Перейти до змісту

Євромайдан - Луцьк!


kudrom

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Конкретна пропозиція - завтра в 9.00 на театральному майдані, звідти рух колони на Київський майдан, до облдержадміністрації. І там мають оголосити область без Януковича, не тільки місто.

Не тре паніки. Ви самі знаєте, яка наша опозиція. Але зараз без них ніяк. Чи давайте будемо в кожному повідомленні писати, що всьо, капєц, всьо просрали - якраз для підняття бойового духу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що я хотів почути ??? Я хотів почути конкретні кроки опозиції і що ми цими кроками досягнемо . А не бла бла бла ... ганьба .... бла бла бла. Для чого ви збирали майдан на Театральній площі те що було сказано я вже давно знав і нічого нового і особливого для себе не почув (((

Навіть я любитель всіляких планів бачу певний план, дивно що ви нічого не бачите чи ви певно просто боїтеся курчат?

Ціль: захопити облдержадміністрацю, так як міська з нами і обласна наскіьки я зрозумів теж, якщо ні то допоможемо їм в цьому.

План дій, хороший стратег не оголошує привселюдно! Хіба в армії Генерал оприлюднює всю стратегію? для цього є командири, щоб донесли солдатам необхідну інформацію безпосередньо перед боєм.

А для цього нам потрібно там бути!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

приходили в районі обіду на театральний, оранжевий прапор бачили :_04: . Нажаль, довго бути не мали можливості - були із сином(14міс), заради майбутньго якого і виходили. На 5-му каналі показували що в Луцьку зібралось 10тис людей.

Люди, виходьте на майдан і пам'ятайте, що виходите не закогось, а за себе і за своє майбутнє!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прошу врахувати що у більшості є робота якою вони дорожать, і вони не можуть не вийти на роботу бо у людей є певні зобов*язання , а наші політики як і ви просто говорите і існуєте у своєму уявному світі де людям не потрібно працювати...((( Боятись курчат ... ви щось курите ???))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У всіх робота. І у мене робота, в мене те сім"я і мені вже не 16, але в НАС КРАЇНА! Ви так і не запропонували чого ви хотіли, чи очікували, а то виходить не піду бо... не знаю як... і не розумію...?

Шановний! Я не палю, я за здоровий спосіб життя

А підозрюю ви просто засцяли! Ви взагалі своїм життям нормально керуєте з таким підходом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давайте без образ (хто сцяв хто не сцяв), головне тверезо мислити , сьогодні було більше людей ніж буде завтра (а завтра не вийде й половини ) і це факт і ображатись немає на що (((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прошу врахувати що у більшості є робота якою вони дорожать

у вас робота є сьогодні. А у моїх дочок - завтра. В тому і різниця.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тільки ЗА протести і сам там беру участь , але є багато але..... Доречі роботи у мене немає )))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давайте без образ (хто сцяв хто не сцяв), головне тверезо мислити , сьогодні було більше людей ніж буде завтра (а завтра не вийде й половини ) і це факт і ображатись немає на що (((

Тверезомислячий ти наш. Я не ображаюсь, просто втрачаю повагу :(

Все: ВСІМ ЗАВТРА НА МАЙДАН!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ukrainec Раджу перечитати вам ще раз повідомлення і зробити висновок хто кого міг образити !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно прийшов додому погрітись (благо недалеко йти). На Театральному досить багато людей, лунає запальна драйвова музика. Було вельми приємно слухати інформзвідку з Києва. Зокрема, потішила єдинодушна позитивна реакція на новину про спробу повалити пам'ятник Леніну. Теж був радий бачити колону автомобілів, які сигналячи завітали на майдан. Одним словом, все гарно і всіх запрошую завтра зранку підтягуватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі хочуть сидіти вдома, нічого не робити і щоб все було, і їм нічого за це не було, Вперед, на майдан - покажи що ти хоча б щось можеш, і тобі не насрать на те що твориться в Україні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Конкретна пропозиція - завтра в 9.00 на театральному майдані, звідти рух колони на Київський майдан, до облдержадміністрації. І там мають оголосити область без Януковича, не тільки місто.

Не тре паніки. Ви самі знаєте, яка наша опозиція. Але зараз без них ніяк. Чи давайте будемо в кожному повідомленні писати, що всьо, капєц, всьо просрали - якраз для підняття бойового духу?

Пропозиція хороша, і добре що вона переростає в "Україна без Януковича"

Людям набридло це свавілля, корупція, бандюгі які граблять народ, самі зажрані, а старенькі дід з бабою ледь виживають, бо треба лікі купити, ще й з голоду не вмерти.

Завтра в 10 будим з кулєгами біля адміністрації!

Ще б добре було якби з Яником і Клімчука і тіх сраїв вигнали...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб ви говорили, можете кинути в мене каменюкою, я ані слова не почула від політиків в Луцьку, намагалась, але не чула. Переповняли емоції, сльози. Коли доїджали до центру маршруткою, боялась повернути голову в сторону майдану, боялась, що побачу лише палатки активістів. А вся маршрутка вийшла в центрі і рушила на площу. Мене душили сльози радості, Луцьк встав і прийшов і об'єднався і злився в єдине ціле у своєму прагненні до змін і до протесту. Луцьк - це не політики, Луцьк - це МИ, лучани. Що зробиш, хтось має щось говорити з трибун, ми ж не на хвилину мовчання прийшли. Згадайте, в перші дні Євромайдану приходили купками на площу, не було кому нас згуртувати. Заклики зі сцени заводять, нагадують нам хто - ми, а хто - вони? З дитиною нарізала круги кругом Лесі, вдивлялась в обличчя людей, не побачила серед них пустих очей, всі свідомі, всі рішучі, всі європейці, як не крути. Відступили емоції, з'явилась гордість за нас, за націю, за Україну!!!

P.S. Імхо, бачила й провокаторів. Не схожі на лучан, викликали агресію, чіплялись біля сцени до виступаючих, до людей. Не п'яні, гарно одягнені, фізично крепкі дядьки. Не дочекавшись відповіді, пішли далі із закликами. Зброя проти них - фотовідеозйомка впритул.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

olun4ik, додам, що фотовідеозйомка виключно журналістами. Інакше - отримаєш на горіхи без "Суда і Слєдствія"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тут сьогодні мене з сином зфотографували. Дівчино, киньте фото в лічку )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може це звучатиме дещо наївно, але мені здається, що вже можна спостерігати зміни в суспільстві в сторону європейських цінностей. Після майдану мав нагоду проїхатись маршруткою - всі попутники були в піднесеному настрої, посміхались, лунали жарти, люди з задоволенням поступались місцем людям похилого віку, жінкам. Справді, нас всіх чогось навчила теперішня ситуація в країні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому не було депутатів міськради? Чому не підтримали загальний страйк своєю постановою? Це б дало змогу людям прийти завтра на мітинг біля облради.

Треба брати приклад з Львову і Тернополя.

Радий був бачити бордівчан на мітингу, завтра викладу кругове відео нашого майдану.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я рахую що сьогодні все пройшло як мало б пройти,основні події у стлиці.Завтра однозначно пікетувати Облраду!!!тільки один мінус що від організаторів не пчоув на скільки завтра зібр

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О! З'явився....

Звернення Бориса Клімчука опубліковано на сайті Волинської ОДА.

«Шановні мої, дорогі волиняни!

Вчора я повернувся із довготривалого відрядження – більше трьох діб. Був у Любліні, де проходили переговори з Маршалком воєводства з приводу наших дальших волинсько-люблінських та «Єврорегіону Буг» дій. Доповідаю Вам, що 32 проекти програми добросусідства Європейського Союзу «Україна- Польща-Білорусь» в області працюють. Ми хочемо на 2014-20 роки дістати ще кошти і лобіюємо нові проекти. Працює програма розвитку сільської медицини, яка фінансується Світовим банком. В ці дні пройшли успішно захисти всіх наших проектів в Києві. Ми продовжуємо наші непрості роботи.

Я зустрічався в Любліні, а потім у Вільнюсі 2 дні з багатьма політиками, адміністраторами, бізнесменами. Ніхто не сказав мені, що не хоче бачити Україну в Європейському товаристві. Я відповідав тим же – я теж хочу бачити Україну у Європейському Союзі. Якщо дасть Бог мені дожити – добре, якщо ні – то моїм дітям. Європа – це єдиний можливий шлях розвитку України. Єдине майбутнє України – у європейських цінностях. Я хочу підкреслити – у її цінностях. Двері в Євросоюз для нас ніхто не закривав. Більше того, смію стверджувати, що попереду – непрості переговори. Я маю найсвіжішу інформацію від першого віце-прем’єр-міністра України Сергія Арбузова. Українська делегація виїжджає, дасть Бог, у вівторок для продовження переговорів на вищому рівні Євросоюзу.

Але для того, щоб вести переговори – треба зберегти Україну, зберегти державу. Треба мати, від імені кого вести ці переговори. Я думаю, переважна більшість з вас, волинян, мене зрозуміє – заклики до революції, до насильницького повалення легітимної влади – це шлях в нікуди. На жаль, маємо гіркий «живий» досвід країн Близького Сходу і Північної Африки, де все відбувалось чи відбувається зараз за насильницьким методом: спочатку революція, а за нею – голод, холод і розруха. Не дай нам, Боже, ні нашій Україні дійти до такого!

Ми маємо шанс проводити переговори, маємо можливість дістати для України певні преференції на перехідний період. Це залежить від переговорників-політиків, але ще більше – від єдності політичних еліт. І я вірю в мудрість українського народу, в мудрість українців.

Події, які відбулися на Євромайдані в ніч на суботу, – це ШОК. Це – варварство, дикунство. Просто засудити їх – мало. Я точно знаю, що «полетять шапки» і винні обов’язково будуть наказані. Так повинно бути в цивілізованій державі. І так буде.

Події сьогоднішнього дня в Києві – це провокації і підбурювання. Знову – бульдозером. Це не влада робить. Такі події непотрібні ні українському народу, ні переважній більшості українців. Вони не потрібні Президенту України. І ви, як і я, це добре розумієте. Я ще раз хочу сказати – вірю в те, що все буде добре. Нормально для цивілізованої країни, де конфлікт вирішується в цивілізований спосіб. І вкотре стверджую - нікому не потрібні революції, бо вони не зменшують важкості ноші, яку несе людина. В ліпшому випадку вони перекладають вагу з одного плеча на інше. А в гіршому випадку – ламають вщент. І навіть наш новітній український досвід говорить про це. Легко зруйнувати, запалити хату. Та набагато важче потім відновити чи збудувати, увійти в мирне русло.

Тому закликаю до стриманості і толерантності. Стосовно наших волинських справ, ще у дорозі я розпорядився правоохоронним органам не застосовувати ніяких насильницьких дій проти учасників мирних акцій. Я розпорядився обігрівати людей, що стоять на Луцькому майдані. Їх небагато. Але вони є і вони всі – наші люди, молодь, наші діти. Обігрівати, поїти чаєм. І охороняти – від можливих провокацій з будь-якої сторони.

Для мене головне, як і для вас – зберегти спокій, зберегти можливість по-людськи жити і працювати. Не важливо, на яких посадах. Важливе ваше здоров’я і відповідальність кожного з нас. Я несу і реалізую свою відповідальність.

Користуючись нагодою, я хочу подякувати учасникам мирних зібрань, маніфестацій, мітингів за вашу витримку і толеранцію. Хочу подякувати волинським міліціонерам та представникам інших силових органів – за дисципліну, порядок і теж – за витримку.

Прошу – не піддавайтесь на провокації і не створюйте провокативних ситуацій. Будьте мудрими! Для себе, своїх дітей, для майбутнього Волині і України, яку ми так любимо. Любити державу треба працею. Це єдиний спосіб віддати належну шану своїй державі для кожного з нас.

Дякую волинянам за розуміння. Разом з Вами молюся, щоб все відбулося добре для України і разом з вами вірю, що ми маємо майбутнє і воно в Європі!»

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

присутствовал... , привозил ГОРЯЧИЙ чай,кофе,глинтвейн (для палаточников)... сегодня ещё и пару капель вискаря сугубо для согрева.

в колоне машин пару раз присутствовал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я точно знаю, що «полетять шапки» і винні обов’язково будуть наказані.

Ні , вже він раз по шапках виступав, досить!

Геть бородатого ,разом з його шапочником.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...