Перейти до змісту

Спінінг. Стир. Рибалка


master19830203

Рекомендовані повідомлення

відкрив сезон вчора, два карандаша. мав все(залізо, воблери, резину). обидва на орбіта взяли. меншого навіть не зрозумів що щось підсіло.

втопив обидва.

фото більшого додається

ждем поки віднерестяться мамки)

post-1436-0-57594400-1425284315_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 333
  • Створено
  • Остання відповідь

вискочив на дві годинки до динамо. на розвилці зубата під кіло жваво ганяла мальок. від мене нічого не приймала. сама ж мало на берег не вискочила неподалік мене. постукав дно біля водокачки - глухо. повернувся на попереднє місце - зубата далі буянила, але резину і пластмасу ігнорувала.

холодно, однако.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо хто знає де зараз можна окуня поганяти в межах міста?

на заливі біля мосту що там робиться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На заліві якщо з човна по ямках то частенько попадає окунь на 350-500 грам. З берега не докинути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прогулявся з обіду від променя в сторону вишкова. більше для розвідки ніж рибалити. дійшов до обрива. риби не бачив. на поверхні тихо.

біля променя чувак ловив на хробака і мастирку - глухо. на панелях хлопаки чекали минька. біля стариці зустрів рибака що сидів на живця, казав глухо, щука пішла на нерест. а недавно ловилися- і двійки й вудку комусь зламала.

цікавить чи пора вже зубатій ікру метати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так-так, вчора був, бачив щучки пішли на нерест, то пару окунців взяв. всі більше ладохи.

блін, не знаю чому в мене не йде нічого на резину?? чи не моє?

а от воблера працюють., а особливо мій "любімчік")

post-1436-0-54329800-1425891129_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це орбіт 80 сп. http://voblery.com.ua/catalog/orbit-80.html

купити можна в магазинах,шукати де дешевше, але ціна зараз на них... ох....ть.

я ще брав в ті часи коли ми були в два рази багатші.

є аналоги набагато дешевші, треба протестувати, взяв для проби, ціна в 5 раз менша

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цей раз в жидичині, поїхав з жонушкою десь в години три. просто на природу.

а взагалі територія лову на річці в мене від вишкова до і до жидичина( до мосту).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

короче прийшов я вранці на автостанцію, а автобус вже тю-тю. зате зробив кави в термос.

два спінінгісти чекали транспорт в нову для мене точку. казали щука покльовує. коли я запитав про повернення назад - відповіли що випили пляшку горілки поки чекали автобус. і япішов спати.

на річці був десь в два. пройшовся від вербаєва до чорногузки. голяк. а свинцю посіяв добряче. мужик сидів на живця, казав що взяв рано десь на 2 кг. цей говорив ніби вже віднерестилась.

надибав лопату - ще "законсервована".

в маршрутці чув мужики зловили кілька головнів на падьонку.

усе блін, треба сходити на стоячу воду або посидіти з фідьором.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Всім привіт. У швага вихідний-значить порана рибалку;). А точніше домовилися ми з ним що в неділю на рибалку.Я о 6.00 піднімаю дружину з доцею, в машину і на Луцьк.О 9.00 з швагром думаємо куди податись, пару дзвінків, і кажуть що скрізь глухо, навіть на Хрінниках повний 0.Вирішуємо іти на залив"Ковельська". Вийшли з дому а погодо "сщуч*я", почався дощ + сніг. Поки дойшли на залів до половини змокли.На заліві людей не багато, але у всіх 0.Ми попробували наші нові приманку-0, перевірені-0, старі-0. Один рибак розповів що під Динамівським мостом пацани зловили налімів пару, оскільки я таку рибу бачив тільки в Ютубі, вірішенно піти подивитись;-). по дорозі побачивши перспективну бровку, вірішенно перевірити. Сталю Релакс Копито кислота, 2 заброса понад бровкою і характерний ТУЦ у руку, підсічка, 1.5 хв бородьби, і вона на березі. Десь через 10 хв дзвінок від ostasyukа тіпа:-"Де ти є?Я в центрі ", кажу-"на бровці біля динамо".А він-"там живе щука ".я-"вона вже на прив*зі."Після його приїзду пішли ми в сторону парку, подивилися на налмів, вибробували новий пристрій Хенд Мей у виконані ostasyukа по копанню падьонки, швагро отримав схід зубатої, я обірвав свою щасливу приманку, після чого було вирішенно покинути водойом.висновок щука покльовує, але треба шукати активно місця.Якість за фото ССОРРІ, фотіка було шкода брати, том з телефона.

post-25081-0-88860600-1427055021_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шото в мене зачароовано. одні шнурки.

мать, ти де?????????

Шнурки то вже добре.

Я за вчора навіть клювань те бачив, а обходив і "прощупав" добряче, залишив трішки силікону з свинцем на підводних лісах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора активність на поверхні була, і то тільки на міляках і тільки шнурки отакі .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шото в мене зачароовано. одні шнурки.

мать, ти де?????????

На першому фото шнурок? :_09: там ж десь 1кг. нє?

Мені б таких шнурків поганяти :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шото в мене зачароовано. одні шнурки.

мать, ти де?????????

На першому фото шнурок? :_09: там ж десь 1кг. нє?

Мені б таких шнурків поганяти :_07:

та ні, просто воблер дуже маленький, на глаз грам 500.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора активність на поверхні була, і то тільки на міляках і тільки шнурки отакі .

От воно як, а я по руслових бровках судака шукав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

пошастав сьогодні з півтори години біля динамівськаго моста.

спочатку "половив" судака, потім поганяв жереха. спробував як летить л-мінноу 33 з мого дрина. жодна рибка не постраждала.

але історій наслухався про те, що там нещодавно ловили жерехів по 3-4 кг пачками. і це після того, що всі гудуть про канадських сомиків у гараджі, шепчуть про сомів європейських в білих берегах, а ще головні, судаки що ламають гачки.

ще казали на заліві пішов лин.

серйозних плюхів на поверхні не засік. на диво нічого не обірвав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

давайте но поки дуже щуча погода поговоримо про цілеспрямовану ловлю головня та жереха. місця лову(рельєф річки, а не точка на карті), приманки, часи лову. хтось практикує полювання зі спіном на цих рибок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Я таки його вимучив. З 6 ранку до 18. Перебрані десять раз всі наживки від заліза до воблерів і нічого, жодного виходу чи удару щуки, місця провірені сто разів ,знаю що вона там є і повний 0. І тут під кінець бабах, фрикціон чуть не задимів, став на руслі і стоїть, але ми ще не таких викачували. Вага показала 2,5 Коротше хто шукає - той знайде.

post-6140-0-80624300-1431369037_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З 6 ранку до 18

Я навряд чи стільки витримав ходити, нерви здали б). Респект.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...