Перейти до змісту

Grand Theft Auto V (абр. GTA 5)


HWman

  

197 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

блііііііііііііііііііііііііііііін хочу грати. киньте хтось як з'явиться працюючу ссилку на гру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 438
  • Створено
  • Остання відповідь

на стімі 40$ вартує

Варто купити?

Если есть лишние 40$ однозначно стоит, сюжет можно то и с кряком, а вот мультиплеер ключик онли ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пишуть, що для встановлення треба 120 гіг місця на диску, це правда? :0159:

на стімі 40$ вартує Варто купити?

Враховуючи що мінімальна зарплата у нас 50 баксів, то тут треба добряче подумати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пишуть, що для встановлення треба 120 гіг місця на диску, це правда? :0159:

Нет, 60гб
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

купив, по ссилці вище, гра шедевр не жалію ні на секунду, на настройках вище середноьго літаэє, 50 фпс в середньому

система в мене ось така

Проц: Intel I5 2500K 4.5Ghz + Zalman CNPS11X Extreme

Мат.плата: Аsus P8P67

Видео: МSI 560Ti HAWK (950/1900/4200)

Озу: 8Гб 1600Mhz

Бп: CHIEFTEC APS-650C

купив, по ссилці вище, гра шедевр не жалію ні на секунду, на настройках вище середноьго літаэє, 50 фпс в середньому

система в мене ось така

Проц: Intel I5 2500K 4.5Ghz + Zalman CNPS11X Extreme

Мат.плата: Аsus P8P67

Видео: МSI 560Ti HAWK (950/1900/4200)

Озу: 8Гб 1600Mhz

Бп: CHIEFTEC APS-650C

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б за 20$ ще купив би. Але 40, це ж дійсно дуже багато, враховуючи теперішні зарплати :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таблетка на подходе ;) (сцена - в течении суток игра будет доступна)

появится - кину сюда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таблетка на подходе ;) (сцена - в течении суток игра будет доступна)

появится - кину сюда.

А звідки така інформація якщо не секрет? :)

І цікаво було б від кого таблетка? Доречі як думаєте, знижка на гру коли буде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А звідки така інформація якщо не секрет? І цікаво було б від кого таблетка? Доречі як думаєте, знижка на гру коли буде?

Знаком с людьми которые знают людей... ;) на данный момент трудятся 3DM и Reloaded

Через полгода однозначно будет, не раньше (я так думаю)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже було:

через 3 години

ой, чекайте ще через 2

бляха, не робіт. чекайте до вечора

і так через пару днів побачим кряк ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ha3aP, бета версия уже есть, игра запускается - борются с вылетами. Да, не исключено что придется подождать, но все же.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть якщо й тиждень почекати це не проблема. Шкода що онлайн режим не світить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:0155: в релизе Mortal Kombat X от Reloaded при установке игры создается папка GTA 5 парни так спешат что аж игры путают
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Игра просто супер!!! И вовсе не такая уж требовательная, при двухгиговой видеокарте текстуры, спецэффекты и частицы спокойно ставлю на высокие и никаких проседаний или лагов. Если есть те кто будут играть в онлайне, можем создать банду. Ник в RSC - Igorock7, добавляйтесь в други.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:0155: в релизе Mortal Kombat X от Reloaded при установке игры создается папка GTA 5 парни так спешат что аж игры путают

тойсть буде бешкоштовна офлайн версія?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б за 20$ ще купив би. Але 40, це ж дійсно дуже багато, враховуючи теперішні зарплати :(

де таку ціну знайшов? $59.99 в стімі!

це реально зажирно. якби за 20-30, я б ще купив, незважаючи, шо вони так зневажливо віднеслись до пк-шників (високі системні вимоги і півтори роки чекання порта гри).

наведу пару причин, з яких не заплачу принципово:

1. сюжет і актуальність. затримати гру на півтора роки. абсолютний харчок в лице всім пк-шникам. навіть у США далеко не всі тащаться по консолям, багато пк-шників. окремо відзначу, що кожен продукт має свій термін придатності, і цей продукт свою актуальність втратив. всі знають добру половину сюжету. більшість або грали у друзів, або подивились проходження/сюжет/геймплей на ютюбі.

2. криві руки дебілуватих індусів, які робили порт із інших платформ на пк-це взагалі харчок слизу в лице. починаючи з сан андреаса і особливо гта 4, оптимізація була просто НІЯКОЮ. найпотужніші ПК тупили там, де доісторичний хбокс 360 пер як трактор. чого я про індусів? бо вони в основному займаються портуванням, чи ви думаєте шо топ-дизайнери перемальовують для вас текстури, шоб на компі гарніше виглядало? чи ви думаєте, шо хоч один з ведучих програмістів адаптує код, шоб воно не лагало? да фіга з два.

3. ціна. враховуючи актуальність ("свіжість гри") і оптимізованість (гляньте сис вимоги, якшо це нормально-то я балярун), 60 баксів за гру, якій уже зо два роки-то як, жопа не злипнеться?

У мене комп'ютер скоріше за все потягне, на мінімальних-середніх, а може й трохи вище. Але купувати не буду принципово. Хай вдавляться, мої 60 баксів вони могли отримати два роки тому. Час пройшов. Та і немає коли задротити особливо-робота, дім, сім'я.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Основные особенности выпуска Драйвер GeForce® для игры Grand Theft Auto V® Новый драйвер GeForce для игр, выпущенный как раз к выходу долгожданной игры Grand Theft Auto V, обеспечит лучшие игровые возможности. Благодаря поддержке технологии SLI для видеокарт GeForce и оптимизации игровых настроек всего одним щелчком мыши с помощью приложения GeForce® Experience, вы добьетесь максимально высокой производительности и качества изображения во время игры.

http://www.nvidia.ru/Download/

post-16692-0-94300000-1429073092_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

де таку ціну знайшов? $59.99 в стімі!

Не знаю де ви таку ціну бачили, але в мене така ситуація.

qulkj.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2. криві руки дебілуватих індусів, які робили порт із інших платформ на пк-це взагалі харчок слизу в лице. починаючи з сан андреаса і особливо гта 4, оптимізація була просто НІЯКОЮ. найпотужніші ПК тупили там, де доісторичний хбокс 360 пер як трактор. чого я про індусів? бо вони в основному займаються портуванням, чи ви думаєте шо топ-дизайнери перемальовують для вас текстури, шоб на компі гарніше виглядало? чи ви думаєте, шо хоч один з ведучих програмістів адаптує код, шоб воно не лагало? да фіга з два.

3. ціна. враховуючи актуальність ("свіжість гри") і оптимізованість (гляньте сис вимоги, якшо це нормально-то я балярун), 60 баксів за гру, якій уже зо два роки-то як, жопа не злипнеться?

все там буде добре портовано, бо на консолях гра виглядає мега убого, і не треба гнати на індусів, наші портували Tom Clancy’s Ghost Recon: Future Soldier, то там не краще gta4.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

де таку ціну знайшов? $59.99 в стімі!

До релиза была 40, есть практика подъема цены сразу же после релиза.

1. сюжет і актуальність. затримати гру на півтора роки. абсолютний харчок в лице всім пк-шникам. навіть у США далеко не всі тащаться по консолям, багато пк-шників. окремо відзначу, що кожен продукт має свій термін придатності, і цей продукт свою актуальність втратив. всі знають добру половину сюжету. більшість або грали у друзів, або подивились проходження/сюжет/геймплей на ютюбі.

Никто не заставлял спойлерить себе удовольствие играя в мильцо на консолях. Ведь все же знали что на Пк будет больше, шире и пожирнее. Кстати Сталкера ждали 7 лет, бились в конвульсиях , давились галстуками и кусали себя за пятки, но таки дождались. Кстати никто же не заставляет тебя покупать игру.

2. криві руки дебілуватих індусів, які робили порт із інших платформ на пк-це взагалі харчок слизу в лице. починаючи з сан андреаса і особливо гта 4, оптимізація була просто НІЯКОЮ. найпотужніші ПК тупили там, де доісторичний хбокс 360 пер як трактор. чого я про індусів? бо вони в основному займаються портуванням, чи ви думаєте шо топ-дизайнери перемальовують для вас текстури, шоб на компі гарніше виглядало? чи ви думаєте, шо хоч один з ведучих програмістів адаптує код, шоб воно не лагало? да фіга з два.

Это проблема винды, а не ПК-до релиза Мантл и Директх 12 не было софта низкоуровневого доступа к железу, что не позволяло использовать железяки на все 146% как консоли-наверное для майков в этом был какой то профит. Кстати оптимизацию пятерки на просторах этих ваших интернетов чуть больше чем воспевают в одах и хвалебных песнях бардов.

3. ціна. враховуючи актуальність ("свіжість гри") і оптимізованість (гляньте сис вимоги, якшо це нормально-то я балярун), 60 баксів за гру, якій уже зо два роки-то як, жопа не злипнеться?

У мене комп'ютер скоріше за все потягне, на мінімальних-середніх, а може й трохи вище. Але купувати не буду принципово. Хай вдавляться, мої 60 баксів вони могли отримати два роки тому. Час пройшов. Та і немає коли задротити особливо-робота, дім, сім'я.

С ценой согласен-заломили, даже региональные цены ужасают мой калькулятор-он таких чисел в жизни не видел. Кстати к системным требованиям надо привыкать, вон Ведьмак вообще съест с потрохами каждый первый компьютер на Земле.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...