Перейти до змісту

Спінінг. Стир. Рибалка


master19830203

Рекомендовані повідомлення

яка машина?

Якщо низька, то можливість проїхати зменшиться після такої погоди як була, але там є дві дороги для переїзду канави.

https://www.google.com.ua/maps/dir/50.684273,25.3669604/Луцк,+Волынская+область/@50.6823536,25.3613917,1881m/data=!3m1!1e3!4m14!4m13!1m5!3m4!1m2!1d25.3545636!2d50.705458!3s0x47259bb519bb7bbb:0x5e6abe32343d5d09!1m5!1m1!1s0x472599eba185965d:0xd25274a2228db86c!2m2!1d25.325383!2d50.747233!3e0

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 333
  • Створено
  • Остання відповідь

дев"ятка.

тудою колись ішов з маршрутки. давно було. тоді ще через ферму можна було прорватися на автівці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

яка машина?

Якщо низька, то можливість проїхати зменшиться після такої погоди як була, але там є дві дороги для переїзду канави.

https://www.google.c...2d50.747233!3e0

але ж вниз з"їдемо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вниз там нормально, щебінь, я думаю що з тим морозом і до самого русла доїдете

вниз там нормально, щебінь, я думаю що з тим морозом і до самого русла доїдете

на фермі ворота зачинені

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блискавично повернулися. побродили півтори годинки, попили кави і нах хауз. були не одні, одночасно приіхав ще рибак-непосида, правда змотався чи перемістився раніше нас.

доіхали до самої річки , ще випробували силікон, який чекав свій час роки два. нормальна тема - шнур не мерзне.

освіжив у пам"яті місцину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

іще питаннячко. чи можна пройти вверх по течії від залізничного мосту до крупи по правому березі? немає струмків непролазних?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Відгукніться хто має інформацію по спіннінгу, можливо не тільки на Стиру.

Ломка бере)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вітаю рибаків.

кльов скажений коли нас немає на водоймі)

а от хто може сказати район стира від вишкова до жидичина є якась активність?

чи на старицях лід ще стоїть?

в неділю думаю пройтися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вітаю рибаків.

кльов скажений коли нас немає на водоймі)

а от хто може сказати район стира від вишкова до жидичина є якась активність?

чи на старицях лід ще стоїть?

в неділю думаю пройтися.

Лід на старицях в Жидичині вже зійшов. Залишилися де-не-де куски криги які зійдуть сьогодні чи завтра. В неділю сидів на фідер, то підходив один козак, казав одного окуня зловив, а я бачив 3 покльоки на фідер і зловив 2 йоршака.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось ми не так робимо. на форумі спортсменів улови бомбезні.

А що то за форум спортсменів??? можна зсилочку!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось ми не так робимо. на форумі спортсменів улови бомбезні.

Це тому що ми любителі, а вони профі. Є в мене один такий знайомий, мабудь і з калюжі спіном щось та видрочить)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для мене головне посидіти/походити, відпочити. Ніколи не ставлю за мету *накласти* півмішка. Тому й причандалів професійних не маю, та й не треба. Задоволений тим що маю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

при чому тут професійні причандали. в мене тоже "брат фішинга". і шнур безіменний. ловить же не вудка. я просто констатую факт що ловиться.

ставлю за мету знайти рибу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

при чому тут професійні причандали. в мене тоже "брат фішинга". і шнур безіменний. ловить же не вудка

Жигуль і бмв, і одне їде і інше...

ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора я полюбому хотів зганяти на рибалку. причандали були складені з вечора, будильник наведений на пів п"ятої.

о сьомій я зрозумів що проспав. а погода щуча. трохи вагався. але в 13. 15 я в автобусі на малево.

і тут на півдороги в автобус заходить батюшка(піп). з розумінням "всепропало" поступаюся йому своїм законним місцем.

в пів третьої я вже махаю ботогом. але підступна риба ігнорувала "щучу погоду", або такий рибак. а ще думаю завадила переміна тиску.

до пів сьомоі пробовтався ніби в калюжі. до автобуса лишалося більше години, то ж я пройшовся з кілометр річки, посвітив ліхтариком - риби майже немає, лише поодинокі плотички. вдень з міляка чухнув головень з пів кіло. води малувато.

прогулявся, подихав.

дощик, молодий місяць, в неділю іду на гриби :D .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а хто підкаже, яка ситуація з прохідністю берега в районі мстишин- вербаїв. достатньо місця помахати батогом? бо я звертав до річки у вербаєві біля хреста, а що робиться вище по течії не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

раз ніхто нічого не підказав, то я сам вирішив перевірити що там робиться. десь о другій десантувався за вербаєвом і пішов униз за течією. менш як за годину посередині річки дррр, витягую - посічений хвіст. ну, думаю, буде діло. але тут я дійшов до тих хат, що нод водою. намалювалася шавка-провокатор, загавкала, зза огорожі показались дві морди майже мого росту. я взяв палицю і пішов на зустріч долі...

короче праліз я хащами ці обриви. є там пару місць облаштованих, а так туди на кабана треба йти, а не спінінгувати. ще в одному місці в ногах був вихід щучки грам 500. кидалась на твістер після двох проводок.

надвечір вибрався на луг. там і закінчилася рибалка.

знову зеро, але були покльовки. на поверхні чув кілька плюхів. в маршрутку в боратині сів рибак. теж зеро, але казав що хтось вдало сидів на живця- кілушку взяв і було два сходи.

хочу ще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...