Перейти до змісту

Спінінг. Стир. Рибалка


master19830203

Рекомендовані повідомлення

я ще навіть цього року спінінг не розчехляв, і так думаю що вже на відкриття навігації потішусь в хрінах)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 333
  • Створено
  • Остання відповідь

Побував в неділю в славному Берестечку. З обох боків обходили на р.Стир. на 3 чол. 2 окуня і моя верховодка. Щуки і окуня не було видно. А природа там класна. І сіток хватає. Навіть з снастю "дрочуна" бачив 'рибачків'.

IMG_20170514_133208.jpg

IMG_20170514_131559.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Да спінінгісти пішли в партизани, і в тому числі! Якось дуже рідко виходжу на рибалку. А як вилізу то нічого путнього....((( 

А от швагерко не лінується. Виходив декілька днів і помітив гарну активність жереха. Перший день на 1.2кг спрацювала якась мушка. Але перед тим зо 5 покльовок холостих. На другий день казав що спустив такого самого в ногах (((. А на 3-й це щось...казав перших 5 забросів і 3 жереха. Працювали кастмастери, навіть які сам випилював! Але є одне но клює тільки в один і той самий час! Активність не довга. Щука, окунь- нуль. Але я думаю що після того в нього не було охоти їх шукати. 

IMG-8e73a19e2624491f4a52a45738a1ede3-V.jpg

IMG-297ea6e51415ba4566ed5fe9fec6ffbf-V.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, Dars сказано:

Да спінінгісти пішли в партизани, і в тому числі! Якось дуже рідко виходжу на рибалку. А як вилізу то нічого путнього....((( 

А от швагерко не лінується. Виходив декілька днів і помітив гарну активність жереха. Перший день на 1.2кг спрацювала якась мушка. Але перед тим зо 5 покльовок холостих. На другий день казав що спустив такого самого в ногах (((. А на 3-й це щось...казав перших 5 забросів і 3 жереха. Працювали кастмастери, навіть які сам випилював! Але є одне но клює тільки в один і той самий час! Активність не довга. Щука, окунь- нуль. Але я думаю що після того в нього не було охоти їх шукати. 

IMG-8e73a19e2624491f4a52a45738a1ede3-V.jpg

IMG-297ea6e51415ba4566ed5fe9fec6ffbf-V.jpg

ніхт партезанен, нема кагди. Дві палки та нова котуха нерозпаковані, про приманки на тест- мовчу. Щиро заздрю, що в люду є час на відпочинок.

P.S. Можна якісніші фото риби, то точно жерех?

P.S. Точно кастмастер а не пількер?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якість фото кращою не буде. Бо в швагра телефон  не дозволяє. Кастмастери рулять. Але там є один невеличкий секретик як його подавати рибі. І це точно жерех.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні нарешті вирвався на Стирьок вище Луцька. Цілий день проджигува. Результат ноль. І в напарника теж саме. Зустрів ще знайомого рибака- аналогічно. А в його друга 1 судачок приблизно кілушний. Взяв з самого ранечку. А дальше глухо. Рибаків багацько. Результати аналогічні.Охотники теж табунами ходять.вода піднялась приблизно на 50см.

20171203_093330.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

який воблерок на судака для стиру взяти? на резинку ловлю малих. по 300--500грам. як собаки погризуть всю... а більший не бере

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...