Перейти до змісту

У Луцьку подорожчає проїзд у маршрутках


Galiant

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 465
  • Створено
  • Остання відповідь
На Волині скоро все буде дорожче ніж в таких великих містах як Київ та Львів. 

За київ не скажу, а порівняно зі львовом вже все дорожче. Продукти дорожчі, послуги теж. Навіть одежа взуття у торгових центрах. Піцца у центрі львова, велика ситна 16.9 грв у двох місцях у центрі і це тільки те що знаю я. 40-50 грв рівень ресторану. Таксі з любінської на автовокзал на стрийстку близько 30 грв. Відстань можете глянути самі по мапі. Для мене львів набарато дешевше місто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок таксі не сказав би, від з.д. вокзалу до Глицького перехрестя 50грн (виклак таксі), у Луцьку я не знаю таких цін

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Києві таксі, якщо порівнювати відстань-ціна і замовляти заздалегідь, обійдеться рази у 3 дешевше, ніж у Луцьк-сіті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та не дасть ніхто в кризу - а вона ДІЙСНО є - піднімати вартість проїзду...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Перевізники, які надають послуги з перевезення пасажирів автобусами в Луцьку, кажуть, що ціну проїзду потрібно збільшити до 3,5 гривні.

Про це йшлося 1 квітня під час зборів Волинської асоціації перевізників.

Вони вирішили звернутися до міського голови Миколи Романюка щодо необхідності зміни тарифів на проїзд.

Підприємці кажуть, що економічно обґрунтована ціна - 4 гривні, але вони проситимуть збільшити її до 3,5 гривні.

На думку бізнесменів, зміну тарифу варто запровадити з 23 квітня.

Якщо ж цього не зроблять, то попереджають мерію, що маршрутки не вийдуть в рейси.

Також вони планують прийти на найближче засідання виконавчого комітету, аби обговорити проблеми галузі.

http://www.volynpost...du-do-35-gryvni

Не знаю чи то жарт, але те що до літа піднімуть вартість проїзду - то ОДНОЗНАЧНО...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

жесть....за що 3,50..?. :_03: чому не по 10,00....? за брудні сидіння, за дах, який тече під час дощу та танення снігу, за той брухт, що їздить і боїшся, щоб ноги по асфальту не поїхали....за хамовитих водіїв...., за незрозумілий час та рух маршруту????? як кажуть ...без коментарів. :_03:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зате водії маршруток вже зараз мають з/п 5000-6000 грн., яку будуть мати після підвищення взагалі страшно подумати. А власник маршруток, який це мені особисто казав то взагалі буде в шоколаді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:_03:за незрозумілий час та рух маршруту????? :_03:

Особливо хочу відмітити, маршрутку # 26, АС2-Вишків, як заманеться, так і їздять...

Ну і якщо проїзд, буде дійсно, 3,5 грн хай тільки попробують не по розкладу їздити, хер я буду платити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хер я буду платити.

хіба вас хтось буде питати?

або Супер-пішком або на велі, не підходить - платите і мучитесь. Такі реалії сьогодення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось не віриться що так різко і так сильно піднімуть вартість...

Були розмови що до 2.50... ще до революційних подій....

Зараз думаю цілком можуть до 3грн підняти... а вже з наступного року до 4 може....

Сумно це все... враховуючи зажимання поясів насаленню...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хер я буду платити.

хіба вас хтось буде питати?

або Супер-пішком або на велі, не підходить - платите і мучитесь. Такі реалії сьогодення.

Угу, було вже що я в -20 прочикав маршрутку 40хв і нічого я не платив, і усі люди які сідали на цю машрутку ніхто не платив! Мова йде про 26-ту...

P.S Ніколи не пізно щось міняти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S Ніколи не пізно щось міняти...

якщо гуртом- то так,разом ми сила. А один в полі не воїн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось не віриться що так різко і так сильно піднімуть вартість...

А дарма :_02: Поставлять перед фактом, от і все.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зате водії маршруток вже зараз мають з/п 5000-6000 грн.,

то Вам мабуть наснилося, можливо, окремі водії на окремих маршрутах і мають, але основна маса раза у півтора менше.

щодо вартості - то зростання ціни до 2,5 грн., як на мене цілком, адекватне підвищення. Подивіться на ціну пального і прикиньте як запчастини зростуть при теперішньому курсі валюти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось не віриться що так різко і так сильно піднімуть вартість...

А дарма :_02: Поставлять перед фактом, от і все.

Ну мо й так...у нашій країні можливо усе.... але всетаки думаю якби логічніше навіть якщо до 4грн піднімати то поступово а не відразу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Могли взагалі сказати що піднімуть до 6. А потім, "під тиском громади" знизили б до 4. І бабло є, і народ розвели <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Могли взагалі сказати що піднімуть до 6. А потім, "під тиском громади" знизили б до 4. І бабло є, і народ розвели <_<

Ну власне думаю щось подібне й роблять....кажуть 4 а буде ....2.50 - 3 грн....."під тиском громади" <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то може так і хочуть - заявили, що піднімуть до 3,5 грн... а на справді скажуть - ну ладно... давайте по 3 грн і по рукам...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо справді піднімуть до 3,50 треба обявити про тендер на перевезення, враховуючи такі характеристики як стан автобусів, ( зняти недобитки ), якість перевезень, а не гонки маршрутчиків, ціна перевезення має бути обговорена на загальних зборах, а не депутатів ( власників маршруток) з маршрутчиками, тобто самі сіли й порішали. Якщо будуть все-таки виставляти такі тарифи, сам вийду з друзями і буду перекривати дорогу на Богдана Хмельницького біля міськради. Чому в такому місті як Львів їздять по 2 грн., а в нас не можуть ? Бо там є здорова конкуренція по транспорту і в людей є вибір на чому їхати, маршрутка, трамвай, тролейбус. А в нас майже монополія, або на маршрутці їдь, або тролейбуса жди пів дня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і зжеч цей металолом, пусть нормальні автобуси покупають..

Ти на приколі які нові автобуси, з нашим бюджетом, що зараз? Скоріше треба собі вела купляти і крутіть підалі. ;)

Всерівно літо попереду.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зате водії маршруток вже зараз мають з/п 5000-6000 грн.,

то Вам мабуть наснилося, можливо, окремі водії на окремих маршрутах і мають, але основна маса раза у півтора менше.

щодо вартості - то зростання ціни до 2,5 грн., як на мене цілком, адекватне підвищення. Подивіться на ціну пального і прикиньте як запчастини зростуть при теперішньому курсі валюти.

Повторюю для тих до кого повільно доходить, або не вміє читити.

ОСОБИСТО розмовляв з власником декількох маршруток, і він мені повідомив саме такі цифри.

На мою думку заробляють і ті і інші дуже не погано. І якщо навіть заробітки, дещо знизяться нічого страшного, зараз всім важко.

П.С. А сняться мені на щастя зовсім інші сни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...