Перейти до змісту

Grand Theft Auto V (абр. GTA 5)


HWman

  

197 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Grand_Theft_Auto_V.png

Grand Theft Auto V (абр. GTA 5) — пригодницька відеогра із серії Grand Theft Auto, яка розробляється шотландською студією Rockstar North. Гра є п'ятнадцятою по рахунку в своїй серії.

Дебютний трейлер гри вийшов 2 листопада 2011. Гра повертається в оновлену версію вигаданого штату San Andreas, який був показаний у трейлері. Анонс гри відбувся 3 листопада 2011.

Вихід гри запланований на 17 вересня 2013 року для Xbox 360 і PlayStation 3. Поки гра доступна для попереднього замовлення.

На ПК скоріш за все вийде приблизно через рік після виходу на Xbox 360 і PlayStation 3.

Все, що є у гта са і немає у гта4 буде у новій частині.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 438
  • Створено
  • Остання відповідь

Кожна гта це одна з самих епічних ігор але ця перевершить успіх всіх. Дуже чекаю на гта 5...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не чекаю на гру, тому що комп не потяне :)

Вимоги думаю, не сильно зміняться від попередньої, тим більш її роблять спочатку для Xbox 360 і PlayStation 3 а там залізо не таке вже і мега продуктивне на даний момент.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

по ідеї, системні мають бути ті ж, що і до 4ї. бо вони обіцяли зайнятись оптимізацією RAGE, хоча графіку, звісно ж, покращать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...обіцяли зайнятись оптимізацією RAGE...

В оцю казочку ніколи не повірю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в рокстар грошей хоч греблю гати. основна проблема повернень грошей невдоволеним гравцям ГТА4-те, що їхні компи гру не тащили або тащили з глюками. тому виділити невелике відділення для оптимізації власного двігла для них не проблема. тим більше, якщо будуть збільшувати площі, то має бути оптимізація. просто місто простіше тягти, ніж зелені насадження з травою в селах. якшо гра має стати масовою-має бути оптимізація, як у сан андреаса, який на всьому йшов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що ж побачимо, одне радує, гру розробляють ще на старі консолі, так що більш менш продуктивні сучасні ПК мають тягнути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ех, коли вона вийде я вже буду фігачити на роботі, 5 днів з 7 по 10-12 годин в добу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ех, коли вона вийде я вже буду фігачити на роботі, 5 днів з 7 по 10-12 годин в добу.

Відразу видно, своя людина :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гру розробляють ще на старі консолі, так що більш менш продуктивні сучасні ПК мають тягнути.

Дурниця! Для консолі могли порізати ВСЕ, що можна порізати. А для ПК навпаки - включити! Хоча вона й кросплатформа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Операционная система: Windows 8 или Windows 7 SP2

Процессор: Шестиядерный Intel Core i7 или AMD Phenom II

Память: 6GB RAM + 25 GB SSD (Solid State Drive)

Видеокарта: nVidia GeForce GTX 580 2GB / AMD Radeon 6790 2GB

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а це ви тут до чого написали? похвалитись?

не буде там таких системних, хіба для високих налаштувань зі зглажуванням

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну це ж мабуть для ультрависоких на full hd? в мене монік 1280 на 800 держить, то я думаю на середніх-високих поганяю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну це ж мабуть для ультрависоких на full hd? в мене монік 1280 на 800 держить, то я думаю на середніх-високих поганяю.

Ато і трьох full hd моніків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Операционная система: Windows 8 или Windows 7 SP2

Процессор: Шестиядерный Intel Core i7 или AMD Phenom II

Память: 6GB RAM + 25 GB SSD (Solid State Drive)

Видеокарта: nVidia GeForce GTX 580 2GB / AMD Radeon 6790 2GB

Звідки така інформація? Я думаю що Память: 2GB RAM буде. Тому що ігри ще всі пишуть на 32 розрядному коді, і відповідно більше 2Гб рами процес не візьме) Тим більше що гра робиться під старі консольки.) Це все мультики про Память: 6GB RAM!

Швидше повірю що треба буде оператівка та вінт з високою пропускною спроможністю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

То фігня, ось що надибав:

http://www.youtube.com/watch?v=BtdIC5rEvuM

Там на каналі є ще, і це не схоже на фейк

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.youtube.com/watch?v=vNX_2jDe87w

Ммм... консольщикі, на вашій вулиці нині свято, нам приблизно ше рік чекати поки рокстар наповнить кишені...

Ось повний плейліст.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...