Перейти до змісту

Grand Theft Auto V (абр. GTA 5)


HWman

  

197 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

всім привіт)

хотів запитати чи потяне мій комп гта 5 хоч на мінімальних?

проц intel core 2 quad q6600

опори 4гб

відео gecube radeon 3870 512 відео 256 біт

і яку зборку саме краще качати?

знайшов ось цю репак від механіків, але не знаю як вона

дуже 5-тий гта хотів би зіграти

Репак от механиков лучше не качать, он сильно сжатый, долгая и мучительная установка.

По поводу железа - Оперативки мало, пол беды, а вот видеокарта скажет - в не этой жизни. (если даже и запустится - будут жуткие лаги)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 438
  • Створено
  • Остання відповідь

Репак от механиков лучше не качать, он сильно сжатый, долгая и мучительная установка.

По поводу железа - Оперативки мало, пол беды, а вот видеокарта скажет - в не этой жизни. (если даже и запустится - будут жуткие лаги)

не покатить тоді?

жалко( блін ще й нет повільний

а якщо відео норм. поставити? то з 4 гб. опори лагати сильно буде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По поводу железа - Оперативки мало, пол беды, а вот видеокарта скажет - в не этой жизни. (если даже и запустится - будут жуткие лаги)

Я умудрився запустити гру на мін. налаштуваннях на своєму ноутбуці, а там:

2.1 ГГц проц інтеловський, двох ядерний

Інтегроване відео intel hd graphics 2500

4 Гб оперативки

Пера місія видає десь 14-17 фпс в будівлі, далі тестувати не став.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не покатить тоді? жалко( блін ще й нет повільний а якщо відео норм. поставити? то з 4 гб. опори лагати сильно буде?

Ну если есть возможность заменить видео, неужели тогда так сложно доставить оперативки?

Для комфортной игры 6/8гб хватает с головой, а какой HDD это тоже сыграет свою роль ;)

Я умудрився запустити гру на мін. налаштуваннях на своєму ноутбуці, а там

Запустить это одно, а поиграть... слайд-шоу
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не покатить тоді? жалко( блін ще й нет повільний а якщо відео норм. поставити? то з 4 гб. опори лагати сильно буде?

Ну если есть возможность заменить видео, неужели тогда так сложно доставить оперативки?

Для комфортной игры 6/8гб хватает с головой, а какой HDD это тоже сыграет свою роль ;)

Я умудрився запустити гру на мін. налаштуваннях на своєму ноутбуці, а там

Запустить это одно, а поиграть... слайд-шоу

на мамці 2 слота, так би давно 8 стояло)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Запустить это одно, а поиграть... слайд-шоу

Зараз знову становлюю, спробую пройти першу місію, цікаво що буде робитись з фпс у місті.

Десь у летсплеях бачив, що десь є авіаносецьі там можна спробувати стирити військовий літак, ніхто не бачив подібного?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь у летсплеях бачив, що десь є авіаносецьі там можна спробувати стирити військовий літак, ніхто не бачив подібного?

це в онлайні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто в мене за 1-2 години гра заповнює більше 5 Гбайт оперативної пам'яті. Разом з системою виходить майже 9.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто в мене за 1-2 години гра заповнює більше 5 Гбайт оперативної пам'яті. Разом з системою виходить майже 9.

ого, не мало так. А так репак гта як взагалі? виліти часто трапляються?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вильоти при укритті і зміні персонажа четвертий патч лікує?

Есть ошибка в update 3 и 4 при нажатии клавиши q вас просто выбросит из игры.

Решается это все очень просто! Вам нужно скачать старый ЕХЕ файл ГТА из апдейта 2

и кинуть с заменой в папку с игрой!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хоч шо хоч роби, апдейти не допомогли. вилітає на місії, де треба пограбувати інкасаторський фургон. от як тільки перебив копів, поїхав на сміттєвозі і знищив його, сідаю в машину, їду, починає переключати на іншого героя-і виліт. уже з десяток разів пробував, хоч з апдейтами, хоч без

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хоч шо хоч роби, апдейти не допомогли. вилітає на місії, де треба пограбувати інкасаторський фургон. от як тільки перебив копів, поїхав на сміттєвозі і знищив його, сідаю в машину, їду, починає переключати на іншого героя-і виліт. уже з десяток разів пробував, хоч з апдейтами, хоч без

Я вийшов з положення так: приганяю інкасаторську машину на місце взриву і взриваюсь разом з нею 3 рази. Після третього разу є можливість пропустити місію (пробіл) і далі все буде норм.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хоч шо хоч роби, апдейти не допомогли. вилітає на місії, де треба пограбувати інкасаторський фургон. от як тільки перебив копів, поїхав на сміттєвозі і знищив його, сідаю в машину, їду, починає переключати на іншого героя-і виліт. уже з десяток разів пробував, хоч з апдейтами, хоч без

тут на борді навіть спеціальна тема є, де чітко прописано нарахунок тої місіїї а саме:

Выкидывает на миссии, где надо ограбить инкассаторов.

Вылетает после того как Франклин уничтожает мусоровоз и переключается на Майкла:

Подорать себя 3 раза гранатой после перебития копов,перед тем как сесть в мусоровоз,и нажать "Пропустить миссию".

Что делать,игра крашиться когда играю в миссию Блиц-игра, как происходит переход после кражи жены Тревором на Франклина,игра вылетает!

Суицид делал 3 раза когда Майклу надо было взорвать машину,делаю скип после суицида и переходит на видео встречу Майкла и Тревора и игра крашыться:

Вылет происходит в том случае, если вы выбираете метательное оружие (граната и т.п.) и бросаете его кнопкой "огонь" (по умолчанию - левая кнопка мыши). Чтобы этого не происходило, надо переключиться на огнестрел, а гранаты метать "быстрой" кнопкой (по умолчанию - G). Эффект от бросания гранаты кнопкой "огонь" сохраняется на всё время игровой сессии. Если сохраниться, выйти из игры и запустить её снова, всё будет нормально.

я особисто робив другій варіант, тобто цілився ПКМ і кидав ліпучкі кнопкой G

drap, 2 сторінки назад про це писали, в файлі 3dgame.ini постав Language=ru-RU

п.с. доречі поставив update5+crack v4+fix2 вильотів не наблюдаю (поки що :D)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто в мене за 1-2 години гра заповнює більше 5 Гбайт оперативної пам'яті. Разом з системою виходить майже 9.

ого, не мало так. А так репак гта як взагалі? виліти часто трапляються?

Качав сошал клаб ріп, ледь місце на нього нашкріб. Вильотів нема якщо не кидати гранати, або кидати їх з клавіатури по кнопці g.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Качав сошал клаб ріп, ледь місце на нього нашкріб.

А у мене під інсталяху окремий вінт 80-ка :_07:

9654ffafa6e5798da733ec7b5c4ca024.png
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Чорт, ці вильоти все ніяк не дають погратись... Налаштуюсь грати а тут виліт на місії і вже відбивається бажання побавитись...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...