Перейти до змісту

Спінінг. Стир. Рибалка


master19830203

Рекомендовані повідомлення

Хтось пробував використовувати на заліві або інших водоймах великий віброхвіст або твістер з непропорційно легкою голівкою? як результат?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 333
  • Створено
  • Остання відповідь

Час лову 9.00 - 11.30, результат - 0. Нарахував 12 рибаків, не бачив жодного, хто би щось витяг.

Субота 18 січня 2014, близько 13.30.

CIMG3172_800.jpgi.gif

2 кг рівно, зважено, сфотографовано та відпущено плодити щупачків (повне пузо ікри).

Schuka_800.jpgi.gif

Далі не ловив, оскільки взявся мороз - обмерзав шнур, та і мені стало прохолодно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Час лову 9.00 - 11.30, результат - 0. Нарахував 12 рибаків, не бачив жодного, хто би щось витяг.

Субота 18 січня 2014, близько 13.30.

CIMG3172_800.jpgi.gif

2 кг рівно, зважено, сфотографовано та відпущено плодити щупачків (повне пузо ікри).

Schuka_800.jpgi.gif

Далі не ловив, оскільки взявся мороз - обмерзав шнур, та і мені стало прохолодно.

А на що клюнула щука ? Щука зловлена на заліві ? Потрошки так ми могли б сформувати деякий перелік справді працюючих приманок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Час лову 9.00 - 11.30, результат - 0. Нарахував 12 рибаків, не бачив жодного, хто би щось витяг.

Субота 18 січня 2014, близько 13.30.

CIMG3172_800.jpgi.gif

2 кг рівно, зважено, сфотографовано та відпущено плодити щупачків (повне пузо ікри).

Schuka_800.jpgi.gif

Далі не ловив, оскільки взявся мороз - обмерзав шнур, та і мені стало прохолодно.

Це на заліві була зловлена така щучка ? На що клюнула цікаво було б знати... А по трошки можна було б сформувати список приманок на які реально клює, а не просто продають "продавці".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаві факти. На перший погляд до рибної ловлі це не має ніякого відношення, але прочитавши до кінця можна зробити певні висновки. Батьки кожен рік садили на дачній ділянці картоплю. Вона родила на осінь, вони її перебирали, на наступний рік знову садили і так продовжувалося років 6. Аж поки один прекрасний рік картопля стала по розміру нагадувати м'ячики для пінг-понгу. Хоча добрива вони давали регулярно (органічні та мінеральні). Але з кожним роком розмір плодів зменшувався. Я поцікавився яку картоплю вони використовували в якості насіння - виявилося, що вони брали картоплю дрібних розмірів. Кожен рік насіння дрібних розмірів. В кінченому результаті - плоди були рівні по розміру насінню(але їх кількість була відносно великою). Потім я прочитав що навіть сам Грегор Мендель(Відкрив закони спадковості, вчений , біолог) перед тим як провести свої досліди на горосі ретельно підбирав насіння. Він з кожного покоління відбирав найбільші горошини, садив їх, отримував урожай, відбирав найбільші і садив їх і так далі. Потім він добився результату коли 100 відсотків плодів були великими.

Тобто все з точністю навпаки як мої батьки робили з картоплею.

Якщо це правило працює на рослинах, то скоріш за все воно дійсне і для всіх живих організмів(для риб в тому числі). Велика риба імовірніше дасть велике потомство а дрібна дрібне(але дрібного буде багато). Є два показники або кількість, або якість...

Відпустившому рибу "ALEX" великий респект. . Давайте візмемо з нього приклад...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я про це писав в цій темі раніше, і це називається "природній відбір", це коли самці б"ються за самку , відповідно сильніший виграє і сильне потомство буде. Ось "...На мою думку велику рибу навпаки треба залишати у водоймі, якщо вони виросла, то вона здорова і приплод принесе здоровий і якісний (природній відбір не дарма в природі присутній), а якщо ікру метати буде лише мала, не якісна, то і риби не буде...." (пост №6).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я про це писав в цій темі раніше, і це називається "природній відбір", це коли самці б"ються за самку , відповідно сильніший виграє і сильне потомство буде. Ось "...На мою думку велику рибу навпаки треба залишати у водоймі, якщо вони виросла, то вона здорова і приплод принесе здоровий і якісний (природній відбір не дарма в природі присутній), а якщо ікру метати буде лише мала, не якісна, то і риби не буде...." (пост №6).

Я бачив ваш запис.Наголошую, тема для новачків (думаю багатьом було цікаво). Те , що велику рибу треба відпускати з вами цілком згоден. До чого і закликаю решту.Але коли люди виловлюють великі екземпляри, тобто свідомо знищують поголів'я великої риби - це аж ніяк не природній добір!!! Автоматично створюється популяція дрібноти. В даному випадку ми маємо НЕСВІДОМИЙ штучний добір, на жаль. Від якого страждають наші водойми....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось посилання на групу вк. Група нова , але думаю її автори зроблять її цікавою.

http://vk.com/club65534461

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось посилання на групу вк. Група нова , але думаю її автори зроблять її цікавою.

Я вже там))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для початку почитайте сайт (силка зверху), там багато цікавого. Є описи, є звіти з фото. Для початку треба зробити як мога більш чутливу оснстку. Поставити м"який і тонкий поводок. В деяких випадках ставлять флюрокарбон. На .12 флюро щука до 1 кг. в більшості випадків не перекусить, а шанс зловити монстра дуже низький..

Коли я познайомився з спортсменами і побачив, як ловлять мікроджигом, купив снасті - повірте, зовсім інші враження. Там дуже ніжна оснастка (джигголовка від 1 гр.) і коли тянеш окуня на 200 гр., спінінг аж в дугу, а якщо обірве поводок, не так важливо, ціна головки та резинки пару грн.

Почитайте на що в наший водоймах бере риба і купіть аналогічні приманки. Нормальних магазинів в нас вистачає. Ще раз - ніжна оснастка, правда на Стиру на течії пе проходить. Успіхів.

Добри вечір. Я теж відношуся до початківців.купив спін ще приблизно 3 роки назат Favorit 5-25гр,2.1м, катушка ТАВ 2000. на одну шпулю намотав лєску 0.3, а на 2-у шнур 0.15 Але рибалити почав тільки минулого року осінню. за рибалок прблизно 10-ти я впіймав 3 шуки по грам 200, і 1-н окунь. все було зловлено на вертушку Agila з круглим лепистком, і подовгастим. Тобто я розловив лише 2-ві вертушки. Із силікону і вобів круглий 0! І мене цікавлять такі питання:

-як правильно змонтувати снасть: 1-на джиг; 2-воблер; 3-вертушку??? ПОЯСНЮЮ,,,

Почавши виходити на чисто спінінгову рибалку появилися проблеми...

1-а коли чипляю на шнур вертушку з повідком(на початку вертлюжок-і в кінці вертлюжок), карабін і вертушка.ПРОБЛЕМА- через енну кількість забросів шнур сильно закручується до такої степені що його переривав двома пальцями без зусиль!!!

2-а дуже багато петель утворює катушка що на шнурові,що на лєсці. особливо коли приманка в повітрі і зі шпулі злітає декілька витків і утворюється "квітка". не залежно чи шпуля повна чи на ній половину лєски. це погана катушка чи шнур, чи в мене руки не правильно ростуть??? ;) Чи може від тих закручень від вертущки???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1-а коли чипляю на шнур вертушку з повідком(на початку вертлюжок-і в кінці вертлюжок), карабін і вертушка.ПРОБЛЕМА- через енну кількість забросів шнур сильно закручується до такої степені що його переривав двома пальцями без зусиль!!!

2-а дуже багато петель утворює катушка що на шнурові,що на лєсці. особливо коли приманка в повітрі і зі шпулі злітає декілька витків і утворюється "квітка". не залежно чи шпуля повна чи на ній половину лєски. це погана катушка чи шнур, чи в мене руки не правильно ростуть??? Чи може від тих закручень від вертущки???

1. Ніякий вертлюжок не допоможе від закручування на 100%. Час від часу подрібно розкручувати шнур. Можна використати різнонаправлені вертушки("девони" та "турбінки" підходять найкраще) або розпустити робочу частину шнура 30-40 метрів без нагрузки на течії чи за човном на воді і знову змотати. Шнур сам розкрутиться.

2.

- Не намотуйте занадто багато шнура чи жилки на котушку. Залишайте бортик на 2 - 3 мм. Приманка буде летіти трішки ближче, ала менше буде "борід".

- Від котушки також залежить.

- Закручений шнур\жилка частіше плутається.

- При переході від легшої приманки на важчу будьте особливо уважні, вірогідність "бороди" зростає. При використанні приманки з меншим спротивом у воді шнур намотується не так туго на котушку. І якщо після неї використати приманку важчу за вагаю, то вона може скинути з котушки кілька петель відразу і створити проблеми.

- все прийде з досвідом, а він прийде з часом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це тут можна писати про рибалку спінінгом на річці Стир?

Я взагалі-то фідермен, але не цураюсь раз на рік взяти до рук і спінінга. Мої потуги щось спіймати не завжди вдалі, але іноди Стир дарує щастя і мені :)

IMG_3837.JPGIMG_8053.JPG

20130706_Fishing_Lysyn_020.jpg20130706_Fishing_Lysyn_033.jpg

Про всі свої виїзди я пишу звіти про рибалки

На цьому ж сайті є не тільки Стир :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Ура!!! Відкрив новий сезон 2014!!! думав, що то сьогодні робити(15.02.14)... і надумав. треба йти на Стир. Сонечко в обід гарно пригріло, я дістав свої батоги,руки в ноги і вйо! в 13,30 був на річці, біля мосту в Маяках. На твістер зразу по ноліках, поставив воблер - те саме... знов посавив твістер і тут нежданчік... з під льоду, біля берега вийшла щучка!!! УРА. правда не велика, але радості було більш, як тої риби. через 5хв. той твістер обірвав блін... поставив інший і далі знов по ноліках. в 15,00 поїхав додом!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ура!!! Відкрив новий сезон 2014!!! думав, що то сьогодні робити(15.02.14)... і надумав. треба йти на Стир. Сонечко в обід гарно пригріло, я дістав свої батоги,руки в ноги і вйо! в 13,30 був на річці, біля мосту в Маяках. На твістер зразу по ноліках, поставив воблер - те саме... знов посавив твістер і тут нежданчік... з під льоду, біля берега вийшла щучка!!! УРА. правда не велика, але радості було більш, як тої риби. через 5хв. той твістер обірвав блін... поставив інший і далі знов по ноліках. в 15,00 поїхав додом!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ура!!! Відкрив новий сезон 2014!!! думав, що то сьогодні робити(15.02.14)... і надумав. треба йти на Стир. Сонечко в обід гарно пригріло, я дістав свої батоги,руки в ноги і вйо! в 13,30 був на річці, біля мосту в Маяках. На твістер зразу по ноліках, поставив воблер - те саме... знов посавив твістер і тут нежданчік... з під льоду, біля берега вийшла щучка!!! УРА. правда не велика, але радості було більш, як тої риби. через 5хв. той твістер обірвав блін... поставив інший і далі знов по ноліках. в 15,00 поїхав додом!!!

post-19120-0-52091900-1392547414_thumb.j

post-19120-0-42485000-1392547500_thumb.j

post-19120-0-47369100-1392547607_thumb.j

post-19120-0-90876800-1392547701_thumb.j

post-19120-0-24473400-1392547770_thumb.j

post-19120-0-43868700-1392547847_thumb.j

post-19120-0-09591600-1392547955_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ура!!! Відкрив новий сезон 2014!!!

Гарні фото, так би всі робили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ура!!! Відкрив новий сезон 2014!!!

Гарні фото, так би всі робили.

Дякую! бачу ще трохи посиджу... і на рибу!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

http://www.fgids.com/statistics/

осьосьо, помочна ссилочка. мо комусь в пригоді стане)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Були на "заліві" в понеділок. Пробували різними насадками тест від 3 до 10 грам (блесна, силікон, "С'єдобка"...). Жодного удару

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В кого є цікаві місця не соромтеся, звертайтесь. На суботу планується вилазка :_41: :0020:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...