Перейти до змісту

Маладой атэц


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 205
  • Створено
  • Остання відповідь

вот здорово ведь!

мои поздравления!

Женя, пусть все будет пучком! то бишь вери гут!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Борда багата на чоловіків і продовжує ними поповнюватися :D

Zheny@, з подвійним щастячком. Тобі є ким гордися, а тепер і двічі. Зродов"ячка і гарного апетиту малюку! Ви молодці!!! :0074:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І виростає справнім чоловіком яким будуть гордитися батьки і суспільство !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую.

Зараз я вас фотками подразню.. ;)

post-118-1245357761.jpg

це нам майже 3 години :)

post-118-1245357836.jpg

а це ми через півтори години від народження пізнаємо світ приємної на дотик та на смак смачної та корисної їжі! ;) (так він з перших хвилин сьомає смачнющу мамину ціцьку!!!) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поділюся враженнями: (хто вважає себе не зовсім готовим - НЕ ЧИТАТИ!!!!)

І так. Почали у дружини води відходити. Десь о 6 ранку. О 8 ми вже були у пологовому будинку.

Мені сказали "чухати додому", і я поїхав додому чекати. Дружина обіцяла зателефонувати, якщо що !

Таким чином, о 15,00 я вже був на місці передягнутий у своє домашнє, шорти і футболка + ЧИСТІ банні тапки)

тер долонями поясницю (це перейми - "схватки" ) .. потім нам сказали йти у душ. (я її поливав душем (водою гарячою)поперек (поясницю і низ живота) і за 10-15 хвилин таких поливань таки з'явилися потуги (передродові схватки) . І ми пішли у РодЗал.

Спочатку з'явилася лисинка (голівка), потім плече, здається праве.. (хоча я можу і помилятися) - потім друге плече. Потім акушерка дістала все немовля. Воно було фіолетова і зморщене. Логічно здогадатися (для адекватних людей), що дитя, пробувши 9 місяців у воді (навколоплідні води) інакше виглядати, в принципі не може.

Якось так швиденько перерізали пуповинку (Я навіть не зогледівся) . (Доречі, тепер пуповина сама має зажити - без йоду/спирту/зеленки і т.д. ніхто нічого нікому не зав'язував!!!)

Із легень вилилися зайві води і немовля поклали мамі на груди. (трошки допомогли киснем та грушею. )

Це був найщасливіший момент у моєму житті - я мало не розплакався.. - переді мною лежала моя кровиночка - мій синочок!

Відчуття - БОМБА..

Як сказала лікарка - нічого надприродного - нормальний природній процес - народження! Я не впав обморок (не втратив свідомості) і взагалі морально та фізично весь час підтримував свою половинку!

ПОПЕРЕДЖАЮ: для цього необхідно бути готовим МОРАЛЬНО!!

Багато крові та неприємних моментів. Неприємних чоловіку моментів. - переживете !

аніскільки не шкодую, що був на пологах ВЛАСНОГО сина!

гроші: - обов'язкових платежів десь на 500 грн (+ -) , в залежності від складності пологів. (і без "інтересу лікарів")..

деталі аська і приват

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, приєднуюсь до привітань.

Здоров'я батькам та синочку, терпіння батькам.

Я також горів бажанням бути присутнім на родах, на й був, першу годину. Але потім вийшло не так, як планувалось... При схватках пульс дитини змінювався, вирішили робити кесаріве. Дружину відвезли в операційну. Поки тривала операція - не зне\ав, куди себе діти. Але коли винесли доньку - привели в палату, посадили мене в досить незручну позу в стільці та поклали малу на грудь - усе переживання та незручності були перекреслені одним махом.

Моя думка - після присутності на родіх починаєш по іншому ставитися до дружини.

П.С. Ось такий подарунок приготувала моя дружина мені на 23 лютого, 2,5 роки тому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...
  • 1 рік потому...

Всем привет!

Перечитал все посты, и решил спросить... Кто рожал в последнее время, то есть в 2011 году. Кто что может сказать про роддом сейчас. Так как с женой через пару месяцев тоже ждем ребеночка, по этому очень интересно знать, какая сейчас там обстановка.

Кто что знает отпишетесь пожалуйста. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Интересуют нынешние условия для рожениц, палаты и удобства. В том числе отличия платной и бесплатной палаты в наше время, стоит ли... Сколько приблизительно надо денег при поступлении и какие нынче тарифы на разные форс-мажорные случаи, и какое сейчас отношение медперсонала в роддоме.

То что в консультации всем пофиг, это мы уже давно поняли, особенно когда у жены было ОРВИ. Все пришлось лечить чисто своими силами и советами добрых людей, работающих в медицине. мы даже на УЗИ ходим в частную клинику, так как там добросовестно относятся к процедуре, даже фото малыша на память делают ))

По этому интересуют любые подробности, отличные от выше написанного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В том числе отличия платной и бесплатной палаты в наше время, стоит ли...

Відмінність в платній є ТВ

Кошти підуть на родовий набір(якщо купувати(тільки треба знати що)поза пологовим то буде дешевше в два рази), і якщо захочете на подяку медсестрі та акушерці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивно трохи те, про що ви розказуєте. Я навпаки дуже задоволена залишилася професійними і людськими якостями своєї лікарки Дмитрук В.О. Дуже давно у неї консультуюсь і вагітність під її наглядом проходила, вона завжди чуйно і уважно ставиться до своїх пацієнток. А те, що в консультації вам не лікували ГРВІ - то це робота дільничого терапевта, а не гінеколога.

І пологи проходили під наглядом зовсім незнайомої нам акушера-гінеколога, без будь якої попередньої домовленості і оплати, однак відношення персоналу було виключно позитивним.

Не думаю, що там щось дуже змінилося за 2 роки. Хоча, можливо я не права - нехай виправлять мене ті, хто народжував не так давно.

Про відмінності в палаті - там ніби ще душова кабіна в палаті, хіба ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...