Перейти до змісту

Спінінг. Стир. Рибалка


master19830203

Рекомендовані повідомлення

Я таки його вимучив. З 6 ранку до 18. Перебрані десять раз всі наживки від заліза до воблерів і нічого, жодного виходу чи удару щуки, місця провірені сто разів ,знаю що вона там є і повний 0. І тут під кінець бабах, фрикціон чуть не задимів, став на руслі і стоїть, але ми ще не таких викачували. Вага показала 2,5 Коротше хто шукає - той знайде.

якщо не секрет то на що взяв? Яка проводка? Яка снасть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 333
  • Створено
  • Остання відповідь

Я таки його вимучив. З 6 ранку до 18. Перебрані десять раз всі наживки від заліза до воблерів і нічого, жодного виходу чи удару щуки, місця провірені сто разів ,знаю що вона там є і повний 0. І тут під кінець бабах, фрикціон чуть не задимів, став на руслі і стоїть, але ми ще не таких викачували. Вага показала 2,5 Коротше хто шукає - той знайде.

якщо не секрет то на що взяв? Яка проводка? Яка снасть?

Ні не секрет. взяв він зовсім не на жерехову наживку а на твістерок морковного кольору, скоріше випадково Спінінг 0-10г,шнур 0.1. проводка звичайна джигова ступенька

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да блін, а я сьогодні і в міну коров"ячу вступив і фігвам. а бачили кілька головнів схожого розміру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9.05.2015.

Люблю травневі свята за кількість вихідних, за буйну зелень природи та активність риби, що вже завершила свої нерестові клопоти (то я про хижака).

Прогноз погоди на вихідні показав що їхати треба або в суботу або в неділю, оскільки неділя зайнята - їдемо в суботу.

Їхав в місця що вже відвідував раніше, але не так ретельно "прочісував" як хотілось би.

Околиці ями в коряжнику і на бровках риби не показали, йду далі.

І тут на прямій ділянці за ямою, як тільки приманка "виходить" з водоростей чіткий "тук", підсічка і... пусто, лиш порізи на 3.5 дюймовій приманці, 2 контрольних проводки результату не дали, ставлю меншу приманку світлішого кольору, думав може доловлю - але ні, не судилось.

Зміщуюсь 20 метрів далі по течії. Перша проводка в цікавому місці, і якраз по приземленні на дно в околицях топляка посеред русла плавна потяжка, підсікаю і є, секунда - схід, а покльовка гарна. Контрольних закид і таки є - рибка сідає. Починаю "викачувати", японець в дугу, фрикціон Страдіка час від часу тріщить і віддає шнур. Люблю таке виважування, коли фрикціон співає, насолодившись беру красуню до рук.

20150509_102434_800.jpgi.gif

1.8 кг.

Перший щук сезону (на рибалці рідко буваю).

Ще півтори годинки погуляв пробивав місця, побачив як жерешок на 1-1.5 кг підбирає хрущів і рушив додому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки дружина була в перукарні я чкурнув до моста на Рованці. Заробив одну клюваку на хруща. Бачив пару виходів гарного жереха, малька ганяв. Жаль, мало часу було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки дружина була в перукарні я чкурнув. Жаль, мало часу було.

Треба булоб їй дати ще гроші на манікюр та солярій та гуляй поле. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Сьогодні і мені пощастило, розмочив "нового" спінінга подарованого 2 роки тому :). с. Липляни, 1,370 кг.

9qfryf28ojec.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

світлий твістер в формі рибки, з сріблястими блискитками, чорною спинкою і оранжевим хвостом (який був відкушений)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Погуляв в суботу по річці.

Активність була, але в основному дрібнота.

Вдалось розловитись незаліковою щучкою та окунцем, 2 окуневих покльовки не реалізував, одного "шнурка" під берегом метр протягнув і схід.

Все на силікон 3-4 дюйма, малі приманки для риби були не цікаві.

20150711_124112_800.jpgi.gif

20150711_111037_800.jpgi.gif

Все відпущено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кому треба воблери пишіть в приват.

Можете мені подарувати, але якшо продаєте то ви помилились розділом вам в куплю\продам ну і ціну вкажіть, ато злий модератор зробить дел...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Щось тема застаріла.. але почну здалеку. Купила моя дружина дочці повітряного змія. Звісно треба його з нею по запускати,і каже що в недільку з татом на заліві. В мене ніділя заброньована з ранку і до ночі, а тут як відкажеш дочці.... Було вирішено поїхати на залив сьогодні. Коли прибув на залив один дядя качав лодку, ще пару ловили на поплавок,донку. Але саме головне що щука ганяла малька в кувшинках, що я не замічав з початку сезону!!!я в багажник за спіном, кидаю вертушку, протягую декілька метрів і..... трава. Ще декілька раз та сама ситуація. Чіпляю воблер - ще гірше. Тим часом мужик на лодці виплив і плаває кидаючи по всплескам-повний нуль. Оскільки їхав запускати змія змушений був спін змотати. Але голова постійно поверталася до води, і як на мене більшості всплесків були не щучими а жереховими, і окуньок проскакував. Це звичайно радує що на заливі ще є рибка, треба підбирати ключик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

майже два місяці мої ноги не ступали на берег могутньої ріки. сьогодні вискочив до динамо на півтори годинки. річка перетворюється в калюжу на очах. течія така, що вертушка номер2 при повільній проводці опускається на дно. + трохи поджигував. хижак дрібний і не дуже потроху ганяє дріб"язок. невеличкі головні патрулюють берегову лінію, по фарватеру пливуть святкові пляшки.

потрібно буде при нагоді спробувати спокусити хижака залізяччям. нічого не розловив, не розмочив, нічого не порушив. звіт завершено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Прогулялися після обіду по стирю в районі Боратина, тишина повна. Ні одного виходу чи в сплеску!!!! Але в гарній компанії і втрата трьох приманок не спортило настрою. Побачив перспективні місця на судачка, треба щоб ще більше похолодало. За декілька годин ходу проти течії лише один ударчик карандаша, судячи з порізів на хвості віброхвоста.Щука ще на течії жирувати не почала(напевно), тому ще почакаєм.

П.С. всім НХНЧ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

грибники пишуть що сьогодні затемнення сонця, от і риба була в шоці. коли бачу річку, мерещаться судаки, особливо в закоряжених місцях.

обкатав, але не розловив, обновки. спінінг то шо треба, котушка я сі тащу, китайський шнур з японського матеріалу втратив дві оснастки і зламав одного офсета. з риб бачив лише дрібноту під берегом, засікли норку на березі. рибалка відбулася.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Вчора з кумом пішли вечорком покидати, я твістера на дерево закинув, а в нього щука нитку зрізала, пішли та й напились з горя. А зранку з бодуна пішли знов туди ж. І я її таки зловив. 900грам. Взяла на якусь підгулявшу блешню колебалкуCNCu9kP1WgA.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-11567-0-68812200-1443361592_thumb.jpost-11567-0-44585000-1443361602_thumb.jpost-11567-0-37157100-1443361611_thumb.jpost-11567-0-39858900-1443361620_thumb.jpost-11567-0-35917800-1443361631_thumb.j

вчора вирішив вискочити на річку на "вечірній кльов". спустився біля променя і був трохи здивований низьким рівнем і прозорістю води. пішов проти течії. попід берегами шнурки ганяли малька досить активно. заробив холостий ударчик під берегом і зловив рибу на новий спінінг. прогулянка вдалася.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ostasyuk, рівень доречі піднявся на пару сантиметрів. Щучка хороша.

та ні, їй до хорошої ще з рік рости. там сквадміноу 80 довший за голову.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось ловив рибу маньячкою поліглот? Що про неї скажете?

Я цього року розловив поліглот №3 по окуню, але обірвав минулої суботи. Сьогодні замовив №2 і №3, а перед цими замовляв №4 у двох кольорах на більшого окуня і щуку (окуня вже на них ловив).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...