Перейти до змісту

Спінінг. Стир. Рибалка


master19830203

Рекомендовані повідомлення

Те що пише на спінінгах, я маю на увазі тест, це одне. Але велике значення має марка і країна виробник(на мою думку). Бо коли це не чистокровний американець або японець, то тест той що пишуть на них в більшості не відповідає дійсності. Я особисто вираховують середнє арифметичне і це є реальний тест максимальний (це суто на твіч).

21 годин тому, siv.lutsk сказано:

Певно, та планка комфорту у кожного своя. Балісонга і Варуни не маю, але Орбіти 110_ті, Сквади 128_мі, Ріпризери, Рудри, Онетени 110+1, під моїм Gancho GAD 702MMHF  10,5-32  танцюють як танцюристи ансамблю "Сухішвілі".

А скажіть будь-ласка яку катушку-м'ясорубку ви використовуєте і шнур?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 333
  • Створено
  • Остання відповідь

В неділю 25.07нарешті розмочив сухий рахунок по спінінгу :90: , купа адреналіну і емоцій. 

Рибалив з 8 години ранку і до 11 , взяв щучку  грам 700-800 на вертушку 

Місце лову р. Стир між селами Боровичі та Навіз....:ok:

Изображение 086.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, chumak сказал:

Місце лову р. Стир 

 

Отак треба писати, ато завтра на Навіз і Боровичі в маршрутках не буде місця. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, Grekus сказано:

Отак треба писати, ато завтра на Навіз і Боровичі в маршрутках не буде місця. :)

Може він водій маршрутки:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, chumak сказано:

В неділю 25.07нарешті розмочив сухий рахунок по спінінгу :90: , купа адреналіну і емоцій. 

Рибалив з 8 години ранку і до 11 , взяв щучку  грам 700-800 на вертушку 

Місце лову р. Стир між селами Боровичі та Навіз....:ok:

Изображение 086.jpg

А кіт сука!:) є кіт,вже тут як тут))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, yura-patriot сказал:

А кіт сука!:) є кіт,вже тут як тут))))))

з язика зняв))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 23.07.2016 at 05:41, Dars сказал:

А скажіть будь-ласка яку катушку-м'ясорубку ви використовуєте і шнур?

Заубер 3000. Шнур Брейд 5 від Санлайн. Розмір #1,5 (0,205лб на 8,8 кг.) Але шнуром не дуже задоволений. Він під джиг, певно, буде кращий. Я під твіч люблю шнури більш м"які, звик, мабудь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Прогулявся вчора річкою. Тишина скрізь, ні всплеку ні виходу. Риб десь затаївся перед бурею, напевно. Але декілька "сигарет викурив" не дивлячись що ловив на 130воблера. З магом попрощався, але ще встиг мене останній раз порадувати. А ось балісонга розловив, хоча розмір щуки"вражаючий"!!!! А ще порадував джиб, якого я теж до речі відірвав. Але титанічними  зусиллями вдалося врятувати. Риби підростають, за магом сумую...IMG_20160927_073433.jpgIMG_20160927_081554.jpgIMG_20160927_081538.jpgIMG_20160927_154327.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, veter сказал:

воби нині дороге задоволення B)

Ну так новий фірмовий оригінальний завжди був $10-15 в середньому. А не погану копію можна за $5-7 придбати. На барахолі ціну можна поділити на 2 (головне щоб водичку не пив). Просто курс гривні не радує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Valentin_Ok сказано:

Ну так новий фірмовий оригінальний завжди був $10-15 в середньому. А не погану копію можна за $5-7 придбати. На барахолі ціну можна поділити на 2 (головне щоб водичку не пив). Просто курс гривні не радує.

 

Копії не дуже люблю, але на гривників 350 +/-прийдеться збідніти:-(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 годин тому, Dars сказано:

Копії не дуже люблю, але на гривників 350 +/-прийдеться збідніти:-(

Копії теж цікаво потягати, часом перевершують оригінал. Часом разом з джибом кидаю сільвер стріма копію (назву не пам'ятаю) - ловить не погано

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, veter сказал:

Копії теж цікаво потягати, часом перевершують оригінал. Часом разом з джибом кидаю сільвер стріма копію (назву не пам'ятаю) - ловить не погано

Ну по трьом копіям теж можу підтвердити їхню уловистість. Це копія орбіта 110 від страйк про, модель інквизитор і його ж копія від цуйокі, модель ватсон. А також копія магсквада від цуйокі, модель пастор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене є копії-інквізитор, іон, монтера(була), корд Р. Не розловлений лише інквізитор, але вихід один був в ногах розвирнулась. На іона це взагалі рахую копія ну і не копія. Бо він в мене в 110розмірі, оригіналу в такому розмірі не має, і оригінал впливає помаліше. Але при цьому в сьому я на нього зловив найбільшу щучку, і першого і єдиного сома(на 2кг). З монтерою це взагалі був шок. Поїхав я в Червоноград гостювати. Поки дружини вибиралися ми із швагром вирішили катнути на Буг у межах міста. Там було класне одне місце шириною в 12-15м. І 4 спінінгіста на ньому. Ми посиділи почикали поки звільниться хоча б одне. І коли я на перших забросах зловив щучку, вирішив поставити нову монтеру. І вона на перших забросах також принесла щупака. Я сам був здивований. А спінінгісти позмотувались і пішли додому. Тому я проти копії нічого не маю, але як це не парадоксально звучить, поки що на них не маю грошей. Бо все витрачаю на оригінали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Dars сказал:

але як це не парадоксально звучить, поки що на них не маю грошей. Бо все витрачаю на оригінали.

:D Треба запам"ятати.

До-речі, теж оригінали більш полюбляю. Вчора був на Кравчука, в них хмара реплік на Орбіти, Мегабаси, ОСП і тд. Так я Вам скажу, що не погано виконано, яб сказав дуже добре. Подумую собі онетенчіка взять( в районі 220грн), бо минулої осені, коли він,сі курва, відстрелив, я плакав як мала дитина (жартую).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Dars сказал:

Вантен за 220грн...???

Репліка. Виробник тсуюкі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажу по "секрету" у магазинах нашик купую лише розхідні матеріали(проводки, грузіки...), остальное по барахолкам. ДЕШЕВШЕ почті в два рази!!! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, Dars сказано:

 остальное по барахолкам. ДЕШЕВШЕ почті в два рази!!! 

ще видно бите, яке воду п'є не попадалось

21 годин тому, Valentin_Ok сказано:

А також копія магсквада від цуйокі

До речі, як ці цуйокі на рибалці? Ще не одного не маю, як в принципі і косадак

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, veter сказал:
3 минуты назад, veter сказал:

До речі, як ці цуйокі на рибалці? Ще не одного не маю, як в принципі і косадак

Ватсон від цуйокі практично що орбіт 110. В мене ось такий: TsuYoki Watson 110Sp #441

А пастор ось цей:  TsuYoki Pastor 120Sp #420

На нього поки що одна щука. Але придбав недавно - в кінці літа. 

З косадак маю тільки міражика. Пару шнурків було і на нього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всетаки взяв, на пробу, дві репліки Страйка. Враження двоякі.

Мінуси: по-перше покраска: не дуже якісна, гачки та зуби (тьфу-тьфу) зроблять свою справу.Друге-це гачки, мякуваті, тра викидати і ставити ОвнеR. Плюс це ціна, 150 грн., і не так шкода коли втопиться.

Попроробую у неділю помочити.

 

20161006_153546.jpg

20161006_153558.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене лежить такий же монтеро вже рік, новий-новісінький, ще не мочений))

щось не доходило його поставити, щось віри в нього не було

як прийде то треба буде впертися, сезон вже прийшов. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...