Перейти до змісту

Спінінг. Стир. Рибалка


master19830203

Рекомендовані повідомлення

Проїжджав позавчора об"їзну, в районі мосту Жидичин-Маяки  русло Стира без криги. Там є де спінінгувати, думаю. Хоч сам я не спінінгіст.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 333
  • Створено
  • Остання відповідь

Русло відкрите, а по берегу ходити не дуже зручно, хоча це питання бажання :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від Хріників до Торговиці ловити спіном цілком реально. Зараз саме відбувається активізація хижака: окунь власне попадається регулярно, а у щуки ось-ось переднерестовий має бути "вихід", головень вже вийшов на мілини, тобто, це ознака того, що вже вода буде поступово прогріватись - діло йде до весни... 

Зараз надзвичайно гарні краєвиди під вечір та на ранок...

P1550184.JPG

P1540602.JPG

P1540605.JPG

P1540609.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сезон відкрито, був нище по течії на Стирю. Лярва рулить, на поляріз від Чорного окунь помітно менший клював, але працює. Рибалив десь три годин, проводка-волочіння по дну, на швидкості равликів. За якість фото вибачаюсь, руки трусились.IMG_20170203_173403.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, кидав мін 10грм. А окунь на межі двох течій(обратках) Це все зловлено з однієї точки. Просто намацав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Dars сказал:

Так, кидав мін 10грм. А окунь на межі двох течій(обратках) Це все зловлено з однієї точки. Просто намацав.

Глибоко сидить!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 03.02.2017 at 18:33, Dars сказал:

Сезон відкрито, був нище по течії на Стирю. Лярва рулить, на поляріз від Чорного окунь помітно менший клював, але працює. Рибалив десь три годин, проводка-волочіння по дну, на швидкості равликів. За якість фото вибачаюсь, руки трусились.IMG_20170203_173403.jpg

Спробуйте "вагабанд" від Чорного у кольорах (темно-світла оливка, коричневий чи лох) - враження будуть відчутніші!

P1550299.JPG

P1550262.JPG

P1550257.JPG

P1550253.JPG

P1550240.JPG

P1550231.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, Black Baits сказано:

Спробуйте "вагабанд" від Чорного у кольорах (темно-світла оливка, коричневий чи лох) - враження будуть відчутніші!

Який сенс купувати їх за 8грн., коли оригінали по 9.5-10 грн. можна взяти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пробував я вагабанд Чорного, але я його кидав на офсеті, простих крючків не хватило. Можливо тому він і мовчав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, veter сказал:

Який сенс купувати їх за 8грн., коли оригінали по 9.5-10 грн. можна взяти?

На сьогодні можна відзначити такі моменти:

 

1.    1.  "Black Baits" ловить краще на порядок – це перевірено багатьма тестовими рибалками та і в конкурентних умовах оригінал програє силікону «Чорного». Якщо у когось є інтерес – можемо зробити тестовий турнір у кілька етапів і зробити практичні висновки. Ми багато разів провіряли зазначений силікон і сумнівів не виникає жодних.

      2. Оригінал не є їстівним силіконом, а лише звичайним, однак якісним силіконом.

3. Оригіналу на сьогодні майже не має в Україні (мова йде про «цікаві» кольори) та і ціна його допоки майже у два рази вища. Як для прикладу в одного із постачальників 

 

1.    http://ibis.net.ua/products/details/18080113/#pane_models

1.   4. Ціна "Black Baits" у 5-8 грн. на сьогодні – це експериментальна ціна, незабаром вона підвищиться, що обумовлено високою ціною на їстівний силікон. Тобто, "Black Baits" використовує серію дорогих їстівних силіконів, значно вищих, ніж у багатьох виробників в Україні і не лише.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Dars сказал:

Пробував я вагабанд Чорного, але я його кидав на офсеті, простих крючків не хватило. Можливо тому він і мовчав.

Гадаю, щось не підібрали, оскільки на сьогодні (зимовий спінінг) ця приманка у наших умовах показує гарні результати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 хвилин тому, Black Baits сказано:

 Тобто, "Black Baits" використовує серію дорогих їстівних силіконів, значно вищих, ніж у багатьох виробників в Україні і не лише.

Мова не йшла про Українських виробників

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 часов назад, veter сказал:

Мова не йшла про Українських виробників

Саме у цьому контексті і була відповідь, адже оригіналом слугує японець - Vagabond M.H.C. Worms Air Bait 2.5", на котрий і була ссилочка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, Black Baits сказано:

Vagabond M.H.C. Worms Air Bait 2.5", на котрий і була ссилочка

 

Тобто Ви стверджуєте, що силікон, який виготовляють у домашніх умовах кращий за фабричний оригінал? Вагабонд, Жакал, Кайтеч в топку? Чи я щось недорозумію?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, veter сказал:

Тобто Ви стверджуєте, що силікон, який виготовляють у домашніх умовах кращий за фабричний оригінал? Вагабонд, Жакал, Кайтеч в топку? Чи я щось недорозумію?

Мова велась про вагабонд. Результати змагань, фестивалів, звичайних рибалок, тестів показали - "Black Baits" ефективніший. У першій відповіді відзначено основні переваги. Зрештою, тема про "Спінінг. Рибалка. Стир" - отож не хочеться зловживати тематикою про силікон та виробників (є інші теми - там можна й дискутувати).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

25 минут назад, Black Baits сказал:

Не коментую.

... а в мене э прохання коменту ) - перше фото з "щучкою" - що за модель катухи спіна  та шнурка?) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Катушка - Shimano Symetre 500

Спін - Major Craft Trapara 562XUL

Шнур - Нанофіл 0,06 мм

Приманка – «Блек Бейтс» вага бонд 2,5 дюйма у кольорі «лох»

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зимовий спінінг на р. Стир.

По приманках: Флік 2,8” та Вагабонд 2,5” «Black Baits»

Рибка відпущена після фотосесії

P1550389.JPG

P1550398.JPG

P1550387.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Шановні рибаки і не тільки, підкажіть чи відкрита вода в селі Малево на Стирю? Хочу туда завтра поїхати. Бо сьогодні їздив до чебень, думав по руслі дно постукати, а коли приїхав то лід на руслі настрій спортив:-(. То щоб даремно не їхати! Буду ДУЖЕ вдячний. Або де вода відкрита крім Маяків, і Милуш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...