Перейти до змісту

знову дощик, знову затопило Луцьк


Георгий

Рекомендовані повідомлення

ну саме про це я і писав, що якби навіть система була ідеальночистою, то всерівно було б те, що було

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 793
  • Створено
  • Остання відповідь

Люди, ну про що ви говорите? Люба система не пропустить через себе місячну норму води яка випала за 2 години!

а ніхто і не оспорює це!

Просто це як ванна. Тобто наповнювати вану з забитою каналізацією на 90% і на 70%. На 90% треба 20хв і 200л, а на 70% 40хв і 450л.

Тобто більше приймає каналізація, менший рівень води, менше в підвали затекло, на 5-10см нижчий рівень для машин, менша площа затоплення.... Мало?? Я думаю що комусь міліметрів не вистачило що залишитись сухим.

В ідеалі - приведення існуючої системи, до реально потрібної. Тобто розширення мережі/дубляж, яке ні місто, ні держава не потягне. Мало того, ми будемо дотягувати ще років 5-10 всі інженерку/соціалку/логістику да все кароче, і залишимся біля розбитого корита, а міняти прийдеться за власний рахунок!

Часи коли за все платила держава закінчилась 91р.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба просто вулиці планувати та будувати з таким ухилом, щоб не справляється каналізація вода збігла по вулицях швидко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є навіть труби-тонелі в людський зріст, колектори, місця відстою.

Можно в приват, где именно такое находится? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну чому в приват :) сюди! нам всім теж цікаво :)

Вам тільки напиши так зразу там юсбі флешку вмуруєте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це свідчить про дуже низький рівень підготовленості водіїв людей за кермом до дорожніх обставин, відмінних від повсякденних.

Цілком згідна. Тільки де тій підготовленості взятися, як не з досвідом.

Я потрапила у пастку якраз на стоянці біля "Гостинця" і всю ту картину з горе-людьми, що переходили дорогу теж знімав мій відеореєстратор, правда мені далеко було не смішно.

Був момент, що я вже хотіла вибігати за тим дідусем з парасолею, він реально міг захлинутися, благо хлопчина витягнув.

А видимість за склом була така, що того другого чоловіка, що течією понесло, я помітила лише вдома, переглядаючи запис. Зараз згадую і руки трясуться.

Вода прибувала надто швидко, я періодично під'їжджала ближче до Гостинця, поки місця не стало, а вода далі прибувала. Мене ще рятувала висока гума. Але сидіти і чекати, що це припиниться ставало нестерпно. Тоді я перегнала авто під сходи Гостинця і пішла в розвідку, виявилось, що на стоянці з боку Молоді не було води. Тоді я швиденько об'їхала навколо Гостинця і припаркувала авто у безпеці.

Та інші машини топились в мене на очах, одні здогадувались розвернутись і піднятись до Рацсу на підвищення, а інші тупо стояли. Я ніяк не розуміла, чому водій біля переходу не вивернув на стоянку, ще коли не був затоплений, у нього була можливість врятувати авто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді я швиденько об'їхала навколо Гостинця і припаркувала авто у безпеці.

Та ви професіонал ! Вітаю !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще далеко ні, але буду, зуб даю! :_04:

ні-ні, хай всі зуби будуть на місці ))))

В даному випадку треба казати - "Так-так, нехай всі зуби будуть на місці!" ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще далеко ні, але буду, зуб даю! :_04:

ні-ні, хай всі зуби будуть на місці ))))

В даному випадку треба казати - "Так-так, нехай всі зуби будуть на місці!" ;)

жара ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) це запасом :) з розрахунку, що ще просяде

одразу видно, ремонтники щедрі, не жаліють ресурсів))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вже писав, що точно в людський зріст був тонель на Грушевського. Його замінили на спряжку декількох каналів. сьогодні в діда розпитаю де ще є великі канали. Інженерну діяльність він закінчив на початку і в середині 90-х. Можливо їх теж уже позамінювали. Але догадуюсь, що треба шукати такі тонелі на берегах Стиря. ще знаю з дитинства крупний канал вздовж русла Сапалаївки по стороні статуправління. Зокрема памятаю гуляв зимою десь років 17 назад берегом біля колишнього деревообробного комбінату (де Сапалаївка робить зигзаг) і заглянув у паруючий колодязь без люка -- побачив доволі просторий "басейн" в якому кучно збилися від морозу дикі качки. Доречі поблизу того місця зимував лелека зимою 2007-2008.

x_93a3a301.jpg

ну але то каналізація...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за ПУМом біля пішохідного містечка є якісь старі цегляні залишки, які могли бути колодцем. фото вдома лежить. підтвердженням реконстрункції може бути те, що біля моста-будинку статистики є декілька люків і велика бетонна площадка. можна буде якось розвідати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там труба около метра в диаметре :)

То вона мені в дитинстві, певно така велика була
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...