Перейти до змісту

Маладой атэц


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

2 zaHARE, 2 kmd:

Оце дивіться і вчіться -- не дай Боже, вам також через таке пройти прийдеться (хоча це ще не найгірше -- гірше коли вже води відійшли, а роди не починаються), так що будьте готові до всього :P

І по можливості -- все ж візьміть з собою ноут в роддом... принаймні хай в машині полежить, а вдруг згодиться :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 205
  • Створено
  • Остання відповідь
Тоді назви Юрій :huh: Буде тескою моїм і твого брата
Юрій і Георгій це практично одне і те ж
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юрій і Георгій це практично одне і те ж

Знаю. Якщо не помиляюся то в церквах при хрещенні так і записують, принаймні раніше так було або якщо батюшка старіший

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін хоч би він ту штуку притащив
Можу підказати тобі як ту штуку роздобути.

Кладеш (садиш) жінку в ліжко (на диван, на стіл, на підлогу, на крісло, в машину -- непотрібне викреслити). Розміщуєш себе на неї (під неї, біля неї). Через п'ять хвилин задоволення і дев'ять місяців очікування йдеш з жінкою в роддом і забираєш собі ШТУКУ. Жінку після цього можеш там в роддомі і лишити -- нащо вона тобі, якщо в тебе є штука? :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да,епопея.Не спішить малий на повітря :P Але тримай з дружиною звязок,аби лікарі їй там нічого не "нарадили".Жінки вони в такому стані можуть неправильно оцінити ситуацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добре що це не Київ, і їхати мені до роддому максимум 10 хвилин, а якщо посеред ночі і буду спішити -- то і в 5 хвилин вкладусь

в Киеве не один роддом :P

до того, где моя жена рожала - 5 минут на машине ночью, 10 днем :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гкхм... дружину перевели в палату. Перейми припинились, води не відходили, родів не було... Кажуть так буває -- "розминка". Поскільки води не відійшли, то переживати нема чого -- все в межах норми. Завтра проведуть додаткові обстеження і вирішать що робити -- відпустити додому, тримати в палаті чи штучно стимулювати родову діяльність. От такі "приколи нашего городка" :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот насчет "Штучной стимуляции" - нужно чтоб они сразу ввели всю дозу препарата, а не по чуть-чуть, ибо он перекрывает ребятенку кислород в плаценте... Если ввести сначала маленькую дожу, то схватки усилятся, но роды могут и не наступить... А вот ребенку дышать будет нечем...

З.Ы. У нас была такая ситуация... Малый потом ночевал в реанимации и еще пару дней кислородом дышал...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки я знаю,в нашому роддомі лікарі не підтримують штучну стимуляцію.Знаю випадки коли навіть води відійшли і жінка сама просила штучну стимуляцію,лікарі чекали до останнього і дочекались нормальних родів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2.5 роки назад ше й як пыдтримували... просто справа в тому, шо в нашого роддому є угода з якимись там америкосами на поставку плаценти... а після стимуляції вона вже не годиться... от і мучать жінок...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раз всі діляться враженнями, то і я своїх 5 коп вставлю: ходив на курси, вроді все знав, що і для чого робиться, от тільки ніде не кажуть, що пуповина не не м"яка, а... хм, вибачайте жінки за порівняння... схожа на пластикову трубку, доволі жорстка і так просто її не переріжеш.

Я не планував перерізати пуповину, точніше я просто не задумувався над цим питанням, але коли малого від"єднали від дружини і поклали на стіл, то запропонували відрізати лишок тієї самої пуповинки... я без задньої думки взяв запропоновані ножиці і спробував різати - не тут то було, силу прийшлось прикласти досить велику. по важкості перерізання схоже на товстий картон.

ЗІ мо ножиці тупі були?

2 Plum: удачі вам :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чув,що існує думка,що пуповина повинна відпасти сама,коли дитині стане не потрібною.Кажуть,що саме в перші години після родів значення пуповини найбільше,типа там передається родова інформація,те,се. Згадаю звідки інфа розкажу точніше.

ТО keepo:добре,що сказав.Якщо запрпонують відрізати,скажу хай краще це зробить профі. :huh:

ЗІ:а плаценту потрібно забирати і закопувати!

ось знайшов пару цікавих посилань: http://www.baby.org.ua/chitaem/tvoymalish/okonchat.html

http://www.bw.uatop.com/?id=2671&page=...art=all&b=b

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чув,що існує думка,що пуповина повинна відпасти сама,коли дитині стане не потрібною.Кажуть,що саме в перші години після родів значення пуповини найбільше,типа там передається родова інформація,те,се. Згадаю звідки інфа розкажу точніше.

хм, ну так просто вона не відпаде, по крайній мірі перші пару днів це точно.

ТО keepo:добре,що сказав.Якщо запрпонують відрізати,скажу хай краще це зробить профі. :rolleyes:

коли моя дружина народжувала, порядок відрізання такий: пуповина прикріплена до плаценти, після народження плацента вийшла, частину пуповини відрізали, залишили десь сантиметрів 10-15 від тіла дитини, причому біля самого животика поставили зажим. дитинку витерли, і після цього запропонували мені відрізати ті 10 сантиметрів... залишився зажим і десь 3-4 см пуповини, яка відсохла і відпала через тиждень.

Так що можеш не переживати - відріжеш нормально і ніяких проблем не буде

ЗІ можу сфоткати пуп малого, щоб ти переконався, що навіть я, як непрофесіонал, дитині не зашкодив :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вадим, шо там в вас, я щиро вболіваю і заздрю! Тож хочу :blink:.

А, хлопці, тут так нічо балакають. В житті б не повірила, якби сама не читала. "Поради молодому батьку" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в нас народився синочок. Гарненький такий, синенький ;)

Зараз лежить в мами на грудях і гамає, вже став рожевим ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я то думаю куди ти пропав.

УРААААААААААААААААААААААААААААААААААААА

УРААААААААААААААААААААААААААААААААААААА

УРААААААААААААААААААААААААААААААААААААА

Ех третій козак це кльово. Цілуй і обнімай жінку за нас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...