Перейти до змісту

знову дощик, знову затопило Луцьк


Георгий

Рекомендовані повідомлення

5 годин тому, jack74 сказано:

 Кому не подобається - щасливо.

Да-да-да!!!ось тут ващє не так!

Як би ось так нашальники  говорили б з роботягами,то б ті начальники самі б той мул відрами вигрібали,навпаки,вони їм брешуть,щоб вони залєпки не вникали у ситуацію,бо йому брешуть його начальство і він тримається свого місця. Тема яка, ви сьогодні повигрібайте трохи ,а там розберемося,а ті бахнуть зранку чикуню і їбашать,як би взяв би начальника за яйця і сказав йух!! я буду вигрібати,сам вигрібай,ото би він би передав своєму начальству і "може", задумалась ця б "цепочка", а так,з пустого у порожнє!В першу чергу,люди не поважають самі себе,дали те відро,скажи йому іди накуй я не буду вигрібати,95% його не вижинуть,а скоріш за все знову щось зберешуть,аби він знову вигрібав відром((але вже потім задумається,хто буде це робити,а не відразу-щасливо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 793
  • Створено
  • Остання відповідь
35 хвилин тому, yura-patriot сказано:

Да-да-да!!!ось тут ващє не так!

так так. саме так. Нема йому там сенсу брехати. По-перше, там не "вчорашні", щоб наївно вірити в байки, по-друге, там такі "кваліфіковані" посади, що на їх місце валом "спеціалістів".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, vaz75 сказано:

Бляя! "Чого бідні, бо дурні. Чого дурні, бо бідні."

незнаю які вони там по статках і розумовому рівню, але раз вартість їх часу дозвроляє витрачати декілька днів на черпання болота, то ЗП явно невисока :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 28.08.2016 at 15:13, keepo сказал:

яка ЗП, така і робота

в якості оффтопу

поясніть, чому коли сантехнік чи жековець х@йово виконуэ свою роботу, кажуть про малу зп, а коли лікар чи витель, то всі починають кричати про зраду, хапуг, і що вони повинні @башити, бо вони зп отримують, і х@р їм, а не подяка, бо вони зп отримують. а сантехніку чи електрику в той же час сунуть 20ку чи 50ку, хоч він і прийшов по ордеру з жеку і отримав за цей виклик зп.

і жаліють їх, мол викопали яму в дворі і засипають її місяць, але то нічого, вони ж втомлюються і яка зп, така і робота.

хоа отримують вони однаково.

реально совок і ще та залежність.

 

Сразу после того, как цена бутылки водки подскочила с четырёх рублей до десяти, приезжает Михаил Сергеевич на один из московских заводов с визитом. Заходит в цех, подходит к рабочему. Тот на токарном станке точит деталь.
- Вот, товарищ рабочий, Партия и Правительство подняли цены на ликёро-водочные изделия на 250%. Пьёте? -
- (Токарь, не отрываясь от детали) Пьём, Михаил Сергеевич. -
-А если поднимем цену бутылки водки до ста рублей, будете пить? -
- (не отрываясь от детали) Будем, Михаил Сергеевич. -
- А если до тысячи? -
Рабочий, наконец, поворачивается к Горбачёву.
- Видите, Михаил Сергеевич, я деталь точу? -
- Да. -
- Так вот, она как стоила бутылку водки, так и будет стоить.

 

але забувають, що зп в бюджетників ніх@ра не піднялася.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, Saddy сказано:

поясніть, чому коли сантехнік чи жековець х@йово виконуэ свою роботу, кажуть про малу зп, а коли лікар чи витель, то всі починають кричати про зраду, хапуг, і що вони повинні @башити, бо вони зп отримують, і х@р їм, а не подяка, бо вони зп отримують. а сантехніку чи електрику в той же час сунуть 20ку чи 50ку, хоч він і прийшов по ордеру з жеку і отримав за цей виклик зп.

хто лікар в родині?

 

я знаю доволі багато лікарів, ніхто не бідує, причому отримують офіційно доволі малу ЗП.

А колгоспно-радянський жеківський працівник і буде робити через коліно - у нього ЗП низька і від якості праці нічого не залежить. І фраза "яка ЗП, така і робота" означає тільки те, що тих товаришів можна було і ложками заставити те багно черпати - їх праця вартує копійки, оскільки малопродуктивна.

І якби ви трохи відірвались від совка, то знали, що сантехніки не тільки з жеку ходять і ЗП мають від виробітку, тому намагаюця зробити швидко і якісно (щоб потім не переробляти за власний рахунок). А є ще такі лікарі, як стоматологи - у них прейскурант фіксований на роботу ;) і матеріальна відповідальність за ту ж роботу. І ніхто їм нічого не "дякує".

А всім іншим лікарям я б порадив вивісити офіційний прейскурант і давати нормальні чеки, а не в кишеню собі кидати "продяки". Теж мені бідових знайшли. Якщо сантехнік погано робить - його посилають в далеку і еротичну подорож, якщо лікар погано робить - в Гараджі виростає ще один хрестик, так що не путайте палець і діторобний орган.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, keepo сказано:

 Якщо сантехнік погано робить - його посилають в далеку і еротичну подорож, якщо лікар погано робить - в Гараджі виростає ще один хрестик, так що не путайте палець і діторобний орган.

і ще одне,

сантехніків в нас також з бюджету фінансують?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

сантехніків в нас також з бюджету фінансують?

тобі можуть сказати, що "так", оскільки в структурі ЖКК чорт ногу зломить поки знайде що і куди йде з оплати від народу, а що дотуєця державою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, keepo сказал:

Якщо сантехнік погано робить - його посилають в далеку і еротичну подорож, якщо лікар погано робить - в Гараджі виростає ще один хрестик, так що не путайте палець і діторобний орган.

ось суть - зп має бути пропорційна відповідальності та наслідків.

лікарі в родині є.

не уподоблюйтесь мєдвєдєву в плані зп та способів заробітку бюджетників.

більше оффтопити не буду. 

якщо щось цікавить - в ПП

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, Saddy сказал:

ось суть - зп має бути пропорційна відповідальності та наслідків.

лікарі в родині є.

не уподоблюйтесь мєдвєдєву в плані зп та способів заробітку бюджетників.

більше оффтопити не буду. 

якщо щось цікавить - в ПП

Про яку відповідальність мова? Хтось, хоча б один випадок мені назве, коли медика визнали винним у діяльності/бездіяльності яка призвела до плачевних наслідків? Да жодного випадку не відомо. Проте знаю не один і не два випадки коли реально людину угробили.
(щоб не звинуваили в упередженості : Мама медик на пенсії по вислузі років, дві сестри медики, одна із них в США із американським дипломом,  і ці випадки не від них і не з їхньої практики)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

*під веселу рекламну музику*

Погодою оголошено день відкритих дверей у відділенні травматології!

Запускаємо івент "доберись до роботи і нічого собі не зламай по дорозі"

Підписуйся за тегами #серединкапройдіть #піднімітьсявище #назупинцівиходять #вільнихмашиннемає

 

p.s. Зізнавайтесь, хто загадав бажання залити каток? Воно ж збулось. Буквально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 минут назад, Ko3bMa сказал:

Запускаємо івент "доберись до роботи і нічого собі не зламай по дорозі"

 

Від Київської до набережної пішки - 35 хвилин))) а стан, що в спорт залі побував :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...
3 годин тому, vaz75 сказано:

@yura-patriot і вже й Романюка не покритикуєш, правда?

 :blink: не поняв, я ж вродь не критикан.

 

2 годин тому, AnimaNoir сказано:

Конякіна 25?)

 Неа)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчорашній дощ показав як втопили 8 млн грн минулі і теперішні керманичі з міської ради, вул. Л.Українки (фото з фейсбук)

14861_LfUbfB76NN1C_w_687.jpg

14861_CNcWVAUl7NIB_w_687.jpg

14861_856oEGDJVNzi_w_687.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 4 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...