Перейти до змісту

Grand Theft Auto V (абр. GTA 5)


HWman

  

197 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Краткие характеристики

Экран 15.6" (1366x768) HD LED, матовый / Intel Core i3-3110M (2.4 ГГц) / RAM 6 ГБ / HDD 1 ТБ / nVidia GeForce GT 645M, 2 ГБ / DVD+/-RW / LAN / Wi-Fi / Bluetooth / веб-камера / DOS / 2.54 кг

Варто качати?

Ні. Навіть заставку на таких характеристиках не подивишся. Такі реалії ГТА 5 :_08:

NoutM, це про тебе

нормально попре, якшо процесор 4х потоковий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 438
  • Створено
  • Остання відповідь

Витратив весь день на пошук вирішення проблеми з двома відеокартами на ноуті. Рішення так і не знайшов. Можливо хтось буде знати як вирішити цю проблему, буду дуже вдячний. Інтегрована - Intel, а дискретна - Radeon

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краткие характеристики

Экран 15.6" (1366x768) HD LED, матовый / Intel Core i3-3110M (2.4 ГГц) / RAM 6 ГБ / HDD 1 ТБ / nVidia GeForce GT 645M, 2 ГБ / DVD+/-RW / LAN / Wi-Fi / Bluetooth / веб-камера / DOS / 2.54 кг

Варто качати?

Ні. Навіть заставку на таких характеристиках не подивишся. Такі реалії ГТА 5 :_08:

NoutM, це про тебе

нормально попре, якшо процесор 4х потоковий.

Якщо збавити налаштування по графіці то піде і на багато слабших компах. Про, що жувалось дуже багато. Видно сарказм мій був невдалий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

drap

Я оновлював через GeForce Experience, драйвер від 13.04. а в тебе від 08.04. Можливо в цьому проблема? І ще одне - після оновлення до версії 350.12 пише таке (Новый драйвер GeForce для игр, выпущенный как раз к выходу долгожданной игры Grand Theft Auto V, обеспечит лучшие игровые возможности.)

А у мну не хочет ставицца пишет "Отказано в доступе"Нинаю что случилось но всё летать начало) Чакры видимо прочистились и карма улучшилась...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Качаю..

Відпишусь як пішла і свою конфігурацію.

А де думаю що варто свторити окремий підфорум як для WoT, і туди перенести цю тему, а також тему GTA 5 на PC новини.

Ще думаю згодом буде тема із скріншотами та різними цікавими моментами.

А також окремо тема про онлайн режим, клани і т.д...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Качаю..

Відпишусь як пішла і свою конфігурацію.

.... з посиланнями на закачку самої гри, патчів і вказівками як ставити, будь-ласка :-).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Витратив весь день на пошук вирішення проблеми з двома відеокартами на ноуті. Рішення так і не знайшов. Можливо хтось буде знати як вирішити цю проблему, буду дуже вдячний. Інтегрована - Intel, а дискретна - Radeon

Рішення є, зносиш всі драйвера, ставиш самі свіжі на чіпсет, потім на інтеловську відяху, а вже в кінці аті, тільки робиш це все в такому порядку як написано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знову застряг!

Тепер на місії з мусоровозом (( Прохожу місію і коли йде телепортація на Майкла гра зависає ((( Полазив по форумах, кажуть що це із-за того що не докачано отих 5 гб ((

Сейви злетять?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Geforce 9800 GT, все на стандартах. Оптимизация-сила. Теперь хочу чтобы ведьмака оптимизировали в рокстар

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рішення є, зносиш всі драйвера, ставиш самі свіжі на чіпсет, потім на інтеловську відяху, а вже в кінці аті, тільки робиш це все в такому порядку як написано.

Доречі теж пробував. Спеціально переустановив систему щоб точно все чисто було. Не допомогло. Чекаю на патч :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в мене навіть на Geforce 9600 GT пішла ! Оптимізація гри дійсно на висоті. Тормоза звичайно бувають, але переважно вночі і на великій швидкості, а так грати цілком нормально можна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1680*1050, рідне для монітора. Гра звичайно класна, помітно що роботи і души в неї вкладено багацько, зроблено на славу. Однак до мінусів я б відніс занадто довгі діалоги, багато лишніх суперечок і т.д., вобщем "много текста". Особливо враховуючи що все це намагаєшся встигати читати в титрах внизу, разом з тим ще й продовжуючи грати, вести машину наприклад.... виходить або толком за дорогою не дивишся, або пропускаєш про що вони там домовляються. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1680*1050, рідне для монітора. Гра звичайно класна, помітно що роботи і души в неї вкладено багацько, зроблено на славу. Однак до мінусів я б відніс занадто довгі діалоги, багато лишніх суперечок і т.д., вобщем "много текста". Особливо враховуючи що все це намагаєшся встигати читати в титрах внизу, разом з тим ще й продовжуючи грати, вести машину наприклад.... виходить або толком за дорогою не дивишся, або пропускаєш про що вони там домовляються. :)

Сомнительный минус-никто не запрещает остановиться и почитать субтитры, а потом уже поехать. Кстати, так было всегда еще со времен Вай Сити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Воно-то звичайно так, але якщо кожного разу зупинятись і сидіти читати про що вони там сваряться то грати стане не надто драйвово, м"яко кажучи....адже ти ж не фільм включив подивитись, а хочеться якось активніше діяти. А говорити вони можуть по кілька хвилин ! А з іншої сторони, не читаючи і не вникаючи в їхні діалоги, грати в принципі можна, але тоді втрачаєш певною мірою сюжетний антураж. Точно так само якщо пропускати сценки натиснувши "пробіл". От і виходить, що постійно внутрішньо борешся, між бажанням поскоріше погнати, і таки дочитатись вникнути суть діалогу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скачав звідси: http://rutor.org/torrent/426505

Поки жодного виліту на слабкій машині.

Я теж з цього образу граю, ти просто ще не дойшов до вильотів ))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в мене навіть на Geforce 9600 GT пішла ! Оптимізація гри дійсно на висоті. Тормоза звичайно бувають, але переважно вночі і на великій швидкості, а так грати цілком нормально можна.

Добре пам'ятаю, як наприкінці 2008-го на 9600GT 1GB проходив GTA IV. При розширенні 1280х1024, щоб fps не просідало нижче 30-25 кадрів, настройки ставив на 90-95% максимальні. А тут через цілих 7(!) років, виявляється, на цій же залізяці можна запустити next-gen GTA V. Якщо справді так, то стоячи аплодую Rockstar Games!

Ех, як же я давно не грав в ігри...Може взяти, і тряхнути стариною... Які шанси в мого бука (15.6" (1366х768) / Intel Core i3-3217U (1.80 ГГц) / RAM 8 ГБ / SSD 180 ГБ / NVIDIA GeForce GT 635M, 2 ГБ)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гра по суті то та сама :)

Двіжкі ті ж, просто навідміну від 4кі дуже добре оптимізована.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ех, як же я давно не грав в ігри...Може взяти, і тряхнути стариною... Які шанси в мого бука (15.6" (1366х768) / Intel Core i3-3217U (1.80 ГГц) / RAM 8 ГБ / SSD 180 ГБ / NVIDIA GeForce GT 635M, 2 ГБ)?

В мене на Е8400, GF 460 працює :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MaestroA

Піде, в мене такі параметри тільки оперативної 4 і 720м відео, йде. До речі такий феномен.

Я взяв поставив м'які тіні і згладжування FFS чи як там, і все перестало тормозити. Стабільно 25-30 кадрів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скачав звідси: http://rutor.org/torrent/426505

Поки жодного виліту на слабкій машині.

Я теж з цього образу граю, ти просто ще не дойшов до вильотів ))

хто грає на цьому репаку від хатаба, у вас лагів у грі багато?

наприклад, у мене біля алкомагазину не появлялась негритоска Тоня, мусив качнути сейв. А у місії "чорний вертольот" не з'являються мішені на даху і біля басейна.

коротше, можна комфортно поганяти по місту, але сюжетна лінія-баг на багу і багом поганяє.

чи варто накатувати другий апдейт зверху і якщо так, то дайте ссилку? чи треба потім поверху знову ставити кряк новий?

бо в мене стоїть суто ось та версія без всякого колупалова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скачав звідси: http://rutor.org/torrent/426505

Поки жодного виліту на слабкій машині.

Я теж з цього образу граю, ти просто ще не дойшов до вильотів ))

хто грає на цьому репаку від хатаба, у вас лагів у грі багато?

наприклад, у мене біля алкомагазину не появлялась негритоска Тоня, мусив качнути сейв. А у місії "чорний вертольот" не з'являються мішені на даху і біля басейна.

коротше, можна комфортно поганяти по місту, але сюжетна лінія-баг на багу і багом поганяє.

чи варто накатувати другий апдейт зверху і якщо так, то дайте ссилку? чи треба потім поверху знову ставити кряк новий?

бо в мене стоїть суто ось та версія без всякого колупалова.

Лагі є лише коли відбувається телепортація з одного героя до іншого. Таке було вже двіччі. 1 раз при рандомі, другий раз при місії.

Але, цитую роздачу:

Торрент перезалит 17.04 2015 г. Обновлено до Update 2 (v 1.0.331.1). Добавлены мультиплеерные файлы.

Установлена новая таблетка 3DM-V3. Кто ранее скачал, перехешируйтесь (93,9 %).

Згадуй коли качав, можливо вже в тебе все є.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скачав звідси: http://rutor.org/torrent/426505

Поки жодного виліту на слабкій машині.

Я теж з цього образу граю, ти просто ще не дойшов до вильотів ))

хто грає на цьому репаку від хатаба, у вас лагів у грі багато?

наприклад, у мене біля алкомагазину не появлялась негритоска Тоня, мусив качнути сейв. А у місії "чорний вертольот" не з'являються мішені на даху і біля басейна.

коротше, можна комфортно поганяти по місту, але сюжетна лінія-баг на багу і багом поганяє.

чи варто накатувати другий апдейт зверху і якщо так, то дайте ссилку? чи треба потім поверху знову ставити кряк новий?

бо в мене стоїть суто ось та версія без всякого колупалова.

Однозначно стоит - оптимизация лучше. ссылка
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до екс юей закритий доступ провайдером..

шось стрьомно обновляти до апдейта 2, бо в декого активація вилітає. у мене на першому апдейті все відносно гладко і спокійно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...