Перейти до змісту

Grand Theft Auto V (абр. GTA 5)


HWman

  

197 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

у меня вторая версия кряка вылетает на миссии ограбления ювелирки, когда управление переключается на грузовик и жмешь пкм

PS : похоже проблема даже у тех кто заплатил свои кровные

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 438
  • Створено
  • Остання відповідь

Zerotul, я где то читал - не нужно нажимать правую (левую, точно не помню) кнопку. похоже на то что нужно сменить на время какой то клавишей, или вообще не нажимать нечего если это возможно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zerotul, вот нашел, почитай, может поможет.

нарахунок місії в ювелірці в мене тоже зависало після того як переключалось на бус і включав приціл( скачав кряк 3dm V2 впринципі непомогло(вирішилась проблема таким способом- думаю не тільки в мене ігра зразу запускається в віконному режимі ,місію пройшов невикористовуючи приціл,потім коли сохранилось запустив ігру незбільшуючи екран ,сів в машину використв приціл і тоді коли пішло нажав альт ентер щоб був повно екранний режив,після чого всьо пішло нормальн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

PS : похоже проблема даже у тех кто заплатил свои кровные

Немає такої проблеми, пройшов чудово з першого разу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто грав на джостіку в ПК версію. Норм грати? Реально? Бо грав в ГТА 4 на джостіку хоч і на пк. Грати важче, стріляти з машини ще той напряг в місіях погонях. Але своя атмосфера і кайф від пада був.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стріляти з машини дуже важко, думав що так і застряну на місії де потрібно було чувака на яхті на грузовику замочити, але пуля-дура, з десятого разу попала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В місті постійно фрізи, хоча середній фпс 30-40, от якщо виїхати за місто - все літає, думаю ще треба почекати хорошого кряка та драйверів для відяхи.

Конфіг:

проц FX4100;

Опора 4 Гб 1333;

Відео 5750 1Гб DDR5, спеціально обновив драйвери до остатніх.

Промоніторив споживання ресурсів - відеокарта маслає не на всю, відеопамять зайнята не вся, проц грузить непогано, оперативку зжерає практично з потрохами, мало того що 4 Гб опори тягне так і ще у файл підкачки десь до 5-ти гіг щось засовує.

Налаштування графіки:

Текстури мін. все інше високо, повинен сказати, що навіть на таких налаштуваннях гра виглядає краще чим 4-ка на високих, дуже багато всілляких дрібниць.

PS саундтреки як завжди радують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В місті постійно фрізи, хоча середній фпс 30-40, от якщо виїхати за місто - все літає, думаю ще треба почекати хорошого кряка та драйверів для відяхи.

Конфіг:

проц FX4100;

Опора 4 Гб 1333;

Відео 5750 1Гб DDR5, спеціально обновив драйвери до остатніх.

Промоніторив споживання ресурсів - відеокарта маслає не на всю, відеопамять зайнята не вся, проц грузить непогано, оперативку зжерає практично з потрохами, мало того що 4 Гб опори тягне так і ще у файл підкачки десь до 5-ти гіг щось засовує.

Налаштування графіки:

Текстури мін. все інше високо, повинен сказати, що навіть на таких налаштуваннях гра виглядає краще чим 4-ка на високих, дуже багато всілляких дрібниць.

PS саундтреки як завжди радують.

то це на якій роздільній здатності?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я от від консолі кайфую. Приходить нічка, всі полягали спати, переставляєш мякеньке кріслко за півтора метри від екрану і пішло-поїхало. Особливо кайфонув від тачок-джипів більших за хамери, любязно наданих Merryweather - приватною військовою компанією. Прокачав і розносиш всіх по місту. Тормозів ні в місті ні за містом (ні на ферарі ні на харлєї), лагів немає, вильотів немає. Всі місії реально пройти, якщо щось не можеш пройти, глянь як інші проходили, щоб зрозуміти що все можливо. Пройшов вже 55%. В майбутньому планую придбати беушку ПС4 з ГТАшкою і прогнати всі місії в кращій якості вже в екшен стилі бо зараз вибираю спеціально спокійні варіанти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все літає, думаю ще треба почекати хорошого кряка та драйверів для відяхи.

Видеодрайвера уже есть, кряк не чего не решит (нужна оптимизация)! Патчи и еще раз патчи...

Первый патч для PC-версии GTA 5 выйдет сегодня

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В місті постійно фрізи, хоча середній фпс 30-40, от якщо виїхати за місто - все літає, думаю ще треба почекати хорошого кряка та драйверів для відяхи.

фрізи

і ніфіга воно особо не дасть, тому, що орієнтуються не на бюджетні пк, всім не догодиш

в місті багато моделей і в твоєї відяхи чудом не з'являться додатковий потенціал на рендер декілька мільйонів полігонів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене фрізів немає, все працює гладко і приємно, але чомусь лише в віконному режимі (ні весь екран, але видно рамку віндового вікна) і після першої місії за нігера вилітає після дзвінка Simion, а при наступному запуску каже, що сейв пошкоджений і доводиться проходити знову, і знову до дзвінка. Зараз спробую поставити апдейт, подивлюсь...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Plum, да ставь апгрейд, после него у меня игра идет на ультра настройках, "радости полные штаны" ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Увага до деталей просто величезна, наприклад, на магнітолі можна розгледіти назву станції в режимі від першого лиця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але чомусь лише в віконному режимі (ні весь екран, але видно рамку віндового вікна)

банальна пропозиція, але alt+enter пробував? :) У мене гра завжди при старті у вікні запускається, мушу цією комбінацією в фул-скрін переключатись.

Теж рандомні вильоти дратують. То через 10 хвилин, то через годину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звісно ж пробував і Alt-Tab, і міняти режими в налаштуваннях гри, але однаково рамка вікна відображається

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звісно ж пробував і Alt-Tab, і міняти режими в налаштуваннях гри, але однаково рамка вікна відображається

http://forums.playground.ru/gta_5/tech/igra_postoyanno_zapuskaetsya_v_okonnom_regime-858929/

http://forums.playground.ru/gta_5/tech/igra_vsegda_otkrivaetsya_v_okne-859260/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...