Перейти до змісту

Grand Theft Auto V (абр. GTA 5)


HWman

  

197 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Вирішення проблематики тільки з встановленням і налаштуванням цієї грайки, враховуючи, що комп витягне то все чудо, при моїй швидкості інтернету зайняло б по самим скромним підрахункам десь півтора тижні робочого часу :). Це якщо в природі існує нармально крякнута версія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 438
  • Створено
  • Остання відповідь

В мене вилітає коли нажимаю клавішу Q (((

То само. То третій патч винуватий. Тре чекати четвертий або подальші :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене вилітає коли нажимаю клавішу Q (((

То само. То третій патч винуватий. Тре чекати четвертий або подальші :)

Нет, не патч, а кряк.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось в онлайн грає?

Поки що проходжу сінгл, як набью руку, перейду в онлайн. Тай задоволення хочеться продовжити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки що проходжу сінгл, як набью руку, перейду в онлайн. Тай задоволення хочеться продовжити.

Добавляйся в Соціал Клаб, мій нік SanyaSSL

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знову застряг (( Вже на місії де потрібно вкрасти хімічний контейнер. Місія завершується, після посадки вертоліта змінюється герой і при зміні гра зависає (((

Немає лікарства?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знову застряг (( Вже на місії де потрібно вкрасти хімічний контейнер. Місія завершується, після посадки вертоліта змінюється герой і при зміні гра зависає (((

Немає лікарства?

Проходи миссию в оконном режиме

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отже, розкажу про свої враження)

Запустив цього монстра на своєму Lenovo V570c. Характеристики писав вище, але коротко про головне: Intel i3 (2.4 GHz), GeForce 410m (1GB), 4GB RAM. Такі дєла. При мінімальний налаштуваннях і відключених тінях (але при повному розширенні 1366x768) гра працює в більшості стабільно і плавно, FPS не вимірював. Проте часто бувають фрізи, підвисання у прожорливих моментах (вибухи і т.д). Довго підгружаються текстури, якщо їдеш в інший район карти. Але грати можна, чим я й займусь після сесії)

Сюжет класний. Це мабуть перша гра з серій GTA, де мене реально зацікавив сюжет. Якби був тільки один персонаж (Франклін), вона б швидше набридла. А тут одразу сюжетна лінія з Майклом і Тревором - взагалі круть). Відчувається робота над деталями, поліція тепер працює набагато професійніше, а тому побикувати як в минулих частинах не вдається. Звичайні перехожі теж з характером, поведінкою і зовнішністю. Кароч рокстари круті) Ну і ще дуже багато алюзій та пародій на бренди, поп-культуру і т.д. Liveindader типу фейсбука, її директор-чувак з зовнішністю Цукерберга. Про саундтрек і радіостанції вже мовчу - це ульот.

Кароч 10 з 10) І це без мультиплеєра, бо йому я заочно довіряю по роликам на YouTube.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пройшовши 2-3 місії висновки про гру робити рано. Далі сюжет хоч і буде цікавий, та все ж ньансів вистачає ((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ha3aP, окей, тоді нехай це буде опис моїх перших вражень, а не вражень в цілому)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

HWman, ти ще набери в консолі (там де тильда ~) PAINKILLER, а потім SKYFALL) Симулятор супермена виходить))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Rockstar Games сообщает, что проблемы на ноутбуках с переключаемой графикой в GTA 5 на PC будут решены патчем 1.0.355.3, который, как сообщалось ранее, уже практический готов и готовиться к выходу со дня на день. В чем же в данный момент задержка пока не сообщается, но мы надеемся что очень скоро все беды обладателей ноутбуков решаться и их ждут хорошие времена.

Множество геймеров столкнулось с проблемой, когда игра на ноутбуках с двойной графикой, или при использовании драйверов AMD Catalyst 15.4 Beta выбивает на определенных моделях видеокарт Radeon, демонстративно показывая ошибку «Grand Theft Auto V exited unexpectedly». Проблема очень актуальна, ведь как только не пытались ее решить - заменой на официальные адаптированные под GTA 5 драйвера AMD Catalyst 15.4 Beta и NVIDIA GeForce 350.12 одновременно с использованием патча автозапуск игры на ноутбуке с двумя видеокартами, установкой прочих патчей и конфигураций.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

HWman, ти ще набери в консолі (там де тильда ~) PAINKILLER, а потім SKYFALL) Симулятор супермена виходить))

Погрався трохи, заскокував на базу військових, пробував вкрасти танк чи винищувач - ніяк не виходить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, нарахунок ноутбуків.

Пробував встановити на свій ноут:

- 2-х ядерний інтел на 2.1 Ггц

- інтегрована intel hd 2500 графіка

- 4 Гб оперативки, звісно ддр3

О чудо, запустилось, але на мінімальних налаштуваннях перша місія видає десь 15-17 кадрів на секунду, процесора катастрофічно не вистачає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дайте ссилку на норм взломану версію щоб качнути і я попробую, що то таке, хоча ніколи не був прихильником цієї гри

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Погрався трохи, заскокував на базу військових, пробував вкрасти танк чи винищувач - ніяк не виходить...
Значить так, по танку, літаку і вертушці. Є алгоритм за яким ті всі штуки без жодних кодів можна красти і рулити ними по містах. В місії з Тревором є його сусід-чудак який любить стріляти. Виконуєте ним пару місій по стрільбі по колесах, шакалах, тарілках і потім він вас ведена оленів. Доїжаєте до нього, вислуховуєте всі його поради і коли він каже що давай же валимо оленя, ви розвертаєтесь, сідаєте в тачку і їдете на військову базу. Тут є певне недопрацювання гри, бо трафік катастрофічно малий і жодних перешкод для викрадення на базі техніки немає. Вертоліт і літак берете собі спокійно і ставите в ангарі Тревора. Якщо танк, то їздите за танком і чекаєте поки танкіст вийде попісяти, сідаєте і їдете. Але танк нажаль я не зміг ніде пристроїти, зникає з ангарів, в гаражі не залазить. Але трохи відрветеся поганяючи ним по місту. Для того щоб зірвати місію і появився трафік, вам потрібно ним пальнути. Вистріл налякає оленів і місія зірвана. Все ви можете їздити ним куди заманеться і стріляти в все що рухається.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки геморою, краще пройти парочку місій і тоді спробувати купити танк через інтернет. Він 2 мільйони вартує чи що...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зіткнувся з першою проблемою, після якої я не те, що "психанув", а вирішив просто не псувати враження від гри і видалити її (колись точно перепройду, але краще на нормальному компі і без багів на піратці). У місії, де перше професійне пограбування ювелірного (з Майклом і Франкліном) де є можливість обирати варіант дій ("агресивно" чи "по-тихому") я обрав "тихий" варіант з газом. І вже тоді, як треба тікати на мотоциклі за Франкліна після проїзду тунеля переключається на водія фургона. 1-2 хвилини і вилітає. Читав, як виправити - а у інших такого не було. Навіть в режимі вікна грав і не допомогло.

Видалив, звільнив 60 гб місця на диску і...скачав українську версію GTA IV з толоки, буду сюжет там проходити) Та і для ноута саме то)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зіткнувся з першою проблемою, після якої я не те, що "психанув", а вирішив просто не псувати враження від гри і видалити її (колись точно перепройду, але краще на нормальному компі і без багів на піратці). У місії, де перше професійне пограбування ювелірного (з Майклом і Франкліном) де є можливість обирати варіант дій ("агресивно" чи "по-тихому") я обрав "тихий" варіант з газом. І вже тоді, як треба тікати на мотоциклі за Франкліна після проїзду тунеля переключається на водія фургона. 1-2 хвилини і вилітає. Читав, як виправити - а у інших такого не було. Навіть в режимі вікна грав і не допомогло.

Видалив, звільнив 60 гб місця на диску і...скачав українську версію GTA IV з толоки, буду сюжет там проходити) Та і для ноута саме то)

При переключении на грузовик не нажимай ПКМ-там стрельба ненужна, полицаев нужно растолкать грузовиком. Это баги не пиратки, а ГТА в общем-те же проблемы у официальщиков.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При переключении на грузовик не нажимай ПКМ-там стрельба ненужна, полицаев нужно растолкать грузовиком. Это баги не пиратки, а ГТА в общем-те же проблемы у официальщиков.

За пораду, звичайно, дякую, але гру вже видалив і краще почекати з півроку, ніж грати з костилями

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...