Перейти до змісту

Обговорення бордовки 25.02.2014


kmd

  

201 користувач проголосував

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори

Треба придумати де то її гуляти.

Та і гроші зрараз збирати діло стрьомне.

Зберем бабло, а воно за пару днів обезціниться :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 188
  • Створено
  • Остання відповідь

персонально я за те, щоб святкувати традиційно в Кораблику. але йти домовлятись треба вже на сьому тижні, бо буде як завжди :dont: а збирати дійсно в валюті. по $20 з людини має вистачити

ps. логіка дуже проста. три роки тому збирали по 100 гривень. це було < $13. ще й трохи доплачували в кінці вечора, бо кава-бєхєр-гінес. $20 - $13 = благодійність. закинув більше, але нагуляв менше? молодець :ok2: звичайно, за умови того, що не буде "запорожців". зробимо бейджи. нема бейджа? йди танцюй.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по $20 з людини має вистачити

Правильно. Зачєм, там ніщі полуідіоти. Але хто ж зможе вдути 25+ бокалів пива?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по $20 з людини має вистачити

Правильно. Зачєм, там ніщі полуідіоти. Але хто ж зможе вдути 25+ бокалів пива?

побачимо в яку ціну буде "пиво" ближче до кінця місяця

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по $20 з людини має вистачити

Правильно. Зачєм, там ніщі полуідіоти.

згідний, *полуідіоти* не потрібні, ні *ніщі* ні багаті, бо *не полуідіоти* читали темку й перед тим, й прочитали, що на пів суми внеску гуляєм, остальні пів суми віддаєм на АТО, меньше *пропьєм*, більше піде на АТО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну а якщо зараз зібрати аванс з тих хто вже може скинутись і проплатити в Кораблику частину пира, на перед ніхто ж не забороняє оплачувати а інфляція то вже буде їхня проблема тоді

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Phoinix, і кожний день хтось буде доносити до оргів гроші, а вони бігати в Кораблик. і добре якщо ніхто назад гроші не захоче – всяке ж трапляється :dont:

хто буде в цю п'ятницю в Кораблику – пробийте, які зараз умови оренди. якщо вони не зовсім обнагліли – домовляйтесь вже конкретно :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я плюс, тіко 1 проблема не бухаю зовсім з 1 1 15

тю, я не бухаю не вживаю (майже) алкоголю з кінця зими 14го (о, то скоро рік :) ) - в Кораблику є томатний сік і узвар

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по $20 з людини має вистачити

500грн? нє, мене точно не буде. Арівідерчі, Рома, бувай здорова!..
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по $20 з людини має вистачити

500грн? нє, мене точно не буде. Арівідерчі, Рома, бувай здорова!..

тільки не треба ото *хлопати дверима*, всі все розуміють, в усіх людей бувають різні життєві нюанси, хтось й не може дозволити наразі потратити таку суму й не дивлячись на те, що половина піде на АТО, але не треба нас робити крайніми, що ото ми такі *козли* - хочемо погуляти на *широку ногу* чи просто залишок заничкарити собі в карман

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я можу гривень 300 потянути. 500 - то дійсно трохи забагато. Але з 300 можу 150-200 віддати на АТО, а вже на те що залишиться що вийде то і вийде! Головне не напитися і нажертися, а поспілкуватися з старими знайомими!!! Все таки в минулому році не збиралися...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто буде в цю п'ятницю в Кораблику – пробийте, які зараз умови оренди. якщо вони не зовсім обнагліли – домовляйтесь вже конкретно :smile3:

я буду в п'ятницю, але щоб готовити треба якісь предметні цифри щоб були з нашої сторони (по кількості осіб)

і, судячи з ситуації, не дивлячись на кризу-долар-війну - в малому залі вільних місць не має в п'ятницю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Знач в тяпницю рішим що і як.

Скидаємось по 150-200 грн.

І на місці хто скільки може на війну з окупантом прямо в скриньку Діфото.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бордовка саме двадцять п'ятого? Все ж таки середина робочого тижня...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бордовка саме двадцять п'ятого? Все ж таки середина робочого тижня...
Бордовка буде.

І бути їй 27.02.15

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Сьогодні домовлено про те, що 99,99% будемо в тому ж самому місці - "оболонь" на коперника в малому залі.

ps: особисто я хочу бачити мінімум два банери 800х2000, вертикальні.

... проектором забезпечу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні домовлено про те, що 99,99% будемо в тому ж самому місці - "оболонь" на коперника в малому залі.

ps: особисто я хочу бачити мінімум два банери 800х2000, вертикальні.

... проектором забезпечу.

Стидаюсь спитати, сумма 150-200 + в скриньку Діфото, залишається в силі? І ще, можливо я не побачив - кому "перекинути" чи занести гроші? Дякую.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...