Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (30.01.2014)


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Тут варіант тільки один - треба щоб ТИСЯЧІ киян (простих і мирних!!!!) вийшли захищати барикади, як в ті дні коли були попередні загострення протистояння.

Правильно хай всі виходять але не я, так??? я буду дома сидіти і переконуватися що ми це маріонетки в чужих руках)))

П.С. Бо треба щоб МИ всі вийшли і показали що ми браття козацького роду!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

тільки в монітор не плюйте))

це я виклав для того, щоб ви зрозуміли - у них істєріко й вони досі думають, що беркуту треба тільки наказ...

дикі совки. шкода, що нам з ними й далі жити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут варіант тільки один - треба щоб ТИСЯЧІ киян (простих і мирних!!!!) вийшли захищати барикади, як в ті дні коли були попередні загострення протистояння.

Правильно хай всі виходять але не я, так??? я буду дома сидіти і переконуватися що ми це маріонетки в чужих руках)))

П.С. Бо треба щоб МИ всі вийшли і показали що ми браття козацького роду!!!

Ви особисто до мене звертаєтесь??? Вам відзвітувати де і скільки я був на Майдані з листопада місяця??? Може вас заспокоїть те, що я завтра вже буду в Києві...??? Можливо треба починати з себе???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Росія надасть Україні $ 2 млрд кредиту лише після отримання $ 2,7 млрд боргу за газ

"Ми чекаємо виконання зобов'язань українською стороною з розрахунку за газ. Сума там немаленька. З січня повинна бути проплата, вона поки не здійснена, тому хочеться, щоб ми разом виконували одне перед одним наші зобов'язання", - заявив політик.

як на мене тут два варіанти:

- путін злив портрета

- путін хоче, щоб портрет розігнав майдан

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви особисто до мене звертаєтесь??? Вам відзвітувати де і скільки я був на Майдані з листопада місяця??? Може вас заспокоїть те, що я завтра вже буду в Києві...??? Можливо треба починати з себе???

Звертався в загальному впринципі, звітуватися мені ніяк не потрібно, заспокоїть), з себе я давно почав, просто не люблю мірятися достіженіями і звітувати!

П.С. Тоді просто правильно треба висловлюватися, а то Ви так написали що потрібно щоб кияни вийшли)), треба щоб ми всі вийшли і точка!

506205_original.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

BodyLife, я ніколи нічим не збираюсь тут мірятись. Про киян я писав в відповідь на інший пост, де йшла мова саме про киян. Читали б Ви уважніше і вловлювали суть діалогу, а не мого окремого посту, не прийшлось би тут нам флудити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Львові біля гнізда ПР - ринку "Південний" - з'явились білборди з нагадуванням для місцевих регіоналів: вони відповідальні за все, що робить їхня партія, поки з неї не вийшли. Зокрема й за вбивства, і за відмазування вбивць.

1898205_1420624834845339_1702157311_n.jpg

львів, як завжди, в авангарді)) нам треба переймати досвід й мова не тільки про бігборди...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оце благе діло. І скинутись можна і рекламщики на форумі є. Проявляйте ініціативу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1609642_1399261680333425_2124273618_n.jpg

це чудо сьогодні хотіло барикади в києві розібрати, хто не в курсі))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zigorko, так треба координуватись з рекламщиками, тим більше пишуть, що вони тут є.

у мене просто з фінансами зараз не густо, так би й сам замовив такого щита.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гуртом і батька бити легше... По пару грошей скинемося і буде баннер.Тільки хто візьметься? Можливо Дмитро,Difoto,зоорганізує?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Готовий фінансово доєднатися до оренди біл-борда.

Головне "порішать" площину (з послугою поклейки). Виготовити файл - 10 хвилин роботи, друк можу організувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо пропустив пост , але цікавить питання про круглий стіл "загроза радикалізму в Україні" , який організував такий собі Шпігель Б. І.Це що ...? Знущання над Українськими президентами і українцями ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це чудо сьогодні хотіло барикади в києві розібрати, хто не в курсі))

Доповню:

08.02.2014. Киев. Крещатик. Чистильщик от барикад. Результат на лицо и на лице.

1907576_798262170190047_1379519584_n.jpg

Очистим страну от бендеовцев!

Янукович - молодец!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

УВАГА!!!

Дмитро Ярош

Янукович у Сочі. Біля Цуму сконцетрувалися тітушки. Бандформування "беркут" активізувалося - відбувається певне перегрупування. Сотні "Правого сектору" висуваються на барикади. Враження: перемир'я сьогодні може закінчитися.

Всім командирам "ПС" в областях - привести підрозділи у стан повної бойової готовності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Анатолій Гриценко

Напередодні чергового Віче...

http://blogs.pravda.com.ua/authors/grytsenko/52f6a080f0999/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Боснийцы оказались практичнее украинцев, передумали делать майдан и сразу принялись за дело.

Bf5h0yfCEAA_cRr.jpg

Хороший президентский дворец - это горящий президентский дворец.

Bf5Z_WFCMAA9oub.jpg

п.с. я не натякаю, просто інформація :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...