Перейти до змісту

Маладой атэц


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 205
  • Створено
  • Остання відповідь

Відбій повітряної тривоги!Схоже,що це передвісники.Перейми йдуть постійно,але поки слабкі.Тому мене відправили додому,а дружина залишилась.Чекаю нового сигналу.

ЗІ:то я просто із жадібності попросив дитятко троха пригальмувать,бо з 1-го січня дадуть на 4500грн.більше.Пообіцяв велику канхвету. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

держитесь! все бу гут!

на канфеты - наплевать, главное чтоб все хорошо было.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shura - це тобі на канхвети наплювати - а всі діти люблять канхвети!!

Мама, мабуть, будучи вагітною, їла або канхвет або солоний огірок/помідор ...(якщо огірок/помідор - то тепер сама пора їсти канхвет)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пока ребенок zaHARE дорастет до конфет - конфета испортится :)

у меня жена просто ела. все и много :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну,шо,приймайте до лав форумчан нєвєсту! :smile3: Дєвка вогонь,стандартні параметри:3,2кг і 51см.(акушерка спочатку помилково наміряла 61см,я чуть не впав).Мамі було важкувато,але гріх жалітись,бивалиє кажуть,що в нас ще дуже даже нормально.Обійшлись без криків,хоча в сусідньому родзалі матушка(жінка попа) кричала за трьох.

Ну перший переляк вроді пройшов.Батьком ще себе не повністю усвідомив,та й доцю іноді синулькой називаю(за шо получаю наганяї від мами).Шо робить тепер з нею без понятія,вся накопичена теорія,зрадницьки мене покинула.Сестри і акушерки випхали мене додому.Так шо до вас,друзі форумчани,в мене,мабуть, буде багато запитань.

ЗІ:Донечка,всі сьогоднішні салюти і феєрверкі,яких ти на жаль не побачиш і на щастя не почуєш присвячуються тобі.Ура!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мої найщиріші вітання! Нехай росте здоровенька! :smile3:

Така дрібненька... мій найменший син народився 3.8 кг... повезло мамі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Захар, щиро вітаю!

Чим можем - поможем! Добрим словом, порадами і власним досвідом.

Як то кажуть -"тато не той хто "зробив" - а той хто виховав". Успіхів і мудрості у вихованні доці!

ЗИ. Як назвали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ой, как хорошо!

мои поздравления!

куда заходить за советом - ты в курсе, сюда и пишешь :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А стосовно імені,відчуваю,прийдеться поборотись.Мама хоче назвати Устинкою.Я проти,особливо коли її побачив.Ну не Устинка вона.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А стосовно імені,відчуваю,прийдеться поборотись.Мама хоче назвати Устинкою.Я проти,особливо коли її побачив.Ну не Устинка вона.

А на кого схожа?

Варіанти імені вже є?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Захар, вітаємо! А конхфета не допомогла? :)

А Устина по церковному календарю чи як?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1.По церковному в цей день Зоя,але якось я спілкувався з батюшкою,то він казав,що прив'язуватись до імені згідно дати в церковному календарі необов'язково.

2.Устиною дружина вже почала її називати ще під час вагітності.Її інтуіції я довіряю,в жінок вона хороша.

3.Підтвердилась правильність вибору імені ще сьогодні.Згідно часу і місцю народження знайомий астролог сказав,що дуже благоприємні в імені склади "па","тха","на".Так як в імені Устина присутній склад "на",то вибір вдалий.

4.Переглянув значення імені Устина і побачив,що це дійсно мій характер+характер дружини.

Так що вітаємо Устинку.Дружина каже,що через пару років це буде модне ім'я. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітаю!!!!!

Хай зростає батькам на радість і дідам/бабам на втіху.

Головне щоб здоровенька..

Канхвєти я їй сам принесу - як тільки можна буде!!! Ми тута із Шурою сперечалися..

Тому - чекай де в гості (скажи куди :) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перше птання-Щеплення.

Від гепатитного щеплення відмовились.Зараз на черзі протитуберкульозне.Я проти,на дружину тиснуть.

Що підкажете?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Захар, зараз будуть сипатись помідори в мій бік. ;) Не робіть щеплень до 3 місяців. Ви, мабуть, читали, скільки там всякої гидоти, http://www.1796kotok.com/privivki.htm ну не треба воно такій малій дитині! Моя медсестра мені погрожувала і так, і сяк, а потім сама зізналась, що до 3 місяців краще не робити. І є такі, від яких взагалі можна відмовитись і в школу візьмуть, наприклад, гепатит і манту. Напишіть відмову до 3 місяців і від вас відчепляться на цей час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гепатит мы еще не делали. вроде на этот месяц запланировано. (на 9.5 месяцев)

сделали весь комплекс АКДС и БЦЖ.

но делали с опозданием по причине немного раннего рождения ;)

то, что до 3 месяцев не было ничего - это факт

а потом по графику раз в месяц что-то кололи...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У моє малої проба Манту викликала підвищену температуру.. Хоча лікарка із піною біля рота казала що таке неможливо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пізно,від гепатиту мені вдалось відбитись,а от БЦЖ сьогодні,поки мене не було,дотисли(допомогли дружини батьки) і вкололи.Блін!!!!Да

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пізно,від гепатиту мені вдалось відбитись,а от БЦЖ сьогодні,поки мене не було,дотисли(допомогли дружини батьки) і вкололи.Блін!!!!

То tamiris:дуже дякую,я всю цю інфу знаю,але бачиш як виходить.Я тільки за двері,а вони раз і все обтяпали.

І виходить,що вроді як вся відповідальність за дитину на мені,а от "добродії"навколо всюди втрутяться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...