Перейти до змісту

Маладой атэц


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

Захар, то дійсно блін. :)

Наступне щеплення буде вже в 3 міс. - здається, АКДС. А від гепатиту все ж хай жінка напише відмову, тоді не будуть тероризувати. Взагалі її не робіть. Я писала спочатку відмову на пару місяців, а потім продовжила.

АКДС вважається найпротивнішим щепленням, тому краще малу підготуйте супрастином чи чимось ще (уточніть). Моєму малому АКДС дуже зашкодила, ми робили її в 5 міс. Він тоді вже пнувся сідати, а після щеплення перестав. :friday: Сів у 7 міс. Отак-то!!! А медсестра тільки промовчала на моє спостереження. Так що якщо яка біда, то вони нас залишать з нашим горем наодинці. До д--пи їм ми і наші діти! :(

А доводити вони будуть ще багато чого з піною в роті, бо їм за це добряче перепадає, але що вони брехуни і байдужі люди - точно. Я свою лікарку на брехні кілька раз зловила. То вона казала, що БЦЖ - найслабше щеплення (перед ним), після казала, що воно найстрашніше, так що якщо це зробили, то ліпіть уже все. Я робила тільки тому, що моя дитина повинна буде йти в школу, а не тому, що якесь щеплення слабше, а якесь страшніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 205
  • Створено
  • Остання відповідь

ну, это на каких попасть. медсестры и врачи разные бывают. мою дочь 3 месяца наблюдали в Луцке. ничего. даже очень ничего. мы весьма довольны были заботливым отношением медперсонала...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шура, вони ввічливо і добре ставляться, я в дуже добрих стосунках з медсестрою і поважаю її як спеціаліста. Але коли на них тиснуть, вони витиснуть з вас усі соки, але свого добються. Будь-якими методами: брехнею, психологічними штучками типу, ну яка ви мати після цього....., прихованими погрозами.

А як зустрічали, коли я привела малого на щеплення!!!! Мало не з оркестром! Це при тому, що вони, як САМІ СКАЗАЛИ, ЗНАЮТЬ про шкідливість щеплень.

Це не тільки мій досвід. Я маю чимало знайомих, які теж повідмовлялись. І в усіх та ж історія в різних варіантах.

Ще можна багато говорити, наприклад, про одну мені знайому сімю, в якій поки дитину не вакцинували, було все нормально, а після вакцин перестала говорити. Це їхнє спостереження, але тепер вони вже нікому нічого не можуть довести. Тепер це ЇХНЯ проблема попри ввічливе ставлення медперсоналу. :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Перший місяц майже позаду.Шо можу сказати?УФФФФФ! Тяжко бути батьком. :) Але приємно і радісно.

Хоч вона й спати не дає,а тільки чуть шо в крик.Але коли накормлена,виспана і животик не болить,то просто ангелочок.Дивишся і радієш.Ніколи не думав,що буду кричати на всю хату "ЙЕЕЕЕСС!",коли хтось вкакається.І з такою радістю пакувати пахнючі "золоті зливки". ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Педіатр прописала вітамін D3(каже це всім прописують),точніше прописала АКВАДЕТРІМ.В його складі є бензиловий спирт.Думаю,чи варто дитині то давати?

Хто шо підкаже?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Педіатр прописала вітамін D3(каже це всім прописують),точніше прописала АКВАДЕТРІМ.В його складі є бензиловий спирт.Думаю,чи варто дитині то давати?

Хто шо підкаже?

Не памятаю, чи я давала саме Аквадетрім, але вітамін Д в таку пору - нормально. Дитині не вистачає сонечка, а отже - вітаміна Д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Педіатр прописала вітамін D3(каже це всім прописують),точніше прописала АКВАДЕТРІМ.В його складі є бензиловий спирт.Думаю,чи варто дитині то давати?

Хто шо підкаже?

Ми давали отакий, на водній основі. Відміняли у літній період і якщо надто швидко затягується тімячко.

post-2742-1205136360.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з свого досвіду:

вітамінку давали. але недовго.

на рахунок прививок: відмовлялись майже до року. потім зробили АКДС - зразу ж пошкодував. дитина почала прокидатись вночі і плакати. почав шукати в інеті - дійсно є така проблема і повязують її з прививками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми давали отакий, на водній основі. Відміняли у літній період і якщо надто швидко затягується тімячко.

Ото ж я і кажу шо він зі спиртом :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теж давали Аквадетрім - не пам'ятаю який.

Хоча, як сказала медсестра, "вітамін Д - то є розсіяне сонячне світло" - частіше бувайте на сонечку, не ховайте дитину.

НЕ пам'ятаю що таке -АКДС.. нагадайте.

крім того нарив в неті ось таке посилання ПРИВИВКИ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А нам сьогодні 4 місяці, і ми вже маємо два зубчика. От такі ми зубастики! :rolleyes:

А нашому старшому сьогодні 6 рочків...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А нам сьогодні 4 місяці, і ми вже маємо два зубчика. От такі ми зубастики! :)

А нашому старшому сьогодні 6 рочків...

Вітаємо! Нічого собі, ви і зубастики! Швидко :rolleyes:

Ми давали отакий, на водній основі. Відміняли у літній період і якщо надто швидко затягується тімячко.

Ото ж я і кажу шо він зі спиртом :)

До травня місяця можеш сміливо давати. Я не думаю, що там великий вміст того спирту, щоб бути небезпечним. Звісно максимально виносити на сонечко, то це найкраще. Але мусиш врахувати в якій місцевості ми живемо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zaHARE заходь сюди . Заводь щоденник. Там така дружна компанія татусів і мамусь! Знайдеш усі відповіді, щодо діток, до того ж поради спеціалістів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я давала малим аквадетрім. БЕнзиловий спирт - не алергенний (хоча спочатку треба трошки-трошки на шкіру капнути).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Захар, колись аквадетрима не було і жінки давали рибячий жир. Запитай у медсестри, чи це хороша альтернатива для такої малої дитини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не згадуйте про риб'ячий жир :0074: мене ним годували

Доречі він і зараз є - тільки у капсулах (гранулах в желатині)

Але аквадетрім краще.

Крім того я даю малій Йодомарин постійно (дитині 6 років - даю з 4-х чи то 3-х ). Це заміна колишнього Антиструміну.

ним безкоштовно в школах дітей "годували" раз на тиждень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Захар, колись аквадетрима не було і жінки давали рибячий жир. Запитай у медсестри, чи це хороша альтернатива для такої малої дитини.

Рибьчий жир зараз не призначають.Лікарі кажуть нова вказівка з Києва.чому не пояснюють.Думаю,що це зважаючи на останні дослідження,що риба як губка в собі накопичує ріноманітні гадості(важки метали,токсичні речовини тощо) та й крім того єкологія надто не та сьогодні.А може їм заплатили добряче виробники АКВАДЕТРІМу. :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давала Аквадетрим всім трьом дітям до року (крім сонячних літніх днів). Все нормально. Вітамін D зміцнює кістки і зуби, а це особливо важливо в період росту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Ух!.. Мої найщиріші вітання, колега! :(

Хай росте здоровий і розумний, щоб батьків радував!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ай да молодець!

Вітаю! Здоров"я, терпіння, ласки, ну і звісно стійкого матеріального становища вашій сім"ї!

cardboylana.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уря!

В мене народився другий синок. 3,5 кг * 52 см щастя ;) голосистий :)

Вітаю!

А у мене вчора перша доця ;):)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...