Перейти до змісту

Євромайдан - Луцьк!


kudrom

Рекомендовані повідомлення

В Європі ніхто нікому не поступається місцем.

Особисто ви можете не поступатись.

Я нікого ні до чого не переконую, нів"якому разі! Це все дуже добре. Просто такий факт.

В Іспанії люди настільки горді що коли ти комусь поступаєшся міцем - значить вказуєш йому на його вік і це їх задіває. Ось який має бути європеєць, гордий і незалежний. А ми постійно від когось допомоги чекаємо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
В Іспанії люди настільки горді що коли ти комусь поступаєшся міцем - значить вказуєш йому на його вік і це їх задіває. Ось який має бути європеєць, гордий і незалежний. А ми постійно від когось допомоги чекаємо.

А ще в них практикується сієста та корида. Будемо брати приклад? Та й пенсіонери в них, мабуть, більш "жваві", ніж наші.

Особисто я свій вибір в цьому питанні давно зробив і змінювати його не буду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да і там немає такого поняття друзі, я думаю там не зрозуміють якщо подзвонить друг в два часа ночі і скаже треба допомогти, і кинеш все і поїдеш допомагати.

в швеції ніхто не вийде з квартири поки на площадці сусід щось буде робити, аби не здороватись з ним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MACCEN, ти у Швеції був, радной? Чи хоча б у Словаччині чи Німеччині? У Швеції російським велотуристам на запитання "чи можна напитися десь?" хазяї вказали на хату, де там кухня , вода і т.п., а в хаті були "тілівізор, відєомагнітофон імпортний і т.п." і не було хазяїв. Лишай свої здогадки при собі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Іспанії люди настільки горді що коли ти комусь поступаєшся міцем - значить вказуєш йому на його вік і це їх задіває. Ось який має бути європеєць, гордий і незалежний. А ми постійно від когось допомоги чекаємо.

А ще в них практикується сієста та корида. Будемо брати приклад? Та й пенсіонери в них, мабуть, більш "жваві", ніж наші.

Особисто я свій вибір в цьому питанні давно зробив і змінювати його не буду.

В сієсті нічого поганого не бачу, навіть за. Я думаю, що КПД людини збільшується якщо вона в обідню перерву більше відпочине. Тільки знову ж таки не про наших людей які "розкачуються" на роботі.

Пенсіонери таки так, ці люди позичать запалу ще любому молодняку, але це через те, що в них нема турбот які мають наші пенсіонери. Вони не паряться, їздять відпочивати на моря, подорожують, грають в гольф ітд. Звісно не всі так живуть але з тими з якими я спілкувався живуть саме так. Чесно - позаздрив, наші люди злі на все і вся, мало де побачиш посмішку в транспорті чи навулиці, там навпаки...

З.І. Кориду заборонили в якій фізично вбивають бика. Окремо здається пару міст залишилось з класичною коридою.

З.І.І. Є нам що прагнути змінити і на кого рівнятися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З.І.І. Є нам що прагнути змінити і на кого рівнятися.

Я теж підтримую ідею двогодинного відпочинку посередині робочого дня.

Особливо корисно це було б для людей, які займаються фізичною працею.

Але все впирається в менталітет, трясця йому.

Спробуй скажи влітку в селі, що ти після обіду поспиш годинку-другу - слова про "добрих і відкритих людей" будете слухати з усмішкою.

Коротше, прагнути є куди, але і особливо рівнятись не варто. Ті ж іспанці, здається мені, не рівнялись ні на кого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да і там немає такого поняття друзі, я думаю там не зрозуміють якщо подзвонить друг в два часа ночі і скаже треба допомогти, і кинеш все і поїдеш допомагати.

в швеції ніхто не вийде з квартири поки на площадці сусід щось буде робити, аби не здороватись з ним.

А мені розказували, що в Швеції сусід може прийти зранку до сусіда, не порушуючи його спокій, взяти його авто, з'їздити по справах, поставити де взяв і це все без ніяких випрошувань і претензій один до одного. І двері вони (але не буду розписуватись за всіх шведів) теж не закривають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в швеції ніхто не вийде з квартири поки на площадці сусід щось буде робити, аби не здороватись з ним.

О по опису я починаю підозрювати, а чи не живу я вже в Швеції?

Скрізь є люди і люди різні. Є добрі, є інші, але все рівно різняться вони повагою і повагою до незнайомої людини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MACCEN, ти у Швеції був, радной? Чи хоча б у Словаччині чи Німеччині? У Швеції російським велотуристам на запитання "чи можна напитися десь?" хазяї вказали на хату, де там кухня , вода і т.п., а в хаті були "тілівізор, відєомагнітофон імпортний і т.п." і не було хазяїв. Лишай свої здогадки при собі.

Це було в Фінляндії,але у Швеції майже те саме.Хата замкнена на ключ,а ключ у дверях.машини не замикають і на сигналку не ставлять. Знаю випадок,як українець прийшов до поліцейського відділку взимку в одному светрі,то в результаті йому видали в префектурі картку на 500 єврів,щоб вдягнувся тепліше і мав що їсти на перший час поки розберуться з його справою(він втратив паспорт).

да і там немає такого поняття друзі, я думаю там не зрозуміють якщо подзвонить друг в два часа ночі і скаже треба допомогти, і кинеш все і поїдеш допомагати.

в швеції ніхто не вийде з квартири поки на площадці сусід щось буде робити, аби не здороватись з ним.

А німці,вибачте,пердять.Ужос,вони й нас заставлять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це було в Фінляндії,але у Швеції майже те саме.Хата замкнена на ключ,а ключ у дверях.машини не замикають і на сигналку не ставлять. Знаю випадок,як українець прийшов до поліцейського відділку взимку в одному светрі,то в результаті йому видали в префектурі картку на 500 єврів,щоб вдягнувся тепліше і мав що їсти на перший час поки розберуться з його справою(він втратив паспорт).

Чув майже 1 в 1 про Данію, розповідав швагро який там працював, їдеш по трасі - попід трасою як і у нас селяни яйця та птицю продають, тільки продавців немає, лежать продукти та цінник, людина зупиняється, бере собі продукти - в картонну коробку ложить гроші, ніякого контролю, все на довірі. Для наших людей це щось дивне, світосприйняття до такого просто не готове, як він розповідав про цей випадок - його колеги накинулись на "халяву", обікрали селян і поїхали далі, да і відношення до наших земляків там відповідає цьому вчинку, ми для них просто дикуни...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А нашим головне концерти. На всі проблеми можна відповідати: "зате ми гарно танцюємо" :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А нашим головне концерти. На всі проблеми можна відповідати: "зате ми гарно танцюємо" :(

Ці люди вийшли і показали свою позицію. Не полінувалися і не побоялися поганої погоди, ризиків потрапити під кийки міліції чи кулаки "тітушок", потенційного переслідування на роботі/університеті. Вони мали чимось займатися, якось знімати нервову напругу, та в кінці кінців, зігріватися у холодну погоду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби в нас зробили щось подібне, наприклад проводити стрілковий вишкіл на базі варти порядку, що і так є в кожному селі, а у всіх райцентрах тримати невеликий арсенал стрілецької зброї для партизансьої війни про всяк випадок - Путлер навіть і не мріяв би поткнути свого носа в Україну, тут би йому другий Афганістан зробили. Регулярна армія стала-б фактично непотрібна, і вартувало би це копійки, в порівнянні з видатками на оборону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас такого не буде. Бо це не Путін буде боятись, а сам Яник, що прийдуть дуло в сраку і нафіг з хати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А нашим головне концерти. На всі проблеми можна відповідати: "зате ми гарно танцюємо" :(

Дотанцювались.Головне гасло "хто не танцює-той москаль" скоро всі під москалями будем.А де покоління студентів 2004р?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Багато з покоління студентів 2004 мені сказали нах мені той майдан, я вже в 2004 році там стояв і що маю?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Три меседжи, які треба донести до кожного:

1) Приходьте на майдан! Будь-коли. Головна збірка - НАРОДНЕ ВІЧЕ "НІ - ДИКТАТУРІ"! Тетаральний майдан, 13:00, 1 грудня.

2) Записуйтесь на Київ. Записуйтесь у волонтери! ТРЕБА ЛЮДИ!

3) Хто має власні авто і може їхти на Київ. Приходьте на майдан і забиратйе пасажирів!.

4) Ми звертаємося до представників бізнесу. Нам потрібна матеріальна допомога! Просимо підтримати, чим можете! Якщо ви за Євромайдан!

УВАГА! УВАГА! УВАГА!

Загальна мобілізація. Програма майдану сьогодні скасовується. Відтепер діятиме лише он-лайн трансляція з Києва. Завтра, 1 грудня, усі на майдани (Києва, Луцька, своїх міст чи селищ). У Луцьку о 13:00 на Театральному майдану відбудеться народне віче "НІ - ДИКТАТУРІ!".

Ситуація у Києві, а саме побаття євромайданівців та розгін євромайдану БЕРКУТОМ говорить про те, що влада налаштована агресивно знищити наше з вами право мітингувати і обирати європейський вибір. Очевидно, що президент дав добро на цей розгін. Влада усіма методами намагатиметься нас утискати і розігнати, побити і посадити! Тому всі на майдан. Потрібна підтримка кожного!!!!!!!!!!!!!!!

НЕДІЛЯ, 1 грудня

13:00

Тетаральний майдан

Народне віче "НІ - ДИКТАТУРІ!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Багато з покоління студентів 2004 мені сказали нах мені той майдан, я вже в 2004 році там стояв і що маю?

Якщо так думати, то навіщо ми взагалі з Радянського Cоюзу виходили? Ходили у кофтах "BOYS" і все було б ок.

Більше свободи і можливостей отримуємо завдяки тим дітям, які мерзнуть (і мерзнули у 2004р.) на морозі. Вже дуже скоро ти, я і всі ми зможемо взяти паспорт в кишеню і поїхати в Іспанію чи Португалію без жодних проблем. А найголовніше - ми станемо відкритими всьому світу: як у фінансовому, географічному, економічному так і культурному плані.

Багато хороших людей за цю українську мрію життя своє віддали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...