Перейти до змісту

Обговорення бордовки 25.02.2014


kmd

  

201 користувач проголосував

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Гм, я як завжди не в тему, тут просто зарплата скоро і хотілось би знати зберемось?

і сумма обговорена вже?

Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 188
  • Створено
  • Остання відповідь

Гм, я як завжди не в тему, тут просто зарплата скоро і хотілось би знати зберемось?

і сумма обговорена вже?

Дякую

Аналогічно))) Ціль не "подригати задню частиною тіла", а просто поспілкуватись з тими, кого"бачу" тільки на форумі.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Бордовка буде. І звісно вона буде благодійна.

І бути їй 27.02.15

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Видно на бордовці будуть тільки я і Forever Autumn , Cherman , Oksana04

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Видно на бордовці будуть тільки я і Forever Autumn , Cherman , Oksana04

ага, щаз, від мене ти так просто не здихаєшся :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то зрозумій, те вже не буде.

Ви про недоцільність гулянок ?

я про те, що має бути якась користь від тієї гулянки. зверху вже озвучили, я цілком згідний та теж з задоволенням приму участь :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

який внесок на цьогорічну бордовку???

і цікавить таке питання, я вніс аванс на минулорічну бордовку, чи перенесеться він на майбутню ( минулої небуло в звязку з майданом)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми тут з Командором трошки патіряліся. У 2015-му Борді 10 рочків шолі??????????????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хо-хо-хо, бордівчани та бордівчанки! Вас вітає Анонімний китайский Санта, бо ж яка зимова бордовка без мене? Правила в мене дуже прості, але нагадаю для новоприбульців:

По-перше, прийняти участь в дійстві дарування та отримання подарунка може кожний учасник Бордовки '2015 ;

По-друге, він має висловити своє бажання мені в приватному повідомленні ;

В годині ікс, десь за тиждень до Бордовки, розумний комп'ютер всі заявки розгляне та вибере анонімного отримувача для кожного помічника Санти, про що буде повідомлено теж в приватному повідомленні. Подарунки на Бордовці будуть складені у великий мішок та вручені вже безпосередньо під час дійства.

Найголовніше! При бажанні ви можете підгодувати окремого подарунка, чи декілька, для наших хлопців-вояків. Вони будуть передані та вручені в зоні АТО за допомогою наших славетних волонтерів.

Cheers

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так само, як збиралися на посиденьки у Егоїста,

сгорел ДОМ но не беседка.. и тандыр на месте,ещё и баня есть, Так что если что ( в случае хорошей погоды) готов принять у себя !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так само, як збиралися на посиденьки у Егоїста,

сгорел ДОМ но не беседка.. и тандыр на месте,ещё и баня есть, Так что если что ( в случае хорошей погоды) готов принять у себя !!!

звиняй, але то трохи не той рівень, 50+ (якщо все нормально) людей не вмістять ні бесідка, ні баня, ні все разом узяте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Вогнем і мечем" вміщує до 60 чол. (без другого поверху). Орієнтовно 200 грн.з чол. Хоча компанію 50+ думаю любий захід не проти отримати)).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оу, ювілей :), я то точно буду, тіко вирішіть так сказать "прайс" до пятниці, бож можу затаритись не один я в китаї і пропустити свято!

бейджи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...