Перейти до змісту

знову дощик, знову затопило Луцьк


Георгий

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 793
  • Створено
  • Остання відповідь

На Володимирській лило як з відра))) Город як міні басеін, можна човники пускати :0168:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я в шортах, на вєліку їхав з роботи))) на 33-му води по ексцентрікі!! юху! заради цього варто ще кружок зробити!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось вам фото Прикрепленные изображения

також вчора фото викладував. щоправда, незнав куди його приліпити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я в шортах, на вєліку їхав з роботи))) на 33-му води по ексцентрікі!! юху! заради цього варто ще кружок зробити!

Заради новых підшипників? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я в шортах, на вєліку їхав з роботи))) на 33-му води по ексцентрікі!! юху! заради цього варто ще кружок зробити!

Заради новых підшипників? :)

Змащування Вело то теж кайфовий ритуал

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За повідомленням Волинського гідрометцентру, сьогодні, 14 серпня, протягом дня у Луцьку передбачаються грози, дощ, шквальний вітер 15-20 м/с.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...
Після цього дощу все гуд?

селяни на базарі розказували - змило багато городини, доведеться багато пересаджувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За ці дні це був найсильніший дощ. Вітер заганяв воду так що навіть рама потікла. я в шоці такого ще не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у селян одвічна біда або змиє чи засохне або градом потовче

Ну так, а які ще в них можуть бути проблеми, живуть городом то їхнє все , шкода деколи їх, краще б мали проблеми у виборі путівки в оздоровчий санаторій,пічалька то всьо(( і не по темі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у селян одвічна біда або змиє чи засохне або градом потовче

Ну так, а які ще в них можуть бути проблеми, живуть городом то їхнє все , шкода деколи їх, краще б мали проблеми у виборі путівки в оздоровчий санаторій,пічалька то всьо(( і не по темі.

згоден

Село як кажуть кормить місто...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у селян одвічна біда або змиє чи засохне або градом потовче

Так, друже, в сусіда в половину городика - басейн, а у мене рання картопля - як після коси...

А хто має землю на горбочку, верхній родючий шар, вже в долині у вигляді купи болота.

З.І. класно тобі, певно інтернетами харчуєся ;)

yura-patriot,

ти з однієї крайності в другу, їйбо :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у селян одвічна біда або змиє чи засохне або градом потовче

Так, друже, в сусіда в половину городика - басейн, а у мене рання картопля - як після коси...

А хто має землю на горбочку, верхній родючий шар, вже в долині у вигляді купи болота.

З.І. класно тобі, певно інтернетами харчуєся ;)

yura-patriot,

ти з однієї крайності в другу, їйбо :)

та ні як і ти їжу хаваю. І до речі сам 2 дачі маю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За ці дні це був найсильніший дощ. Вітер заганяв воду так що навіть рама потікла. я в шоці такого ще не було.

соррі за флуд не в тему значить рама погана в мене вікна виробника Алювіжен матеріал 5 камерний трокал все витримало, хоча лило і било градом добре

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

їхав по Грушевського біля 7ої вечора, такого ще не бачив - з лівньовок били фонтанчики, вода з них ПРИБУВАЛА а не навпаки :_09:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чувак на червоно-чорному Ардісі, який їхав під градом та дощем по Перемоги в білій футболці та шортах, якщо ти це читаєш - респект тобі бо 2 рази маршрутку, якою я їхав, в таку погоду велосипедом обігнати може мало хто :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...