Перейти до змісту

Спінінг. Стир. Рибалка


master19830203

Рекомендовані повідомлення

О курва, рибу давайте, пізд...ож не по темі!

Бачу, темка обновилась, а тут фігню якусь пишуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 333
  • Створено
  • Остання відповідь

Ладно, не хотів писати бо нема особо про шо, але раз пішла така пянка..)

Вирішили з кумом пройтись зі спінінгом, по місцям нашого дитинства і юності) Встали раненько, тільки сіріти почало, погода просто суперова була, як я і люблю, туманчик з натяком на сонячний погожий день. Пройшли по берегу до задуманої перспективної точки, там раніше був типу пляжик, міляк з різким обривом, і от там на бровці човпся окунь, і досить гарно брав. По приходу на місце були шоковані як змінився рельєф,(потім вже порахували шо не були тут близько 10 років, упс)) ) нема вже ані міляка (тобто він є, ми по ньому ходили поміж кущів і трави) зілля на 2 метри вперед, глибини від сили метр півтора. Ранок хоч і був погожий, але вода була спокійна, ані плюхне ані льопне, як у ванні(( Так і рухались по берегу в зворотньому напрямку додому. Аж близько 11 ранку вдалось видрочити по окунцю. Серце стискається від рівня води і кількості риби, але рибалкою прогулянкою залишились дуже задоволені. Загальна нитка маршруту туди і назад склала близько 10 кілометрів)

Мій результат рибалки - +1 окунь і -6 приманок<_<

І парочка фото на болгарку, прошу вибачення за якість.

Показать содержимое  

o5EVIs3e740.jpg

cLBEAqhcm9E.jpg

yTUfR79qapI.jpg

51apyDN0Pz0.jpg6vTYhOsTwYc.jpgIcUeP6iodhQ.jpg

Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж сьогодні виходив. З 7.30 до 11.30 4 окунці і 1 голавлик, все на саморобну вертушку. Вишня промовчала, особливо на неї в таку погоду і не надіявся, хіба який зальотний хапне. Окунь грам 150, фото не робив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

где бы рыбки на стырю половить не далеко от Луцка?

А краще як би то падьонки накопати свіженької? На неї, думаю, брало б найкраще.

Може, хтось має лопату і може показати як то все діло робиться. Копатим сам)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 часов назад, Саша Иванов сказал:

О курва, рибу давайте, пізд...ож не по темі!

Бачу, темка обновилась, а тут фігню якусь пишуть.

 

 

Отаково тоді тримай =)

Боратин. 07.07.16
Вертушка.

xvJsnj7mu18.jpg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, drap сказано:

@Саша ИвановЛопата есть! осталось найти кто покажет как копать её)) 

 

409ccaacb35e.gif f6c9d89228c6.gif dcc3105fd412.gif

- Кузьмич! Здесь червя копать?  
- Копай-копай! Здесь его много, ага. 
Прокурор! Только глубже копай. 
- Кузьмич! Здесь червей почти нет! 
- Копай-копай, тут его много. 
- Кузьмич, а что там прокурор на поле делает? 
- Да руки у меня все не доходят. Я еще в прошлом году здесь хотел сою посадить. Или гаолян.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

Лопата есть! осталось найти кто покажет как копать её))

Давай в пп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Була вилазка в район Рованців. Окунець посмикував, трохи зловив ну і комарів накормив. Жаль, виїхав пізнувато.

IMG_3156.JPG

IMG_3157.JPG

IMG_3158.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вийшов сьогодні підвечір помочити воблерки, які придбав у KLASTER. Перевірити що до чого.

І виявилось, що по окуню робочі.Три невеличких матросика на тараню клюнули:

Показать содержимое  

2016-07-08 18.31.35.jpg2016-07-08 22.27.06.jpg

Hide  
Окрім цього був вихід досить не маленького головля. Випригнув з води за вобом майже повністю, але на жаль промахнувся. А другий раз вже не захотів.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вдень, в спеку одні шнурята і щурята (3 шт.). Була правда одна не погана покльовка, але із-за своєї нерозторопності на берег не дотягнув.

Показать содержимое  

2016-07-09 06.39.35.jpg2016-07-09 09.19.36.jpg2016-07-09 08.50.48.jpg

Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось не вдається роззадорити на покльовку більш-менш гарну щучку. Тільки два шнурочка, хоча досить вперті були.

Одного з них хтось трошки пожував:

Показать содержимое  

2016-07-19 12.55.24.jpg2016-07-19 17.00.47.jpg

Hide  

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, veter сказал:

squad minnow 65  mt?

Сквад (мат тайгер). Тільки 95 мм. "Натуралка" не працювала. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Valentin_Ok сказано:

Сквад (мат тайгер). Тільки 95 мм. "Натуралка" не працювала. 

А скажіть у вас палка  понтун21 ГадГанчо, а з яким тестом, і яка довжина?

І як ви ті сквади твічите? Просто в мене їх було від 65 до 128 штук 25, а толку ніякого. Іншими ловлю а сквади мовчать. Лишив я собі 65 F i SP, 80-й ще в коробці, 95ті продав  всі(5шт), і лишив 115по 1шт, і 128 один сп. Зних всіх розловив тільки 65сп, інші курять. Не знаю що не так...???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, Dars сказал:

А скажіть у вас палка  понтун21 ГадГанчо, а з яким тестом, і яка довжина?

Ранньою весною придбав Pontoon 21 GAD Gancho GAN702MF довжиною 2.13 метра з тестом 7-25 грамів, тому як попередній спінінг був "лапшуватий" для твіча. Хоча й ним деякі воблери просмикувались.

Із сквадів спочатку спробував 95 мм в кольорі Ghоst Ayu. Менші розміри не ризикнув купувати під свій спінінг із-за їх ваги і його тесту.

Розловив на першій рибалці двома щучками. Потім на нього рибалив коли інші воблери мовчали і він практично завжди виручав. Але на жаль обірвав його.

Тоді придбав в кольорі Mat Tiger. На диво - на нього (на 95-ку) навіть окуні періодично почали ловитися. Причому пару штук було під 500 грам. Зараз купив ще одного сквадіка і знову в кольорі Ghоst Ayu. Бувають дні, що на колір Mat Tiger мовчок, а на натуралка провокує покльовки.

В прозорій воді (без течії) спостерігав як він працює при різних посмикуваннях. Помітив, що більшість покльовок відбувається не при різких твічах, а при легких і коротких (15-20 см) протяжках кінчика спінінга. На стоячій воді потяжки роблю чуть агресивніші, але так само короткі. Ну і враховуючи що він дуже гарно перевалюється з боку на бік поки стабілізується після потяжки, то паузу роблю не менше секунди, а коли не клює, то й дві чи чуть більше секунди.

Одним словом - подружився я з сквадіком якось відразу.

Сквади в мене SP.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли я купив свого першого сквад міноу 95 то в мене був спін для нього дуже слабенький. Але я пробував його твічити "крокодилом" з тестом до 120грм, але 0. Потім я купив  гадіка довжиною 213мм і тестом 14-48грм. Палка зла, але для мене за важка і ручка довга. Але і на ньому теж нічого зі складами не вийшло. А зараз в мене гадік 198мм і тест 10,5-32грм. Рудру він не тяне але ось 95 і 115 це його, але 95 я продав  всі. Буду пробувати 115 легенький твіч. Дякую, є над чим працювати. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часа назад, Dars сказал:

А зараз в мене гадік 198мм і тест 10,5-32грм. Рудру він не тяне але ось 95 і 115 це його

Як це не тягне?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, siv.lutsk сказано:

Як це не тягне?

Ось так і не тяне. Його максимум це 115воблера. Пробував варуну 110, балісонга130, піонера 128, магсквада128-він під ними провалюється, я б не сказав би що критично, але не так як має бути. Просто не комфортно. А варуну він не тяне хоча і розмір 110, дуже упористий а її треба драти як "сидорову козу".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часа назад, Dars сказал:

Просто не комфортно. 

Певно, та планка комфорту у кожного своя. Балісонга і Варуни не маю, але Орбіти 110_ті, Сквади 128_мі, Ріпризери, Рудри, Онетени 110+1, під моїм Gancho GAD 702MMHF  10,5-32  танцюють як танцюристи ансамблю "Сухішвілі".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене взагалі тест 5-25, 110-ті ваще легко, маю копію рудри від страйкпро, норм, джерки кидаю, бебі бастер, салмо, тоже норм

а у Вас тест до 32, має все тягнути.

а на рахунок комфорту, то 130-ті і вище, мають більший розмір, більша вага, відповідно більше вперті, тому так здається.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...