Межигір'ї. особисто я не знаю, як може це народ утримувати. Ці об'єкти заточині під диктатора. За їх утримання платили ми всі разом взяті, платили немало. Щоб все гарно виглядало і функціонувало, потрібно шалені кошти тільки на обслуговування. По нукціоналу - це жилий будинок, або комплекс жилих будинків. Зробити з них санаторій, чи лікарню практично не можливо. Все ж компонування під них кардинально відрізняється від того, що будував для себе янук. Можна здавати в оренду, але хто її потягне. Хто захоче живучи в найшикарніших апартаментах, ходити на горшок чи в душ з сусідами.

Мені здається, що найпростішим варіантом це просто перетворення на готельний комплекс із записом на державний баланс. Типу тур, скажімо, для західних мільярдерів - "Відчуй себе найбагатшим в найбіднішій країні", або "Ета за бюджет, дэтка"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

слухі про це ходять

хоча я не розумію, яке право має релігія влазити у повстання народу іншої держави?

під час революції 2004 я зайшов в Лавру і в мене на грудях був помаранчевий значок, так монах попросив зняти,так як не підтримує жодних політиків, а тут та кацапська морда кіллерів оплакує...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хоча я не розумію, яке право має релігія влазити у повстання народу іншої держави?
так це і релігія іншої держави і з нею ще прийдеться розбиратись. На початок варто в кожен бункер україноненависництва заходити з "Слава Україні!" щоб біси немали спокою й там.

Я от думаю. що тепер точно міліція. як новий структурний підрозділ має бути перейменована. Хоча б на поліцію. Щоб відділити епоху.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Москаль назвал организаторов по зачистке Майдана: расстрел одобряли высшие чины (документ)

24.02.2014 12:06 | Политика | Просмотров: 183

moskal_40_422x240.jpg

Нардеп, первый заместитель председателя Комитета ВР Украины по вопросам борьбы с организованной преступностью и коррупцией Геннадий Москаль обнародовал часть планов "Волна" и "Бумеранг".

Документы, по его словам, доказывают, что снайперами на ул.Институтской были бойцы подразделения специальных операций внутренних войск, которым руководит полковник С.Асавалюк, и бойцы подразделения внутренних войск "Омега", сообщает NewsOboz.org со ссылкой на Gazeta.ua.

Кроме того, указание на применение оружия бывший министр МВД В.Захарченко дал спецподразделения ГУБОП МВД "Сокол".

"Предоставляю фамилии и номера телефонов руководителей подразделений, принимавших участие в силовом разгоне акций протеста. На основании этих данных Генпрокуратура должна открыть уголовные производства. После этого я добровольно передам следственной группе ГПУ остальные материаллы, которые указывают на причастность к кровавых событий министра МВД В.Захарченко (который лично заявил 20 февраля, что отдал приказ о применении боевого оружия), его заместителя Ратушняка, начальника департамента общественной безопасности МВД О.Крикуна, командующего внутренних войск МВД С.Шуляка, и.о. начальника ГУМВД в г.Киеве В.Мазана, председателя СБУ О.Якименка, его первого заместителя В.Тоцького, начальника УСБУ в Киеве и Киевской области О.Щоголева, командиров подразделения СБУ "Альфа", пишет Москаль.

По его словам, помощь в подготовке спецопераций МВД и СБУ оказывал бывший первый заместитель ИГРУ Российской Федерации, который проживал в гостинице "Киев" (его проживания и питания оплачивала СБУ). "Украинская власть задействовала специалиста из России, поскольку наш глава СБУ оказался летчиком, а министр МВД - ОБХСС-ником", - считает нардеп.

"Все данные россиянина будут предоставлены Генпрокуратуре, а степень его вины пусть определяет следствие. Кроме того, я готов передать Генпрокуратуре материалы, которые указывают, что при силовом разгоне акций протеста МВД и СБУ действовали, как организованная преступная группировка", отмечает Москаль.

По его словам, план "Бумеранг" и "Волна" доповідався высшему политическому руководству страны и вводился в действие с его одобрения. Вызывает настороження и возмущение, что на сегодняшний день никому из чиновников не вручено уведомление о подозрении, никто из них не задержан и не арестован.

"Если, несмотря на опубликованные материалы, не будет открыто уголовных производств, не будут вручены уведомления о подозрении указанным правоохранителям, и их не привлекут к уголовной ответственности, у меня не останется другого выхода, чем выйти из фракции "Батькивщина" и перейти в оппозицию к МВД и СБУ с нынешним руководством. Оставляю за собой право на жесткий ответ всем тем, кто пытается делать торги на крови погибших на майдане", - подчеркнул Москаль.

moskal%20doc1.jpg

далі тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я от думаю. що тепер точно міліція. як новий структурний підрозділ має бути перейменована. Хоча б на поліцію. Щоб відділити епоху.

В поліцію це однозначно неправильно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 rl72

ні в якому разі не хочу образити, але ти за форумом слідкуй,вже двічі на цій сторінці ти виставляєш інфу, яка уже була виложена.

я би придумав якись абріавітуру плану Спецпідрозділ Захисту Населення, і так би (абріавітурами) назвав би усі структуру, щоб не лише одна міліція ходила контрулювати вулиці і боролася з террористами,а спеціальні підрозділи,які тільки на цьому кваліфікуватимуться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читаю план захоплення що Москаль виклав, це просто жах - 22000 озброєних мєнтів. проти купки беззбройного народу. Повірте, кожному хто був на Майдані хотілось бачити оті славнозвісні львівські калаші. Та не судилось. Слухи постійно ходили, але реально все що я бачив за весь час, це або страйкбольні пукалки, флобера, один саморобний пістолет, мелкашку, декілька травматів і дві рушниці: одно і двостволку-вертикалку. Все. За купу днів протистояння. Хлопці кажуть, що потім бачили Сайгу. В відео можна чути здивування деяких бійців:"якого х...вони шмаляють". Всі ж знали що зброї повстанці не мають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У фракції ПР залишилось 130 депутатів. Це все рівно ще дуже багато. ПС треба попрацювати з тими які залишились щоб кількість ПР не перевищувала 50-70 чоловік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні зранку, виступаючи на мітингу у центрі Москви, віце-спікер російської Держдуми, голова ЛДПР Володимир Жириновський закликав Президента Росії Володимира Путіна увести російську армію в Україну.

«Дві-три дивізії наведуть там порядок», — заявив він. На думку Жириновського, російська армія повинна негайно взяти під контроль Крим і південно-східні області.

Жириновський також закликав Путіна припинити надання будь-якої фінансової допомоги Україні. «Досить, скільки вовка не годуй, він все одно у ліс дивиться» — патетично зауважив головний «елдепеерівець» Росії.

пс: той Жиріновський вже затрахав, немає йому видно про що поговорити

Треба на нього нашого Ляшка натравити, в нього багажнік великий, Володя влізе)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні зранку, виступаючи на мітингу у центрі Москви, віце-спікер російської Держдуми, голова ЛДПР Володимир Жириновський закликав Президента Росії Володимира Путіна увести російську армію в Україну.

Жириновский-галоперидол.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У фракції ПР залишилось 130 депутатів. Це все рівно ще дуже багато. ПС треба попрацювати з тими які залишились щоб кількість ПР не перевищувала 50-70 чоловік.

Ще декілька днів, так і буде

:_02: В світлі останніх подій, їх "перефарбування " стрімко росте :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Віктора Януковича оголосили у розшук.

Про це повідомив в.о. міністра внутрішніх справ Арсен Аваков, пише "Українська правда".

"Інформую на сьогоднішній ранок. Порушено кримінальну справу за масових вбивств мирних громадян. Янукович і ряд інших посадових осіб ОГОЛОШЕНО В РОЗШУК", - написав він у Facebook.

7uyQ8.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значить так, кого цікавить новий комітет:

Долучитися до люстрації виконавчої влади пропонують представникам громадськості.

Про це повідомили під час прес-конференції представників «Правого Сектору», Народної самооборони та Автомайдану 24 лютого.

Зі слів лідера «Правого сектору» на Волині Павла Данильчука, до участі у громадському люстраційному комітеті запрошують усіх представників громадськості Луцька.

«Ми повинні незалежно працювати над цими списками спільно, випрацювати процедуру, механізми», - зазначив Павло Данильчук, говорячи про важливість усунення від влади посадовців-регіоналів та усіх, хто підтримував режим.

Він повідомив, що сьогодні, 24 лютого, о 14.00 у Палаці культури, де розташований штаб «Правого сектору», детальніше розкажуть про новостворений громадський люстраційний комітет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У фракції ПР залишилось 130 депутатів. Це все рівно ще дуже багато. ПС треба попрацювати з тими які залишились щоб кількість ПР не перевищувала 50-70 чоловік.

а найкраще це зробити шляхом перевиборів Ради

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...