Перейти до змісту

Обговорення бордовки 25.02.2014


kmd

  

201 користувач проголосував

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Мене й штатне меню завжди влаштовувало. Але моя висока поглинальна спроможність у випадку обмеженої кількості хавчика ущемляє інтереси інших. Звідси й мої терзання...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 188
  • Створено
  • Остання відповідь

а може в такому випадку спочатку поїсти добренько а потім на бордовку йти?

я не проти і більше заплатити адже ціни ростуть з кожним роком а на 100 грн все худішає меню

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а може в такому випадку спочатку поїсти добренько а потім на бордовку йти?

я не проти і більше заплатити адже ціни ростуть з кожним роком а на 100 грн все худішає меню

закуска й так краде градус, як то кажуть :), а якщо прийти наiдженим то на горiляку ще бiльше пiде грошей нiж на закуску :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

значить моя порада була невдала :(

варто до бiльшостi з постiв обговорення вiдноситись з гумором :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правду кажете, Маньяче. Я ж так, торгуюсь, просто. Як ті піісят мене спасуть? А ще й через місяць. Хто зна, що там буде, що ми тоді вже купим за ту сотню? Як то кажуть, - дожити треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

с точки зрения бытовой психологии, голосовалка неправильная. должно быть не 100/150/200, а 150/200/300. большинство проголосовало бы за 150 и все были бы довольны, также все бы понимали: 150 - рабочий минимум. учтите это на будущий год :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ми з групою день студента празнували в 3-х кухлях, "поляна" була просто шикарна, їжа ще залишилась.

вишло по 122 грн з людини, це кухня+ трохи горілки + вода сік. ну і як ще з собою брали горілоньку то десь і біля 150 вишло.

емм до чого це ця, ах да 150 це золота середина, так як за 100 толком нічого не візьмеш, а за стопідісет можна шикарно гульнуть :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, в підгайцях є бар "біля калини". за 100 грн цілком пристойне меню буде. Кухня в них смачна. Й головне, є велике приміщення з піччю, мангалом. Можна принести готові замариновані шашлики й там приготувати, можна куліш зварити(борщ, рибну юшку, що душа забажає). також дозволяють приносити фрукти, спиртне, солодке. Дівчата офіціантки дуже приємні. Завжди порадять що краще замовити.

Хто в нас організатори, зайдіть, подивіться.

З доїздом теж проблем немає: тридцятка з володимирської й 150 від варшавського кожні пів години.

Народ, в підгайцях є бар "біля калини". за 100 грн цілком пристойне меню буде. Кухня в них смачна. Й головне, є велике приміщення з піччю, мангалом. Можна принести готові замариновані шашлики й там приготувати, можна куліш зварити(борщ, рибну юшку, що душа забажає). також дозволяють приносити фрукти, спиртне, солодке. Дівчата офіціантки дуже приємні. Завжди порадять що краще замовити.

Хто в нас організатори, зайдіть, подивіться.

З доїздом теж проблем немає: тридцятка з володимирської й 150 від варшавського кожні пів години.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та це майже місто. Від кільця на дубнівській певно й кілометра не буде.

Та це я зі своєї дзвінниці)))))). Дуже вже хочу на ту здибанку. З грудною дитиною в місто не світить на довше вибратися, а "калина" майже поруч.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

давайте уже все дружно позовём - ДЕ-ДА-МО-РО-ЗУШ-КА!! а то что-то ЧиСанта в этом году запаздывает.. хочется ж подготовить подарок, а не бежать как обычно к Альпинисту в магазин в день праздника :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Завтра оформимо тему і почнемо збір грошей.

Місце проведення буде визначено після того як буде зрозуміло скільки народу візьме участь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чуваки! У нинішній ситуації дід мороз не може то все організувати :( Звиняйте, але зара мені взагалі не до того. Здам логіни-паролі, єслі шо(а ващє нафіг воно нада, це ж ні для кого не секрет, шо і хто) - всі в курсі правил, хто візьметься?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З огляду на події що відбуваються тай й стан душі якщо протистояння не припиниться я наврядчи буду щось святкувати.

Людей бють, калічать, принижують. Як важко взагалі щоб ви знали стояти на майдані замучені немиті весь час на ногах...ресурсів не вистачає.

Якщо я плануватиму розважуху знач я лицемір. Отже я поки пас. Якщо ситуація зміниться в кращу сторону тоді я прийду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ситуація зміниться в кращу сторону тоді я прийду.

Тоді ми всі прийдемо святкувати ще й перемогу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді ми всі прийдемо святкувати ще й перемогу!

Тоді ми всі прийдемо, незалежно від результату.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Я пропоную призупини підготовку до перемоги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...