Перейти до змісту

Євромайдан - Луцьк!


kudrom

Рекомендовані повідомлення

Сабж от DiFoto from Фейсбук

1426232_286786248113185_789865164_n.jpg

Чуваки і падругі! Я зара роблю прапорці і в мене ділєма - продавати я їх не можу за ідейними принципами, а роздавати просто так - за сімейними. Нам у Луцьку на євромайдані нехвата отої ідентики, як кажуть дізайніри. Я сьодня до 4-х ранку робив значки, які оплатив мій улюблений "Удар"(щітайте, шо то реклама, але то моя улюблена партія і я буду голосувати за Клічка навіть якшо мене кидануть і не заплатять) і зара роблю оті прапорці, теж на ніч робота. В чому суть - купіть прапорця, будь-ласка, да? І віддайте чотири з тих пяти, шо купили - людям на майдані у Луцьку! Як там єслі шо - моя картка 4405 8850 1795 0624 у Прівєтбанку, на ім'я(як ні странно) Сандалова Дмитра Леонідовича - я можу роздати ті прапорці за вас, чесно, тіко якшо ви їх купите. Собівартість прапорця орієнтовно 4,89 грн.(якшо не рахувати електрику), само собою я то роблю задарма, тому.... Налітай, чи шо? А ше можете купити ті прапорці на Відродження, 10 , у нашому фотосалоні, просто на касі, ага. Але по 10 грн за пару, і другий прапорець з тої пари я занесу знов таки на майдан. Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

А чому зірочки євросоюза не на фоні українського прапору?

Було б зачотнєє!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

обновіть лого форуму.

1_1_boardlogo3.png

п.с. якщо потрібно можу гарненько намалювати....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПРОГРАМА #євромайдан Луцьк на 28 листопада:

9:00 - збір на Театральному майдані і ході на Київський майдан.

10:00 - мітинг під стінами облради/ОДА. Опісля хода назад до Театрального майдану.

12:00 - молитва за Україну та її долю.

15:00 - танцювальний майстер-клас від тренерів танцювальної студії OZONE

16:00 - вуличний університет "Студент студентам про Асоціацію з ЄС". Виступить студент Факультету міжнародних відносин СНУ імені Лесі Українки Сашко Новак.

17:00 - 22:00 - виступи музичних гуртів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Усім охочим роздавали гарячий чай, пшеничну кашу зі шкварками, хліб. У найближчому меню – макарони, кукурудзяна каша.

«Закликаємо усіх небайдужих допомагати в організації гарячого харчування: приносити крупи, олію, тушонки, моркву, цибулю. Словом такі продукти, які можна швидко готувати в умовах польової кухні», – зауважив Пащенко.

http://vk.com/nash_lutsk

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По ходу на ранішній київський в 10.40 - купа плацкарта і купейних. Більше 150 місць. На вечірній також купа місць. Треба їхати на Київ. Плацкарт 70грн. Купейний 100грн. В 11 виїхали, в 19 приїхали. Чого тормозимо? В пятницю столиця України мусить нагадати Європі, що вона також Європа. А це без нас з вами зробити вкрай важко. Зі Львова виїхати чимось рейсовим пасажирським практично неможливо, а тут купа місць

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По ходу на ранішній київський в 10.40 - купа плацкарта і купейних. Більше 150 місць. На вечірній також купа місць. Треба їхати на Київ. Плацкарт 70грн. Купейний 100грн. В 11 виїхали, в 19 приїхали. Чого тормозимо? В пятницю столиця України мусить нагадати Європі, що вона також Європа. А це без нас з вами зробити вкрай важко. Зі Львова виїхати чимось рейсовим пасажирським практично неможливо, а тут купа місць

так тепер же тут, в Луцьку, вечірню дискотеку включили, смисл кудись їхати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так тепер же тут, в Луцьку, вечірню дискотеку включили, смисл кудись їхати?

Ну все правильно.

Дискотека щовечора, польову кухню і пункт обігріву Башкаленко поставив. На п’ятницю, чи коли там основний двіж в Києві планується, взагалі зорганізують якийсь луна-парк з «игрищами и блудницами». І правда, чого в той Київ пертися? Навіть за тих 30 срібняків 50 гривень, що хтось там в сусідній темі пропонує ;) ?

А ви кажете влада не знає що робити з повсталим народом. Та Клімчук сам всі прапорці в Діфото викупить і особисто буде їх роздавати на Театральному зі своїм афтографом, аби тільки з Волині якнайменше людей поперлося до столиці в ці дні :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніхто не забороняє осуджувати, бути не згідним з протестними рухами. Хтось скаже:"Я немаю часу хньою займатись. Я працюю, утримую сім'ю." Хтось:"Дурні! Це ж нічого не змінить. Все вже вирішено і сплановано. Ви ні на що не впливаєте. І т.д." А на що впливаєте ви керуючись такими посилами? За вас вже давно все прийняли, вирішили. На вас вже давно ніхто ніякої уваги не звертає. Максимум пару речень по зомбіящику. Ви самі зробили себе ніким, безмовною і бездієвою істотою, здатною у всіх інших бачити все погане, що є у вас. Ці тисячі на Майдані внесли коректіровку в плани влади, заставивши виправдовуватись, роз'яснювати, почуватися меньш комфортно, збавити оберти. Влада розраховувала на таких як ви, але знайшлися сотні тисяч не таких і певні зміни в їх політиці можна вже спостерігати. А тут ще ваша молодь, збайдужіла до всього крім споживання, покоління айфонщиків, ваше всьо, побачило протести, побачило людей, яким не пох. І можливо хтось з них колись стане також тим кому не пох. Забагато слів в вашу сторону. Йдіть працюйте, утримуйте сім'ї. Ви ж і так ні на що не впливаєте, все вже давно за вас вирішили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та Клімчук сам всі прапорці в Діфото викупить

Клімчук у Вільнюсі!!!:)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніхто не забороняє осуджувати, бути не згідним з протестними рухами...

Та все воно звісно що так, апелювати немає чим. Тільки знову питання. Ти це пишеш стоячи на Майдані Незалежності / перебуваючи в дорозі на Київ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поїзд біля 11 - ї. А ти це пишеш де?

Тоді "ріспєкт і уважуха" :ok2:

П.С. Та в Луцьку я, сім'ю годую )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За сприяння опозиційних депутатів обласної ради делегація із 30-ти студентів потрапила у сесійну залу. Двоє представників студентства виступили перед присутніми. Волинські студенти заявили, що приєднуються до політичних вимог опозиційних політиків і вимагатимуть відставки уряду Азарова, імпічменту Януковича та перевиборів Верховної Ради.

Вигуками «Ганьба!» студенти засудили відсутність на сесії депутатів від Партії регіонів та групи «тушок», а також голови Волинської ОДА Бориса Клімчука.

Клімчук апять сбіжаль?? Як і в 2004р. Повернувся (а чи викликали з поста посла) тільки, коли взашол на трон Янукович. Перевертень!

Але ж ні, ні: ми - Європа! А таааааак би хотілось :0127:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вечерняя программа на сегодня

Скільки коштують квитки? <_<

мішок гречки для "фан-зони" ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вечерняя программа на сегодня

Скільки коштують квитки? <_<

мішок гречки для "фан-зони" ;)

Я думаю бутербродов для ночующих, будет достаточно :0111::0110:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво!

Глава Европарламента сказал, что думает о ситуации Украина-ЕС:

Отказ Украины от ассоциации с Евросоюзом связан, среди прочего, с недостаточной готовностью ЕС оказать этой стране необходимую помощь. С такой оценкой выступил сегодня председатель Европарламента Мартин Шульц.

«Полагаю, что мы недооценили драматизм внутриполитической ситуации в Украине», — заявил он в интервью радиостанции «Дойчландфунк». По его мнению, «Украина в экономическом и, прежде всего, в финансовом отношении находится в глубочайшем кризисе с момента установления демократии».

«Им срочно необходимы деньги, они настоятельно нуждаются в надежном газоснабжении», — сказал глава Европарламента.

С его точки зрения, Евросоюз не был готов оказать помощь Киеву в такой степени, как Россия.

«Помогать государствам, находящимся в кризисе, в Европе не особенно популярно», — отметил Мартин Шульц.

«А Украина получает, если посмотреть на предложения из Москвы, краткосрочную помощь, которую мы, европейцы, в этой форме не можем или не хотим предоставить и это является одной из причин, по которой правительство Украины, находясь под этим гигантским давлением, в конце концов решилось на кооперацию с Россией», — пояснил он.

http://news.mail.ru/inworld/ukraina/global/112/politics/15853682/?frommail=1

____________________________________________________

Представники адміністрації канцлера Німеччини Ангели Меркель, коментуючи європейсько-українські перспективи підкреслили, що "програма "Східного партнерства" є самостійним інструментом розвитку відносин з нашими східними сусідами, і цією програмою однозначно не передбачена перспектива членства в ЄС", - повідомила одна з найстаріших медіакомпаній ФРН Deutsche Welle (Німецька Хвиля).

____________________________________________________

Європа вже зрозуміла що до чого!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Європі ніхто нікому не поступається місцем.

Особисто ви можете не поступатись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...