Перейти до змісту

Grand Theft Auto V (абр. GTA 5)


HWman

  

197 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

О_о, вийшло, дякую!

5 гб докачувати варто?

Играй на здоровье!!!

Да нет, подожди уже нормальный репак, и стабильную таблетку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 438
  • Створено
  • Остання відповідь

Пограв троха.

Або то кряк ще троха глюкавий, або дійсно драйвера під гру обновити потрібно. Є троха фрізи ((

Пройшов першу місію і побігав трішки по місту. Графіка і світ просто чудові, фпс 60-70 на майже максимальних налаштуваннях (трішки поубавив тіні та вимкнув зглажування).

Одне розчарувало, це фізика авто (( Як на мене то в гта 4 вона була ідеальною! А тут шо джип, шо маленький хетчбек практично по керуванню не відрузняються ((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если цена будет ну максимум до 500 гривен то возьму, а сейчас меня душит зеленая и жирная жаба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если цена будет ну максимум до 500 гривен то возьму, а сейчас меня душит зеленая и жирная жаба.

Я би взяв якщо її не чекати два роки треба було. + якось душить жаба коли кряк і паблік за 1 добу зоробили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які значні відміності сінглу від мультиплеєра, список можливо є ?

Якщо я правильно зрозумів, то в мультплеєрі можна створити свого персонажа, а не грати за трьох сюжетних, буде свій стиль, свої будинки, його треба прокачувати щоб відкривати нові можливості. Ну основний плюс мультиплеєра це весело провести час з своїми друзями, якщо вони грають ГТА 5 :)

Я би взяв якщо її не чекати два роки треба було. + якось душить жаба коли кряк і паблік за 1 добу зоробили.

Але я вважаю це не правильно. Маю усі попередні ГТА куплені, хотів би і цю, просто ціна дійсно висока. Але не розумію, чому не взяти якщо чекали два роки? Ви ж пограти її хочете? І як я зрозумів будете грати ломану версію. Так якщо надумали придбати раніше, то чому ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які значні відміності сінглу від мультиплеєра, список можливо є ?

Якщо я правильно зрозумів, то в мультплеєрі можна створити свого персонажа, а не грати за трьох сюжетних, буде свій стиль, свої будинки, його треба прокачувати щоб відкривати нові можливості. Ну основний плюс мультиплеєра це весело провести час з своїми друзями, якщо вони грають ГТА 5 :)

Я би взяв якщо її не чекати два роки треба було. + якось душить жаба коли кряк і паблік за 1 добу зоробили.

Але я вважаю це не правильно. Маю усі попередні ГТА куплені, хотів би і цю, просто ціна дійсно висока. Але не розумію, чому не взяти якщо чекали два роки? Ви ж пограти її хочете? І як я зрозумів будете грати ломану версію. Так якщо надумали придбати раніше, то чому ні?

Граю в ГТА ще з першого свого робіка з досом. Першу і другу частину грав реально багато, бо тоді нічого подібного не було. 5 гта дуже сподобалась по відео і навіть було в планах купити іксбокс для гри. В кінцевому апнув свій офісний комп до ігрового. І чекав виходу. Не було би кряка можливо би і купляв. Але дуже вже швидко взломали.

Таку суму шкода викидати в цей час. Краще вже на армію волонтерам викину. Та й для виробників ми не є навіть клієнтами повноціними.

Причини чому не буду купувати:

1 Як зрозумів укр. мови не буде.

2 Вже взломана і можно безкоштовно пограти

3 Поки чекав виходу мушу визнати трошки охолов до проекту

Причина чому можливо куплю;

Паблік версія затяне і захочу мультиплея

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Учетная запись в Windows и путь к папке не должен содержать кириллических символов, заблокировать доступ в интернет exeшнику!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Працює на win 8.1?

"3DM v2",запуск возможен на Windows 7 x64 - Windows 8 x64 - Windows 8.1 x64 - Windows 10 x64!!!

Всем приятной игры!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Працює на win 8.1?

Да, но не забываем:

Учетная запись в Windows и путь к папке не должен содержать кириллических символов, заблокировать доступ в интернет exeшнику!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

woMJs.jpg

Такая фигня) как бороца то знает кто?

Зря стим-рип качал.

1. Заходим http://www.ex.ua/view/89318785, качаем и распаковуем в папку с игрой update.rar с заменой файлов

2. Находим в корне игры файл gtav_reg.reg и открываем его с помощью блокнота

3. В открывшимся блокноте находим строчку "InstallFolder"="e:\games\Grand Theft Auto V", прописываем реальный ваш путь к папке с игрой, после чего сохраняем и запускаем. То что он предупреждает об внесении в реестр итд смело подтверждаем.

4. Кидаем кряк который с этим релизом идет.

5. "Social Club v1.1.5.6 Setup.exe" http://www.ex.ua/load/160190885 , качаем и ставим

6. Запускаем Launcher.exe который идет в кряке (лучше от имени админа)

Я еще не с одной игрой столько танцев с бубном не видел :0152:

Да подождите вы норм релиза, и будет вам счастье.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як граючий убого на консольці не 4-го покоління, скажу що скріни краєвидів красиві. Але мушу визнати що 60Гб і встановлення 4-5годин плюс ще попасти на нормальну версію і щоб написане для монтажа співпадало з нею - тут в будь-якому разі пас.:) Нєрвішкі у вас - камінь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

romaxa11, да не ставится она 4-5 часов (версия в 60ГБ) минут 30. а вот по поводу что скачать - надо ждать однозначно упакованной версии c вшитым update и (3DM v3) как минимум.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в хатаба завжди биті рєпаки, механіків краще дочекатися

За такой пост можно минусов словить! У всех бывают промашки, но из тех которых я знаю этот репакер вполне нормальный, и "г" не делает.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почав качати ))) відає більше по швидкості чим качає. За ніч цікаво чи викачає. Сподіваюсь не затягне. :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почав качати ))) відає більше по швидкості чим качає. За ніч цікаво чи викачає. Сподіваюсь не затягне. :0155:

Сбавь отдачу, если есть регистрация на rustorka тяни оттуда.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...