Перейти до змісту

Grand Theft Auto V (абр. GTA 5)


HWman

  

197 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Мені от цікаво, чи зможу я запустити це чудо на своєму ноуті при мінімальних налаштуваннях: ОЗУ 4 гб, відео GeForce 410m (1gb), процесор Intel® Core™ i3-2350M CPU @ 2.30GHz

Мені теж цікаво, скачай, попробуй.

Тим більше ми живемо в часи безлімітного високошвидкісного інтернету.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 438
  • Створено
  • Остання відповідь
Нет там кряка 4.0 !

Повівся на "Версия программы: 4.0?" :_40:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тим більше ми живемо в часи безлімітного високошвидкісного інтернету.

Да, только вот жесткие диски не резиновые ;)

fenmix, думаю на минимальных пойдет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже забив на субтитри, пробую здогадуватись інтуїтивно, опираючись на свій бідний словниковий запас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не потрібно забивати, оскільки там якрз весь сюжет і обговорюється. в час субтитрів від вас не вимагається гнати спішити кудись. Можна тормознути, або легко керувати. Читати все ж потрібно, бо логіка подій втрачається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гра не сподобалась. Ну я правда в неї так і не пограв. Старався, установлював запускав і... вінт згорів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В одиночній потужні місії закінчуються "внєзапно" десь на 60-63% всієї гри. Далі, коли герої вже ніразу не надибаються, стає відверто не цікаво, драйв відсутній, великих кушів не намічається. Ось тут трохи западло, бо розроблювати такий світ, щоб потім він враз ставав непотрібним - нєпонятна. Всі круті тачки в гаражах, прокачані під завязку. Доступ до любого виду літального транспорту включаючи військові винищувачі, вертольоти, транспортники. Доступ до танку. Вроді все(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А танк та військовий вертоліт якось потрібно вкрасти чи вони з"являться по сюжету?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А танк та військовий вертоліт якось потрібно вкрасти чи вони з"являться по сюжету?

Можна купити через інтернет походу, тільки ціни блін... танк три мільйона чи що.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна купити через інтернет походу, тільки ціни блін... танк три мільйона чи що.

А чіти? Хлопці, AIWPRTON і HESOYAM вже не канають?)

fenmix, думаю на минимальных пойдет.

Бачив відео з аналогічним залізом - пішло на мінімалках)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніяких чітів, толку з них, якщо засейвити не можна гру. Є технологія крадіжки з бази.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після місії "Батько та син" не зявляються місії, лише знак "?" де немає нікого :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мужикі, нема звука в грулі, танцював з бубном - ногі стомились.

Дрова обновляв, все провіряв, міняв налаштування - де собака підкажіть?

Оооо, останнє па було результативне.

Короче, в кого буде проблема зі звуком, скачайте http://piratbit.net/topic/101122/ цей діректХ і буде вам щастя.

В мене теж стояв останній але я обновив і запрацювало.

Ну і щоб два раза не вставати, питання: як відключити той соціальний клуб шоб він в інет не ліз? ну щоб перед запуском не потрібно було постійно інет вирубати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після місії "Батько та син" не зявляються місії, лише знак "?" де немає нікого :(

1 Игра должна быть полностью докачана, ретеил версии не пройдут!

2 Напротив дома Франклина должна появится женщина (негритоска, если её нет - у вас в игра нет всех файлов) к ней и нужно подойти Франкленом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що означає цей знак ?

Это задание, не пройдя которого не продолжится сюжетная линия (у меня так было - карта пустая, только знак "?" )

Внимательно читаем описание - перед тем как установить.

У меня вылетать стала с этим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня вылетать стала с этим.

Установлено по инструкции?

Установка:

1. Установить Social Club из папки Installers. (ВНИМАНИЕ! Устанавливать строго Social Club v1.1.5.8 Setup.exe)

2. Скопировать содержимое папки Update в папку с игрой

3. Скопировать содержимое папки Crack в папку с игрой

4. Запустить Launcher.cmd (Не Launcher.exe, а именно Launcher.cmd)

5. Играть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Alexander47, знак "?" есть на карте?

так, цей дурний знак питання. але я не можу отримати цей квест, вже і скакав біля *?* і шо я тільки не робив. як це завдання отримати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Alexander47, знак "?" есть на карте?

так, цей дурний знак питання. але я не можу отримати цей квест, вже і скакав біля *?* і шо я тільки не робив. як це завдання отримати?

переключись на іншого персонажа, квест напевно для нього.

А я зловив виліт перший, в пустелі, при переслідуваня байкерів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...