Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2014


Onil

Рекомендовані повідомлення

А там знак, що попереду "нерегульоване перехрестя", є? Якщо ні, то не винен не водій москвіча, не мотоцикла, а винен автодор.

Да що ви причепились до того бідолаги водія москвича,

просто останнім часом багато людей відчуває відразу до слова москвич :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Если бы водитель москвича посмотрел в зеркало, все были бы довольные и счастливые....

Точно те саме можна сказати і про мотоцикліста :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если бы водитель москвича посмотрел в зеркало, все были бы довольные и счастливые....

а припустим, водій Москвича дивится в дзеркало, в той час мотоцикліст знаходиться за авто з відеореєстратора, потім відводить погляд наліво - для здійснення повороту і саме за цих 2 секунди мотоцикліст робить обгін і т.д., - неа? :0143:

может и не видел, а может скорость не расчитал(скутера), а может завтыкал, а может по телефону говорил. Знаешь сколько этих "может" есть???

надо чуток внимательнее быть за рулем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

может и не видел, а может скорость не расчитал(скутера), а может завтыкал, а может по телефону говорил. Знаешь сколько этих "может" есть??? надо чуток внимательнее быть за рулем.

в безпечності маневру (обгін) не пересвідчився найперше мотоцикліст: поворот дороги, перехрестя, можливо обгін двох (а може й трьох) ТЗ, перевищення швидкості.

Я знаю, що на перехресті обгін заборонено!!! припустимо, що москвич поїхав би прямо, а з повороту вискочив на швидкості інший автомобіль і зіткнення було б лобове (не дай Бог).

На записі чути по звуку як стрімко наближався скутер, але перед перехрестям йому потрібно було б повернутися на свою смугу позаду авто з реєстратором. Може водій москвича і ввімкнув поворот, але всі ж знають, які ті повороти в москвичів та ще в сонячний день.

щасливо всім на дорогах!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Водій москвича, авто з реєстратором та водій скутера їхали з села Лище,

повернули в право один за одним, після завершення маневру водій москаля прийняв вліво до розриву осьової,

для повороту на заправку (вказавши на це поворотом), а тим часом водій скутера виїхав на обгон водія з реєстратором,

на заліпився в москаля з тилу.

Слава Богу всі живі тільки діти у водія з реєстратором сильно перелякались, водія скутера спас шолом, правда переломів трохи він отримав але живий....

P.S. Вибачте що не описав ДТП та розвів флейм, відео було завантажене від знайомого (водія з реєстратором), прохання від нього як потрібно буде дати свідчення звернутись я дам його тел.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні на Львівській (навпроти колишніх Спорттоварів)

Ауді в'їхала (приблизно о 20-й годині) в припаркований Гольф, якого після удару кинуло в дерево.

Водія Гольфа забрала швидка.

post-18237-0-64539000-1402432877_thumb.j

post-18237-0-15251700-1402432915_thumb.j

post-18237-0-17585000-1402432953_thumb.j

post-18237-0-35917300-1402432979_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На въезде в Киверцы возле поворота масштабное дтп. Милицейская тоета попала под удар, передок разбит. И еще пару машин, не увидел т.к. много ментов с палочками и народу много.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На въезде в Киверцы возле поворота масштабное дтп. Милицейская тоета попала под удар, передок разбит. И еще пару машин, не увидел т.к. много ментов с палочками и народу много.

Тут
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні на Львівській (навпроти колишніх Спорттоварів)

Ауді в'їхала (приблизно о 20-й годині) в припаркований Гольф, якого після удару кинуло в дерево.

Водія Гольфа забрала швидка.

post-18237-0-35917300-1402432979_thumb.j

також там проїжджав, якраз швидку зустрів,

зробив декілька фоток

але в мене питання: Тойота так і їздила без номерів чи просто передній номер відпав від удару?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні на Львівській (навпроти колишніх Спорттоварів)

Ауді в'їхала (приблизно о 20-й годині) в припаркований Гольф, якого після удару кинуло в дерево.

Водія Гольфа забрала швидка.

post-18237-0-35917300-1402432979_thumb.j

також там проїжджав, якраз швидку зустрів,

зробив декілька фоток

але в мене питання: Тойота так і їздила без номерів чи просто передній номер відпав від удару?

Там немає Тойоти - там Ауді Q7 , швидше за все номер відпав так як на авто відсутня емблема і хромована решітка, але на авто такого класу при ДТП власники самі знімають номера, щоб не світитися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 10:30 на Рівненській на переході біля Обнови Трафік догнав мерса Ц-шку здається, а той ще когось, бо побитий спереду і ззаду.

Потерпілих не бачив, тільки машинки покоцали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://mvs.gov.ua/mvs/control/volyn/uk/publish/article/119453

Хто щось чув про сьогоднішній розбій в Луцьку?Я знайшов лише це- хтось має цікавіше фото чи відео?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приблизно в 0:30 на перехресті Відродження-Січова фольц Т4 збив велосипедиста(

Мужик пролетів метрів 20, ще й метрів 15 по асфальту покрутило бідолагу

Тешка скоріш за все летіла >100 так як зупинилася за метрів 80 від місця удару, добряче вмятий лоб

Коли забирала швидка (їхала хв 7) , дядя ще дихав...

одним словом - жесть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив цю аварію на власні очі, бо був одним з перших, хто підбіг до бідолахи. Постраждалий був не велосипедистом, а пішоходом. Не бачив чи постраждалий перебігав по пішодіному переходу, але бачив як він перелітав Т 4. Водій гальмував до удару, це я чув. На захист водія можу сказати, що погода була поганою, починав моросити дощ. Щей погано освітлюється сам перехід.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

]На захист водія можу сказати, що погода була поганою, починав моросити дощ. Щей погано освітлюється сам перехід.

И тут ещё защищать хочется? Плохая погода и неосвещённый переход - повод уменьшить скорость вдвое от дневной!

А его скорость - судя по следам от удара тела (нехило так согнутый капот и паутина на лобовухе) и учитывая прямой участой трассы, просто способствующий набору скорости - была далека от нормальной...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не хочу нікого захищати, тай не бачив , що сталося, але, є деяка категорія пішоходів, яка вважає, що автомобіль повинен зупинитись в будь-яку погоду в будь-якому стані та з будь-якої швидкості в момент, коли ці пішоходи тільки ступають на зебру переходу і зовсім не хочуть думати, що інколи це просто не можливо. Ось такі люди і страдають самі і просто змінюють все подальше життя водію, а то і не одному.

Щодо цієї аварії, мене вразило час аварії, невже цей пішоход в ночі не міг перечекати, коли проїде авто і перейти, трафік в ночі не значний, звук від авто та в мокру погоду далеко чути, фари. З іншого боку, не треба перевищувати швидкість в будь-якому випадку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є деяка категорія пішоходів, яка вважає, що автомобіль повинен зупинитись в будь-яку погоду в будь-якому стані та з будь-якої швидкості в момент

Я таких частенько вчу. Або в калюжу в*їду, або авто спрямую на лемка, що лізе по проїзній частині тощо. Знаю, це по свинськи, але ж по іншому не доходить!!! Та й таким способом далеко не кожному дійде.

З.И. Я більше пішохід ніж водій, ніколи не лізу під авто, завжди перечекаю. Можливо через це і не терплю всяких валянків)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні проїжджав в маршрутці біля міської ради. на тротуарі стояв батько з сином, а якийсь (.....) обганяв на мерсі маршрутку і облив з ніг до голови болотом та поїхав далі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не хочу нікого захищати, тай не бачив , що сталося, але, є деяка категорія пішоходів, яка вважає, що автомобіль повинен зупинитись в будь-яку погоду в будь-якому стані та з будь-якої швидкості в момент, коли ці пішоходи тільки ступають на зебру переходу і зовсім не хочуть думати, що інколи це просто не можливо

водій не повинен зупинятись, але має скинути швидкість побачивши, що спереду пішоходний перехід (і не має значення чи є там люди чи не має). На швидкості 100км / год тяжко вчасно зупинитись, а от на 30-40 простіше. А саме українській водій вважає, що якщо нікого немає на переході, то можу їхати як їхав і далеко там буває не 60 км/год по місту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні проїжджав в маршрутці біля міської ради. на тротуарі стояв батько з сином, а якийсь (.....) обганяв на мерсі маршрутку і облив з ніг до голови болотом та поїхав далі

Ні, таким не займаюсь. Ніколи. Якщо людина йде по тротуарі то приторможу (так постійно роблю, хіба прогавлю) щоб не облити. Я кажу про тих, які нагло лізуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні проїжджав в маршрутці біля міської ради. на тротуарі стояв батько з сином, а якийсь (.....) обганяв на мерсі маршрутку і облив з ніг до голови болотом та поїхав далі

Ні, таким не займаюсь. Ніколи. Якщо людина йде по тротуарі то приторможу (так постійно роблю, хіба прогавлю) щоб не облити. Я кажу про тих, які нагло лізуть.

що значить нагло лізти на пішохідному переході???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що значить нагло лізти на пішохідному переході???

напевно те що згідно пдр пішохід повинен подивитись чи не наближається транспортний засіб а вже тоді виходити на перехід

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...