Перейти до змісту

Grand Theft Auto V (абр. GTA 5)


HWman

  

197 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 438
  • Створено
  • Остання відповідь

звісно ж пробував і Alt-Tab, і міняти режими в налаштуваннях гри, але однаково рамка вікна відображається

Разрешение менял?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Разрешение менял?

ну я може і чайник, але ж не настільки...

проблема вирішилась закриттям TeamViewer

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А у мене ось така вот проблеми. Можливо хтось зустрічався. Чомусь я підозрюю що проблема через те що у мене ноутбук і переключення між відеокартами відбувається при навантаженні

Ac4D9.jpg

Сигнатура проблемы:

Имя события проблемы: APPCRASH

Имя приложения: GTAVLauncher.exe

Версия приложения: 1.0.323.1

Отметка времени приложения: 5527eec6

Имя модуля с ошибкой: ntdll.dll

Версия модуля с ошибкой: 6.2.9200.16579

Отметка времени модуля с ошибкой: 51637f77

Код исключения: c0000005

Смещение исключения: 000000000001af08

Версия ОС: 6.2.9200.2.0.0.256.103

Код языка: 1049

Дополнительные сведения 1: abcc

Дополнительные сведения 2: abcc8f7853b48d9807d6d51eb1fa5df9

Дополнительные сведения 3: abcc

Дополнительные сведения 4: abcc8f7853b48d9807d6d51eb1fa5df9

P.S. поки писав вирішив ще раз попробувати. Вимикнув відеокарту Intel в Диспетчері приладів і все пішло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правою кнопкою на ярлику клацни, там має бути можливість вибрати на якій відеокарті запускати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правою кнопкою на ярлику клацни, там має бути можливість вибрати на якій відеокарті запускати

Якби ж то так можна було. Така функція доступна якщо відеокарта nvidia а у мене встановлена ATI Radeon

Проблема наступна. Інтегровану відеокарту я то вимикнув, але я підозрюю що вона працює і не може переключитись через те що я вимкнув її (не активні драйвера і т.д.). Гра видає десь 1-2 фпс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене HD 4850, І3 540, 4Гб Озу. Хто підскаже чи піде цяцька??? Бо якось обломно буде переставити вінду (треба 64біт) і гра не запуститься...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правою кнопкою на ярлику клацни, там має бути можливість вибрати на якій відеокарті запускати

Якби ж то так можна було. Така функція доступна якщо відеокарта nvidia а у мене встановлена ATI Radeon

Проблема наступна. Інтегровану відеокарту я то вимикнув, але я підозрюю що вона працює і не може переключитись через те що я вимкнув її (не активні драйвера і т.д.). Гра видає десь 1-2 фпс.

Про NVIDIA но может поможет

  • Откройте диспетчер устройств Windows (Device Manager)
  • В пункте "Адаптер монитора" отключите видеокарту NVIDIA
  • Запустите игру через
  • После того, как заработает лаунчер и начнется запуск игры, включите видеокарту в настройках адаптера

У меня чота рывками, конфиг такой, настройки на минимум.

6mpyR.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня чота рывками, конфиг такой, настройки на минимум.

На моєму конфігу все літає, налаштування майже по максимуму, картинка 2560х1440

XxOZq.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене HD 4850, І3 540, 4Гб Озу. Хто підскаже чи піде цяцька??? Бо якось обломно буде переставити вінду (треба 64біт) і гра не запуститься...

кажуть що треба 1ГБ відеопам'яті - в принципі зможу це перевірити, але завтра :). І ще кажуть, що в 10DX немає трави, а грати без трави мабуть не комфортно :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на днях буду пробувати на свому драконі запустити.

як думаєте 1гб карти хватить цяці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завтра спробую на ноут поставити. Думаю, там все впреться в низьковольтний проц (i7-4510U) і лагати буде дуже жорстко...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

drap, можливо онови дрова на відео, бо з таким конфігом повино все літати на максимумі о_О

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене на Asus x550c, на середніх настройках йде плавно, буває часом ривки, як для мене картинка не дуже на таких налаштуваннях, i3 (1.8)/GF720M 2GB /RAM 4gb, але якщо щось запустиш якийсь браузер, особливо хром, то все. Дуже жосткі лаги, трохи оперативної замало,(та й все не дуже) бо якась "добра людина", придумала в мому ноуті тільки один слот під пам'ять, хоча є роз'єми для розпайки на платі чипів оперативної пам'яті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завтра спробую на ноут поставити. Думаю, там все впреться в низьковольтний проц (i7-4510U) і лагати буде дуже жорстко...

зато скріншотів можна буде наробити
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

drap, можливо онови дрова на відео, бо з таким конфігом повино все літати на максимумі о_О

так обновил

6ycH7.jpg

У меня чота рывками, конфиг такой, настройки на минимум.

На моєму конфігу все літає, налаштування майже по максимуму, картинка 2560х1440

XxOZq.png

Блин что ж я не то делаю)

Може из за этого? Шина памяти, бит 256

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я застряв на місії де по завданню Лебстера треба дивитись телевізор у домі Майкла. Телевізор не показує (((

Ніхто не знає що робити з цим?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

drap

Я оновлював через GeForce Experience, драйвер від 13.04. а в тебе від 08.04. Можливо в цьому проблема? І ще одне - після оновлення до версії 350.12 пише таке (Новый драйвер GeForce для игр, выпущенный как раз к выходу долгожданной игры Grand Theft Auto V, обеспечит лучшие игровые возможности.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я застряв на місії де по завданню Лебстера треба дивитись телевізор у домі Майкла. Телевізор не показує (((

Ніхто не знає що робити з цим?

треба викликати майстра :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

drap Спробував за вашим методом. Запускається, перша сцена знову ж таки 1-2 фпс, а коли вмикаю дискретну карту зразу вилітає з помилкою типу "#$%$#@%@"

Доречі ще дуже цікаве те що меню в мене теж вісить. Тобто коли рухається курсор частота оновлення така ж як в грі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я застряв на місії де по завданню Лебстера треба дивитись телевізор у домі Майкла. Телевізор не показує (((

Ніхто не знає що робити з цим?

треба викликати майстра :D

Поставив третій кряк і апдейт і все запрацювало ))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краткие характеристики

Экран 15.6" (1366x768) HD LED, матовый / Intel Core i3-3110M (2.4 ГГц) / RAM 6 ГБ / HDD 1 ТБ / nVidia GeForce GT 645M, 2 ГБ / DVD+/-RW / LAN / Wi-Fi / Bluetooth / веб-камера / DOS / 2.54 кг

Варто качати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краткие характеристики

Экран 15.6" (1366x768) HD LED, матовый / Intel Core i3-3110M (2.4 ГГц) / RAM 6 ГБ / HDD 1 ТБ / nVidia GeForce GT 645M, 2 ГБ / DVD+/-RW / LAN / Wi-Fi / Bluetooth / веб-камера / DOS / 2.54 кг

Варто качати?

Ні. Навіть заставку на таких характеристиках не подивишся. Такі реалії ГТА 5 :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...