Перейти до змісту

Євромайдан - Луцьк!


kudrom

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Правда чи ПРОВОКАЦІЯ ???

"... На виїзді з Луцька невідомі побили активістів, які їхали до Києва, - пишуть ЗМІ Волині.

Автобус з луцькими активістами перепинили на виїзді з міста люди у формі правоохоронців, - повідомляють Волинські Новини.

Подія сталася сьогодні, 1 грудня, близько 9:00, поблизу села Гаразджа.

Дівчина, яка не захотіла назватися, повідомила на майдані, що активістів, які їхали на протести до столиці, побили, і вони в синцях повернулися додому.

«Подзвонила моя сестра і сказала: будьте акуратніші. ЇЇ чоловік виїхав о 8 годині автобусом на Київ, а о 9 годині вже був удома – весь у синцях», - розповідає дівчина.

З її слів, автобус зупинили правоохоронці, попросили людей вийти та побили гумовими кийками. До слова, як каже дівчина, кийки були зверху покриті гумою, а всередині – дерев’яні. Від серйозніших травм людей врятував зимовий одяг.

Цю інформацію підтвердили координатори луцького Євромайдану. Зокрема, Володимир Бут-Гусаїм розповів, що у тому автобусі їхало чимало знайомих. Зараз починає надходити від них інформація.

«О 8 ранку з Луцька на Київ виїхав автобус, у якому було близько 20 людей. При виїзді з Луцька стояло декілька машин ДАІ з київськими номерами. Люди в формі правоохоронців зупинили автобус і наказали людям вийти. Потому побили їх кийками. Дехто з постраждалих у тяжкому стані, а дехто відбувся синцями. Постраждалі вже вдома»,- повідомив активіст Євромайдану.

До, слова, він не вірить, що до цієї події причетні волинські правоохоронці. Адже керівник волинських міліціонерів офіційно запевнив, що до протестувальників не будуть застосовувати силові методи.

У травмпункті міської лікарні повідомили, що поки що до них постраждалі не зверталися.

Чи дійсно такий конфлікт мав місце, волинські правоохоронці поки не підтвердили. У міськвідділі, райвідділі, державтоінспекції області поки немає інформації про інцидент. Про це розповіла керівник СЗГ УМВС у Волинській області Оксана Блищик... "

http://www.volynpost.com/news/23693-zmi-pid-luckom-pobyly-aktyvistiv-iaki-ihaly-v-kyiv

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

їхав Глушець - стоїть ПАЗик з мєнтами, вроді внутрішні війська(спецназ) і автозак

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив всіх "своїх" :) Бачив Vanusa :), з прапором.Бачив Lask-y. Oksana 04, теж бачив. Kudrom,ти з прапором,жовто-синім,на плечах ходив? Теж бачив! :)

ЗЮ. Робкий я,засоромився підійти. Виправлюся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив Vanusa :), з прапором.

Так vanus же ж у Києві, хіба ні?!

Ні. Поїхав його брат.

А ми були з ним під його помаранчевим прапором

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене добив сьогодні закритий Палиців "ЦУМ"! Реально єдине місце, де ота вся маса людей могла відігрітись.

А у них раптово зламалось 2 вхідних дверей.

Гандон!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну , я гордий тим , що жодного разу в цьому висері палиці не був і не збираюсь, чого і вам бажаю - просто ігнорьте його. хай самі собі продають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кореспондент Радіо Свобода повідомляє, що і в Рівному, і в Луцьку до мітингувальників долучилися мери цих міст.

radiosvoboda

Це правда? Романюк був на Майдані?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене добив сьогодні закритий Палиців "ЦУМ"! Реально єдине місце, де ота вся маса людей могла відігрітись.

А у них раптово зламалось 2 вхідних дверей.

Гандон!

Занести йому його довбані планети з сонячного годинника ( зроблені за вкрадені у нас гроші) , через вікна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив всіх "своїх" :) Бачив Vanusa :), з прапором.Бачив Lask-y. Oksana 04, теж бачив. Kudrom,ти з прапором,жовто-синім,на плечах ходив? Теж бачив! :)

ЗЮ. Робкий я,засоромився підійти. Виправлюся.

так, я з прапором :) що тут соромитися, тре знайомитися і єднатися :)

цікаво, чи завтра на обладміністрацію люди так само масово підуть? Клім має викинути білий прапор і сказати, що Янукович на Волині більше не президент, я щітаю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

був на Театральній з 16:50 і ось щойно додому прийшов

помаранчевого прапору не було... і нікого з бордівчан не зміг знайти, бо не знаю в обличчя(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво, чи завтра на обладміністрацію люди так само масово підуть? Клім має викинути білий прапор і сказати, що Янукович на Волині більше не президент, я щітаю :)

В твіттері хтось писав що десь зараз Клімчук має звернення записувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кореспондент Радіо Свобода повідомляє, що і в Рівному, і в Луцьку до мітингувальників долучилися мери цих міст.

radiosvoboda

Це правда? Романюк був на Майдані?

Романюк закликав відправити Бориску у відставку.

Взагалі потрібно оголосити Луцьк та Волинь вільними від Януковича, Клімчука та всієї регіонівської банди.

Познімати їх портрети зі всіх державних установ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...