Перейти до змісту

Спінінг. Стир. Рибалка


master19830203

Рекомендовані повідомлення

Тарас23, маньячка снасть браконьєра. (с) Вони всі уловисті.

Поліглотом пів літа совав окуня в прилуцьку. Чудова вертушка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 333
  • Створено
  • Остання відповідь

post-11567-0-98536200-1443806097_thumb.j

торбохват на колоді.

post-11567-0-25864200-1443806110_thumb.j

торбохват чатує кленя.

короче вирішив я вчора прогулятися по річці. підбурив ще Ігоря, а сам ще забігався, прихожу, а він каже що були виходи головня за волкером. я чіпляю "жерехову" блешню(колись начитався фігні в журналі , а на базарі впарили якусь хрінь), потім атом,сквад 80 - щуки нема. сонце ховається - пора братися за судака, чіпляю джигу. тіога 4 дюйми лишилася задобрювати нептуна, беру джакалівського рака(мав рвати окуня в млинові), з десяток проводок - тук - я Ігорю є, секунда і схід. на чебурасі подряпини, хотілось думати що заробив клюваку судака. вдома дослідив рака, засік ще два порізи силікону. думаю все таки була щука, а гачок був замалий. хоча хз, підсікти провтикав, бо тягнуло вже в сторону.

отже що ми маємо: два коротких виходи і наявність покльовок, осінь - пора трофеїв, правда , блін, їх ще потрібно знайти.

НХНЛ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-11567-0-98536200-1443806097_thumb.j

торбохват на колоді.

post-11567-0-25864200-1443806110_thumb.j

торбохват чатує кленя.

короче вирішив я вчора прогулятися по річці. підбурив ще Ігоря, а сам ще забігався, прихожу, а він каже що були виходи головня за волкером. я чіпляю "жерехову" блешню(колись начитався фігні в журналі , а на базарі впарили якусь хрінь), потім атом,сквад 80 - щуки нема. сонце ховається - пора братися за судака, чіпляю джигу. тіога 4 дюйми лишилася задобрювати нептуна, беру джакалівського рака(мав рвати окуня в млинові), з десяток проводок - тук - я Ігорю є, секунда і схід. на чебурасі подряпини, хотілось думати що заробив клюваку судака. вдома дослідив рака, засік ще два порізи силікону. думаю все таки була щука, а гачок був замалий. хоча хз, підсікти провтикав, бо тягнуло вже в сторону.

отже що ми маємо: два коротких виходи і наявність покльовок, осінь - пора трофеїв, правда , блін, їх ще потрібно знайти.

НХНЛ

ну нарахунок торбохвата це перебор а нарахунок лящів поговорим на наступні рибалці
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-11567-0-75022500-1443984354_thumb.jpost-11567-0-87509400-1443984363_thumb.j

прогулявся річкою. і тільки. хто ловив біль, казали вранці брала густера і плотва на пшеницю і морожену падьонку. один бачив пропливала щука-монстр. головні плюхали до темна, щось збирали з поверхні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

Як жеш в таку крутезну погоду не виділити 3 години часу , да щей в єдиний вихідний.. =)

Дорога розпочалась від заліву 14.00 до кінцевої точки поруч Вишкова.

Кислота , 3 сходи 1 щупачок :0163:

bFg3fYhrEng.jpgqs5UM_eTNqE.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Ніхто не пише значить всі сидять вдома...

Я з ранку митнувся на залівчик, і на другій точці покльовочка, підсічка-тяжесть-приємно, думаю щупачок грам на 300. Але ні виявився ось такий бонус 480грм. Далі що не чипляв що не кидав все зеро. Лише жерешок при падінні воблера на воду вдарив і забагрився. Думаю жити буде. Коли збирався додому прийшов чувачок спитав що зловив, я йому показав бонус і сказав на що, він достав воблер своєї ручної роботи, такаго як у мене і на перших забросах на нього зловив шнурка. Воблерок відомої фірми,а він скопіював сам причому я б від оригінала не відрізнив би, та ще й робочого. РЕСПЕК І УВАЖУХА.

post-25081-0-78871900-1451231212_thumb.j

post-25081-0-02727500-1451231250_thumb.j

post-25081-0-38895700-1451231278_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був вчора на Стирю в старому Боротинi.Двi докiлушкi на спiнербейт.Пробував таку хрень https://www.youtube.com/watch?v=dNQ36s1sUAs.Покльовокноль.Але cама iдея я думаю цiкава.

Мене теж зацікавила така хрень. Це як мінімум в три рази дешевше ніж ловити силіконом, який я обриваю по 3-5 шт. за рибалку та ще й мирна риба ловиться. Буду робити собі з чорного металу і покривати хромом, кадмієм, міддю. Хто ловив на неї відгукніться.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Був сьогодні на Чорногусці в Новоставі, нуль, тільки рак без ікри.

Вода висока, але прозора. Було ще декілька рибаків на Стиру поруч, нічого.

11111111.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Всім привіт. В четверг після обіду домовилися поїхоти пополоскати нові приманочки. Тільки колега сів у  машину як дало, думав вікна повибиває. Але перечикавши бурю пішли грати в сніжки, шутка. Поїхали ми в маяки на стирь. Першим розловився мій колега окунцем на кренк. А я в свою чергу в боргу не лишився. Після того дружбан розловився невеличким голавликом. А я ще ніколи такої риби не ловив. І не вдовзі я зловив свого першого на спінінг. Покльовка була неймовірною, набагато краща чим я очікував, хоча голавлик і  маленький.

IMG_20160609_181059.jpg

IMG_20160609_200923.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Тиц на мапі , нове мисці, стир.. 
Набравши повні кармани вишень , поденки , опаришів  , начитавшись байок про те хто і як ловить рибу на стирю, вирішив і я знову за рік часу вибратись на стир...) Не пошкодував, зо два десятки голавлів як на підбор, лодонь, на тараньку, на уху..мм..

Вишні повний нуль, на поденку брала тюлка і густера.

А вот на ОПАРИШ =))) Одні красавци.. 

mbmk1yrdh74.jpg

І багацько покоцаної рибки , щупак так файно гуляє під вечір.. Красота.

Id2Q5CodVFQ.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

http://www.volynnews.com/news/realty/cherez-richku-styr-proponuiut-zrobyty-pishokhidnyy-mist/ - "ЧЕРЕЗ РІЧКУ СТИР ПРОПОНУЮТЬ ЗРОБИТИ ПІШОХІДНИЙ МІСТ" - IMG_1884w.JPG

"Відповідно до схеми, на березі, де нині розташований ветхий спортивний майданчик, який іноді затоплює, мають все розчистити, у тому числі й канали проти підтоплення, щоб паводок не залив територію.

Також там передбачають велосипедну доріжку, пішохідний міст через річку Стир, літній амфітеатр, тенісні корти, міні-футбольне поле. Схемою передбачені дренажні канали і шлюзи проти підтоплення. В міській раді запевняють, що цей об’єкт буде соціальним, а не комерційним " - можливо не ту тему вибрав, але от якось так, я хз, чогось зразу думається, скільки ж сміття попаде  при цих роботах в і не без того "ізмучену" річку Волині...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знову якусь аферу затівають. Соціальні проекти зараз не в тренді. Етажерки - наше всьо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...