Перейти до змісту

Євромайдан - Луцьк!


kudrom

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Ні навпаки, зібрали. Готуються завтра до концертів. Сьогодні взагалі класно з вогняними бочками, тепло, можна говорити, можна втикати на вогонь. Час біжить непомітно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь в 0:15 зіграли в єврофутбола на Театральному. Загалом все спокійно. Міліція в безкоштовній охороні.

Луцьк - європейське місто.

А знаєте, чому я точно хочу, щоб Україна була в ЄС? Тому що наша акція в Любліні вчора була незаконною. До нас прийшли поліцейські і спокійно поговорили зі мною, як з організатором. Попросили паспорт і контактні дані. На моє звичне питання: "Чи я отримаю штраф?", пан поліцейський щиро здивувався, адже за його словами ми користуємося своїм правом на мирні збори, хоча й не виконали формальних вимог польських законів. Щойно мені телефонував комісар з місцевої поліції і вибачаючись за те, що турбує мене, поцікавився, чи не плануємо ми найближчим часом інших акцій, бо якщо плануємо, то треба про це повідомити, бо вони хвилюються, що без повідомлення не зможуть запевнити нам належну охорону і безпеку. Після побажання успіху в нашій справі, ще раз вибачився і побажав гарного вечора. Поліція служить людям, навіть не власному народові, а робить це щиро і професійно. А тим часом в Україні на цілком законних акціях людей б"ють, нищать майно і потім везуть на судилища, де справедливістю навіть не пахне. Правоохоронні органи - це кровеносна система держави. У нашої - четверта стадія раку крові…

Та сьогоднішня влада добряче підсолила всім, без виключень. Самовпевнено, сліпо, нагло розкрадаючи країну, вони у поспіху забули про власну безпеку. Правоохоронні органи, військові - теж народ і, сподіваємось, теж бажають змін на краще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вечером будет концерт, уже заявлены Фиолет (с учетом того что Положинский в Луцке, думаю он тоже выступит), и YEGANOV Project

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Онунарешті.

Студенти ЛНТУ скандують «Революція!» і прямують на Євромайдан

Сьогоднійшній ранок в Луцькому національному технічному університеті по-справжньому революційний. Принаймні, для студентів. Уже з початком першого заняття групи активістів з рупорами збирали студентів по аудиторіях, закликаючи вирушити колоною до головного майдану міста - Театрального.

Викладачі ЛНТУ сприйняли ідею студентів по-різному: одні підтримували студентів, інші, як виявилося, були агресивно налаштовані. Люди були настільки збуджені емоційно, що навіть виникали словесні перепалки. Зокрема, один з викладачів, ім’я якого не називали, погрожував «дати» в обличчя студенту.

Уже о 10.00 декількасот студентів, організованих активістами, скандуючи «Революція!», вирушили колоною по вулиці Львівській до центру Луцька. Колону супроводжують 6-7 міліціонерів і одна машина правоохоронців.

Студенти ЛНТУ налаштовані зібрати студентів інших навчальних закладів. Зараз колона підійшла до ВПУ №2, звідки прямуватиме до Євромайдану.

Прямо як в 2004му.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно по Лесі пройшли, голосно скандуючи "Україна (щось там далі не розчула)

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно по Лесі пройшли, голосно скандуючи "Україна (щось там далі не розчула)

:)

"Україна - понад усе!"
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так аж ..ухххх))). До слова, для гарного настрою мітингувальників.. декілька фото від колег із Києва

1476426_662730913758176_1331249093_n.jpg

Взагалі, люди пишуть, що міліціонери - переважно - няшки ))))

1471913_663130393718228_506996432_n.jpg

Пташечка :)))

1457532_663130347051566_2080190766_n.jpg

Вчора

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так аж ..ухххх))). До слова, для гарного настрою мітингувальників.. декілька фото від колег із Києва

Наші мітингувальники ці фото побачать хіба що з дому. Тому - сюди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На майдані є вайфай, а в людей з собою - "технології". Тому добре все побачать ті, що борду читають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На майдані є вайфай, а в людей з собою - "технології". Тому добре все побачать ті, що борду читають.

Так, бачив я як їх використовують. "А давайте текст пісні знайдемо" або "Зроби мене адміністратором в групі". Один тільки хлопака з Рівного час від часу моніторить події в інших містах. А ті, що її читають, в неї ж і відписують. Більшість все одно в ВК.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було приблизно 4 тисячі студентів! концерт почнеться з 17:00 ))) приходьте всі підтримати вступ України в ЄС!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було приблизно 4 тисячі студентів! концерт почнеться з 17:00 ))) приходьте всі підтримати вступ України в ЄС!

Було враження, що було не 4 тисячі, а значно більше. Приємно було, що молодь наша не стоїть осторонь, і вміє не тільки пиво пити :_02:

СЛАВА УКРАЇНІ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Випадкова розмова сьогодні на Лесі Українки.

Йду з центру вниз, на майдані співають, танцюють студенти. Обганяє мене молодик і кидає сам до себе, але голосно:

- Вот же быдло собралось, да?

- Чого це бидло?

- Да вот нефиг им чем заняться

- Пффф! Люди відстоюють свої права. В чому проблема?

- Ну да, и что настоят? ЗАчем нам та Европа? Россия нам ближе.

Глянув на мене і зрозумів, що розмова закінчена

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Випадкова розмова сьогодні на Лесі Українки.

В Росії народ такими дурницями не займається, що не зрозуміло? ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Росії народ такими дурницями не займається,

Він, походу, там взагалі нічим не займається...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Простои ихние жалкие порывы свалить режим Путлера, не сравнятся с нашей силой!

Ты недооцениваешь нашу МОЩЬ! (С) Палпатин

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Простои ихние жалкие порывы свалить режим Путлера, не сравнятся с нашей силой!

Спочатку подивимось на результат ;)

Ты недооцениваешь нашу МОЩЬ! (С) Палпатин

Імперія - це мир і порядок. А також жорстокі придушення і геноцид рас.

Так що якось воно не дуже підходить ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Простои ихние жалкие порывы свалить режим Путлера, не сравнятся с нашей силой!

Спочатку подивимось на результат ;)

Ты недооцениваешь нашу МОЩЬ! (С) Палпатин

Імперія - це мир і порядок. А також жорстокі придушення і геноцид рас.

Так що якось воно не дуже підходить ^_^

Давайте для начала добьёмся мира и порядка. Всё остальное потом =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як збирались студенти вду на зупинці біля гол. корпусу, мужик на грязнючому ланосі (аж номер не було видно) зупинився прямо на дорозі, щось гукнув (почув тільки мат) і далі поїхав. Зате 3-4 машини бібікнуло :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правильно! Одразу треба було йти до царя Бориса, міськрада і так підняла пропор Європи

— Какого Бориса-царя? Бориску? Бориску на царство? Так он, лукавый, презлым заплатил за предобрейшее, сам захотел царствовать и всем владети! Повинен ...........!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...і далі поїхав...

І правильно зробив. Мирні демонстрації то вони мирні, але це не означає що дати по гриві такому оленю за "тільки мат" студенти би побоялись :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...