Перейти до змісту

У Луцьку подорожчає проїзд у маршрутках


Galiant

Рекомендовані повідомлення

Лучанам би київські зарплати.....

Байки про "київські" ЗП. Вони такі ж які у Луцьку. В Києві, як правило, офіси усіх великих фірм, де працюють ТОП-менеджери, які мають бонуси, квартальні, річні і т.д. А простий "смертний" люд мають такі ж ЗП як і у нас. У Луцьку ті ж ТОП-и мають таку ж ЗП.

Це не байки.

Незнаєш не вішай лапшу.

Попробуй прожити в Києві на 3000 грн. там одне житло 900-1000 грн. за койко місце (в кімнаті 3- чоловіка живуть) як що не далеко від метро (1 км), якщо дальше десь, то дешевше (додаткові витрати на проїзд -200грн).

Оренда однокімнатної кв.3000грн і більше.

Запитай в Києві чи хтось захоче працювати за 1500-2000 грн\міс.

всі цифри наведені на листопад 2013.

на рахунок топ-манагарів з їхніми ЗП. згідний можливо вони одинакові (не вкурсі)

Лучанам би київські зарплати.....

Байки про "київські" ЗП. Вони такі ж які у Луцьку. В Києві, як правило, офіси усіх великих фірм, де працюють ТОП-менеджери, які мають бонуси, квартальні, річні і т.д. А простий "смертний" люд мають такі ж ЗП як і у нас. У Луцьку ті ж ТОП-и мають таку ж ЗП.

Ти правий - багато роботи на 4-5 тис. грн, все що вище - треба окремо шукати. звісно ще залежить від професії.

але при цьому проїзд займає більше часу і дорожчий, знімати квартиру від 3000 грн. за однокімнатну і від 4000 грн за двокімнатну.

тому всі ці міфи лише міфи

В нас в Луцьку ви швидко знайдете роботу на 4-5 кусків?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 465
  • Створено
  • Остання відповідь

Це не байки. Незнаєш не вішай лапшу.

Ух який дьорзкий!

1) Якби не знав, то не казав би.

2) Квартири в Києві в оренду в центрі міста дорогі. Від 3К, далі від ценра дешевше. Так, як і у нас.

В нас в Луцьку ви швидко знайдете роботу на 4-5 кусків?

При наявності необхідних знань і вмінь - так! Якщо лабух - то не знайдеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За даними Держкомстату по Києву середня зарплата за лютий 2014 склала 4977 UAH. Це найвищий показник середньої заробітної плати серед міст України. За то й же період середня зарплата на Волині 2402. Різниця більше ніж у два рази

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То за вашими словами в нас одні "лабухи" наша середня ЗП 2000 грн. 3000 грн це з бонусами.

http://www.work.ua/ua/stat/?r=43

http://www.work.ua/ua/stat/?r=39

різниця в 2000 грн між ваканціями МІНІМУМ

ПОРІВНЯЙТЕ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПОРІВНЯЙТЕ

Що порівнювати? Якщо Ви не зрозуміли, то порівняння цін зроблено на основі того, яку ЗП подають роботодавці. А вона аж ніяк не відповідатиме дійсності.

І наступне, знаєш, як рахують середню ЗП на фірмі?

Питають в директора: Скільки ваша ЗП?

- 12000 грн

Питають в прибиральниці: Скільки Ваша ЗП?

- 2000 грн

Отже середня по фірмі буде 7 000 грн.

Ще питання є ?

Крім того, ця тема вже не раз обговорювалася тут на форумі, та й ця тема не про те зовсім.

Припинили оффтоп!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так розумію, що цієї ночі ніц не курсуватиме містом. Близько 21:00 прочекав на Львівській 30хв, поки сів в першу маршрутку в напрямку центру. В іншу сторону теж нічого не їхало за той час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Курсують тролейбуси і маршрутки бачив. Новина про рузх транспорту в Новорічну ніч: http://www.lutskrada.gov.ua/fast-news/yak-pracyuvatyme-miskyy-pasazhyrskyy-transport-u-velykodni-svyata

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

ЛУЦЬКА ВЛАДА ДОЗВОЛИЛА ПІДВИЩИТИ ВАРТІСТЬ ПРОЇЗДУ У МАРШРУТКАХ

Комісія регуляторної політики затвердила граничні тарифи на проїзд. Вартість коливатимуться від 2 до 3 гривень у залежності від маршруту.

«Три гривні платитимуть лучани за проїзд у маршрутках № 9а, 12, 18, 22, 24, 19. Маршрути 15 і 15а будуть по 2 гриві, усі інші по 2.5 гривні», - говорить заступник Луцького міського голови Тарас Яковлев.

Він наголошує, що це не обов’язкова ціна, а гранична.

Тарас Яковлев додає, що перевізники вимагали 3.5 гривні, однак вони не могли економічно обґрунтувати це.

Відповідний проект рішення підтримали й під час засідання комісії з питань ціноутворення та тарифної політики.

Якщо ж 30 квітня, під час сесії Луцької міської ради, відповідний проект рішення підтримають, то більше грошей за проїзд у маршрутках доведеться платити вже з 1-го травня цього року.

http://www.volynnews.com/news/economics/lutska-vlada-dozvolyla-pidvyshchyty-vartist-proyizdu-u-marshrutkakh/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную, відмовитися передавати водію за проїзд під час руху ТЗ, оскільки це порушення ПДР

також вимагати квиток на проїзд, який має бути єдиний для всіх як в 15 так й в інших маршрутках, тобто видаватися міською радою, щоб контролювали дохід

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЛУЦЬКА ВЛАДА ДОЗВОЛИЛА ПІДВИЩИТИ ВАРТІСТЬ ПРОЇЗДУ У МАРШРУТКАХ

Комісія регуляторної політики затвердила граничні тарифи на проїзд. Вартість коливатимуться від 2 до 3 гривень у залежності від маршруту.

«Три гривні платитимуть лучани за проїзд у маршрутках № 9а, 12, 18, 22, 24, 19. Маршрути 15 і 15а будуть по 2 гриві, усі інші по 2.5 гривні», - говорить заступник Луцького міського голови Тарас Яковлев.

Він наголошує, що це не обов’язкова ціна, а гранична.

Тарас Яковлев додає, що перевізники вимагали 3.5 гривні, однак вони не могли економічно обґрунтувати це.

Відповідний проект рішення підтримали й під час засідання комісії з питань ціноутворення та тарифної політики.

Якщо ж 30 квітня, під час сесії Луцької міської ради, відповідний проект рішення підтримають, то більше грошей за проїзд у маршрутках доведеться платити вже з 1-го травня цього року.

http://www.volynnews...u-marshrutkakh/

Долар падає..Впаде ціна на паливо...А перевізники все-одно піднімають ціну . Дзвонив знайомому в Львів, в них також будуть робити 3 грн. , але це місто міліонер, де відстані які проїзджає маршрутка зовсім інші .

На мою думку ціна в три гривні не є адекватною для Луцька і зарплат лучан...

Тарас Яковлев додає, що перевізники вимагали 3.5 гривні, однак вони не могли економічно обґрунтувати це.

А якби вони захотіли 5 грн. за проїзд, то що зробили б 4,50 грн. і раділи цьому ?

Потрібно було знову ставити тендер на перевезення, а не погоджуватись на їх умови .Зробити незалежну комісію і все чітко прорахувати.

Як піднімуть ціну , хай попробує мені тільки водій не дати квитка, закурити в маршрутці чи розмовляти по телефону . Буду робити зауваження і дзвонити на гарячу лінію міськради... таким чином може хоч трохи піднімемо якість , або змінимо водіїв та перевізників.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

їхав в 26. на вишкові встав перед зупинкою, натиснув на кнопку і чекав зупинки. перед самою зупинкою на дорогу вибігає пес- водій різко тормозить і то так що я не втримуюсь за поручень лечу по салону та умудряюсь вчепитись за бильце і падаю на крісло, при цьому на мене ще летить якась дівчина яку прийшлось ловити.

я поматюкався і вийшов бо ж моя була зупинка якраз) цей водій не вибачився і поїхав далі.

в висновку він врятував собаку але міг покалічити 3х людей. і за це я йому заплатив 2 гривні)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Водитель должен быть нормально одет, маршрутка должна быть чистая, седенья не порезаные, желательно кондер поставить(летом можно зажарицца), никаких разговоров по телефону, только гарнитура, ну и билеты должен давать, а люди должны их брать. За такую маршрутку можно и 3 грн заплатить Еще неплохо что бы были льготные места для пенсионеров.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

баааалін... най вже 15 і 15а по 2 а решта по 3..... нах з тими копійками мозги парити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Водитель должен быть нормально одет, маршрутка должна быть чистая, седенья не порезаные, желательно кондер поставить(летом можно зажарицца), никаких разговоров по телефону, только гарнитура, ну и билеты должен давать, а люди должны их брать. За такую маршрутку можно и 3 грн заплатить Еще неплохо что бы были льготные места для пенсионеров.

,білети має право продавати кондуктор, тільки в міжміському й приміському транспорті дозволяється продаж квитків водієм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в висновку він врятував собаку але міг покалічити 3х людей.

якби він не загальмував й збив собаку хтось писав би, що водій гад й тваринок вбиває...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

їхав в 26. на вишкові встав перед зупинкою, натиснув на кнопку і чекав зупинки. перед самою зупинкою на дорогу вибігає пес- водій різко тормозить і то так що я не втримуюсь за поручень лечу по салону та умудряюсь вчепитись за бильце і падаю на крісло, при цьому на мене ще летить якась дівчина яку прийшлось ловити.

я поматюкався і вийшов бо ж моя була зупинка якраз) цей водій не вибачився і поїхав далі.

в висновку він врятував собаку але міг покалічити 3х людей. і за це я йому заплатив 2 гривні)

мене бісить коли водій тебе ігнорує і не зупиняється (взяти на борт) тільки тому що йому буде незручно зупинитися або почати їхати. це нічого що я на роботу спізнюсь а наступну маршрутку ще 10хв чекати. або як 2 маршрутки раллі влаштовують щоб 2 грн першому вхопити. а як заходиш в салон з дитиною на руках і в той же момент він рушає, причому дуже різко...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

баааалін... най вже 15 і 15а по 2 а решта по 3..... нах з тими копійками мозги парити...

можеш і 5 платити, тобі ніхто не забороняє.

Платитиму скіко треба буде.... просто в час пік в забитій маршрутці в передавайку грати з копійками весело буде....

і важаю що ті хто платив 2 ті і платитимуть 3... а ті кому 50коп дуже принципово в цьому випадку їздить тролейбусами чи інші способи шукає...

PS

взагалі купив би велосипед... але на своїх двох у моєму випадку теж норм) а транспорт на погоду нельотну)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто в час пік в забитій маршрутці в передавайку грати з копійками весело буде....

Відвикли ми це робити після збільшення вартості проїзду до 2 грн. Тепер доведеться знову звикати((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Робочий день у плані проїзду мені обходиться у 8 грн. Враховуючи підвищення цін та зважаючи, що мої маршрути "везучі", я платитиму майже на 90 грн більше за проїзд у місяць. Якось геть не весело

Сьогодні їхала в маршрутці, яка здавалось, ледве не розвалюється на кожній ямці. Про "ввічливих" та "уважних" водіїв я вже мовчу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lilechka, Ви ж велосипедистка,вам гріш жалітися.:) Попереду літо і цілком можна доїжджати на роботу на 2 колесах, а не на 4-ьох :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в висновку він врятував собаку але міг покалічити 3х людей.

якби він не загальмував й збив собаку хтось писав би, що водій гад й тваринок вбиває...

проблема не в тому що він тормознув. а в тому що після того як я ледь не вбився, водій зробив морду кірпічьом і слова не промовив. ніби це в порядку речей що люди по салону літають :0088: рівень водіїв....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...