Перейти до змісту

Grand Theft Auto V (абр. GTA 5)


HWman

  

197 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Вам необхідно запускати файл виділений рожевим кольором. Якщо його немає, завантажте та встановіть кряк

При спробі запуску через цей файл вилазить помилка: "Please run Grand Theft Auto V using PlayGTAV.exe"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 438
  • Створено
  • Остання відповідь
... (або переведення дати) просить?

По ходу так і там по лінку є батнік який то виліковує.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На версію Хатаба скачав кряк і все запрацювало. І зберігає вже ок. Але є бага. Два чи три чувака бачив з зламаною текстурою. З серця торчить осколок розміром в персонажа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Grand Theft Auto V от R.G. Механики

він активацію (або переведення дати) просить?

У меня не чего не просит, запускается под логином и паролем "3DM" по поводу даты - я не менял.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

a.shmat, шо змінилось то? по коментам бачу шо активацію не просить більше, так в мене і не просило...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене інша проблема, танк не влазить в гараж Тревора, а в ангарі просто зникає. Хто де переховував танк? Хоча і на базі вони непогано зберігаються:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене не зявляються нові квести. в Франкліна. тільки після знайомства з Майклом, там де має бути місія з собакою. а вона не з'являється ніяк (

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гра іде нормально, але приблизно через 15 хв. ігри починаються конкретні фрізи, які особливо помітно при їзді на машині!

Хто підкаже в чому може бути проблема?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перегрів процессора (центрального або графічного), із за чого падає швидкодія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто має ссилку на новий патч? Ніяк не можу знайти

Сейчас залью на ех, и добавлю сюда ссылку
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що означає цей знак ?

Это задание, не пройдя которого не продолжится сюжетная линия (у меня так было - карта пустая, только знак "?" )

Внимательно читаем описание - перед тем как установить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вона йде в когось взагалі нормально?Щоб хочаб на середніх і без лагів,і яка конфігурація в такому випадку?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вона йде в когось взагалі нормально?Щоб хочаб на середніх і без лагів,і яка конфігурація в такому випадку?)

Конечно, все на макс настройках (6 ядер, 8 оперативки, gtx 780, ssd)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поставив з ноунеймовської роздачі по посиланню вище. Все запустилося без бубна (хіба дату переставляв, бо просило активацію). Настройки графіки не міняв, все працює без лагів. Не подобається фізика машин (дуже вертлява, а керування в повітрі взагалі жесть). Все інше люкс. Комп слабенький (в порівнянні з тими монстрами, як вище).

post-3379-0-35673900-1429644488_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І скільки ж таке задоволення грошей коштує)

В мене 4 ядра Хеоn. HD7790 1 gb 4gbRAM

Йде стабільно на середніх. Версія хатаба. З багів дві три текстури персонажів в грі. У яких ломана текстура )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені от цікаво, чи зможу я запустити це чудо на своєму ноуті при мінімальних налаштуваннях: ОЗУ 4 гб, відео GeForce 410m (1gb), процесор Intel® Core i3-2350M CPU @ 2.30GHz

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...