Перейти до змісту

Grand Theft Auto V (абр. GTA 5)


HWman

  

197 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 438
  • Створено
  • Остання відповідь

вчора купив на кей боксі за 36 баксів, де такі ціни по 60 люди знаходять...

Гра взагалі не вимоглива! Я на попередніх сторінках скидував своб систему, з настройками в основному "високо" в мене 50-60 фпс!

І да, гра шикарна, ні на секунду не жалію що купив!

І мене добавляйте Maksim_22

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Козаки з китайського куреня кажуть що надвечір зможуть викласти покруту на крадія тачанок 5

" 15th april 1750, second update

We just received news from our crack team, analysis on GTA V is mostly complete, the crack team has successfully cracked the game on a second computer, after implementing the crack on a third computer, its will then be possible to write and publish a crack that can be applied to any computer.

However, there may be bugs throughout the game at some point, such might cause the executable to unexpectedly terminated, the crack team did not have enough time to test the game play, if all goes well and you guys are willing to be lab rats, it is not impossible for us to release crack v1 tonight for you guys to test drive the game.

If no one want to test drive the game, we can also run tests closed-door for a day or two, releasing the crack only after making sure all is well" - Thanks captdav

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ліцуха ліцухою, а є вже на торрентах крякнуті версії?

Нету. Скидроу вчера писали что взлом у них займет 1-3 дня. Китайцы уже чего то наковыряли. Остальные группы молчат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На HD5850/5870 і нижче відеокартах вже хтось пробував запускати?

Як картинка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як сейви не знаю, але гра запустилась і наче нормально йде, але все китайською (( Як змінити мову, ще ніхто не знає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене гірше питання) де нашкребти 65 гб))0

п.с а скільки займає після установкі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як сейви не знаю, але гра запустилась і наче нормально йде, але все китайською (( Як змінити мову, ще ніхто не знає?

Редактируй ini файл (он вместе с кряком)

Foross,так и занимает, это распакованная версия

почекаю до вихідних, а то чую шо це ще далеко не фінальна таблетка

100% таблетка еще сырая, и версий еще как минимум 2 будет, только раньше выходных это касается 3DM
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як сейви не знаю, але гра запустилась і наче нормально йде, але все китайською (( Як змінити мову, ще ніхто не знає?

Редактируй ini файл (он вместе с кряком)

Foross,так и занимает, это распакованная версия

поняв дякую. на руторзі бачу та сама версія, буду звідки качати сідів вроді більше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як сейви не знаю, але гра запустилась і наче нормально йде, але все китайською (( Як змінити мову, ще ніхто не знає?

Редактируй ini файл (он вместе с кряком)

І що там редагувати, що писати в ньому?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І що там редагувати, що писати в ньому?

Стоп, там же нет этого файла, сори попутал с другой игрой.

Путь к сохранению (мои документы) игры не должен содержать кириллицу, при запуске игры установи клавиатуру на английский, должно помочь у меня изначально игра на русском - не чего не делал.

И еще - игру где качал? ссылку дай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Качав тут

А ти гру запускаєш через launcher.exe?

Да, через лаунчер. Вес 65? Если до 60 ставь кряк по инструкции

Там есть и инструкция смены языка (танцы с бубном ;) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...