Перейти до змісту

Grand Theft Auto V (абр. GTA 5)


HWman

  

197 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 438
  • Створено
  • Остання відповідь

до екс юей закритий доступ провайдером..

:_09: а с какого это перепугу!?

шось стрьомно обновляти до апдейта 2, бо в декого активація вилітає. у мене на першому апдейті все відносно гладко і спокійно.

Ну если все нормально - тогда зачем, оставь все как есть.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оптимізація реально дуже хороша: core2quad q6600, 4gb ddr3-1066, gtx 550 ti 1gb все окрім текстур високо-оч.високо, розширення 1440х900 і нижче 35 фпс не падав ще, в середньому ~45-50, що впринципі не може не радувати. Але є проблема з хдд(( коли він починає тріщати то не встигає думати і як наслідок підлагує відчутно, вже разок навіть завісав. це впринципі навіть при перегляді відео буває, або ж серфінгу в інеті, так шо проблема виключно з хдд і поки хз як з цим миритись :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

w1se, доставь оперативную память, и еще попробуй увеличить файл подкачки HDD

С таким то весом + открытый мир, HDD и оперативка в шоке однозначно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На ноуті (i7-4510U, GeForce 840M 2Gb, 8Gb RAM, 1920х1080) на середніх налаштуваннях в принципі можна грати, але кілька разів при швидкому переміщенні по місту "ловив" зникнення текстур. Але, враховуючи складну геометрію і якість текстур в грі, оптимізація дійсно вражає!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На ноуті (i7-4510U, GeForce 840M 2Gb, 8Gb RAM, 1920х1080) на середніх налаштуваннях в принципі можна грати, але кілька разів при швидкому переміщенні по місту "ловив" зникнення текстур. Але, враховуючи складну геометрію і якість текстур в грі, оптимізація дійсно вражає!

оптимізація вражає, це коли ps3 256M ОЗУ, 256M відео, 720p і 30 fps :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оптимізувати під єдину апаратну платформу з фіксованими характеристиками простіше, ніж зробитм універсальний продукт, який однаково добре працюватиме на відеокартах і процесорах різних виробників і поколінь, використовуючи різні об'єми оперативки і масштабуючись на різні роздільні здатності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ киньте посиланням звідки скачати щоб точно все йшло гуд.

щоб точно-точно все гуд, то ще треба почекати, я думаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть в чому проблема, або як вирішити! При виході з гри злітає мова на англійську. Як її змінити, в налаштуваннях рився та без результатів очі від кількості налаштувань на лоб лізуть)))

Використовував кряк, по посиланню nikblack Grand Theft Auto V (Update 2 and Crack v.3) [3DM]

Дякую. :0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ехх, неспішно пройшов місяць тому!) Гра суперова, заздрю тим, в кого ще все попереду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гра натякає, що пора англійську вчити ;)

І знизу Ваш підпис :_04:

А якщо серйозно, можливо знаєте як вирішити проблему іншим шляхом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ киньте посиланням звідки скачати щоб точно все йшло гуд.

щоб точно-точно все гуд, то ще треба почекати, я думаю

Ну я, наприклад, качав з нонейма, ніяких проблем і танців з бубном не мав, скачав, встановив за 30 хв., запустив, граю. Ось звідси http://nnm-club.me/forum/viewtopic.php?t=889327

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І знизу Ваш підпис

Так отож, мій підпис натякає, що потрібно триматись подалі від ворожої мови, яку зараз намагаються нав'язати не списами, а "Градами". Краще вже англійська, принаймні не пригадую випадку, щоб англійці чи американці масово вбивали українців...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підримую Назара. теж просить активувати.

UPD: рішення: ставиш дату на компі на 18.04.2015, запускається, потім зберігаєшся виходиш і можна ставити назад дату правильну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І знизу Ваш підпис

Так отож, мій підпис натякає, що потрібно триматись подалі від ворожої мови, яку зараз намагаються нав'язати не списами, а "Градами". Краще вже англійська, принаймні не пригадую випадку, щоб англійці чи американці масово вбивали українців...

Просто щоб хоч якось орієнтуватись, що потрібно в грі робити - приходиться поки "парашинською" користуватись за незнанням "інгліш". Я був би дуууже задоволений якби була саме рідна мова в грі!!!

А поки знайшов

, правда ще не пробував. Ввечері спробую - відпишу, можливо ще комусь треба буде.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скачав версію хатаба. Щоб пограти треба виключати інет. Не зберігає. Пише, що не вистачає місця))) хоча 200 гігів лежить не зайняті. А так ігра літає. Здивувало бо 4 на середніх не так гарно йде як гта 5 на середніх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в Social Club треба логінитись чи як? Щось не можу запустити ніяк((

Вам необхідно запускати файл виділений рожевим кольором. Якщо його немає, завантажте та встановіть кряк

eDMNvxE9cfU.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як отримувати нові завдання ?

Чи наявні такі завдання як в 3 частині - зібрати 100 секретних предметів, місії на таксі, медичці та поліцай машині, найдовший стрибок і т.д. і головне чи є Танк за кодом :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все є. Є навіть певні ньюанси в прозі що дозволяють винищувач і бойовий вертоліт собі забрати. Спробую танк, але щось підривався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Grand Theft Auto V от R.G. Механики

вес - 36Гб.

Торрент файл - R.G. Mechanics Grand Theft Auto V.torrent

И ссылка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...